W Patronite od 05.06.2018

Autor, publicysta, vloger, youtuber i dziennikarz rowerowy. Całe życie wokół dwóch kółek - testuję rowery, kreuję wizerunek w branży rowerowej, zwiedzam świat zarażając pasją do odwiedzania ciekawych miejsc...z rowerem.

O Autorze

Hej, miło, że ktoś tu zaglądnął! Nazywam się Jan Piątkiewicz i żyję...rowerami:) Pasja, która towarzyszy mi od dzieciństwa okazała się w pewnym momencie sposobem na życie. Pracowałem w sklepie rowerowym, jako dziennikarza pisałem dla Magazynu Rowerowego, Magazynu Bike i portalu Bikeworld.pl, jako dziennikarz jeździłem z licencją kierowcy UCI na wyścigi, a od dwóch lat prowadzę własną firmę Jan Piątkiewicz Bike Media.


Czym się zajmuję? Rowerami i kolarstwem, popularyzując wiedzę o tej pięknej pasji w jej nowoczesnym wydaniu.  Pomagam kreować wizerunek marek ze świata sportu i tworząc strategie komunikacji. Współtworzę też firmę organizującą kolarskie wyjazdy w najpiękniejsze rejony Europy.

W międzyczasie robię to, co kocham  - czyli podróżuję z rowerem, fotografuję i filmuję dzieląc się z Wami swoją pasją na YouTube. 

Od tego sezonu zarażam Was miłością do rowerów na dwóch kanałach. Obok Dobrerowery.pl odpaliłem razem z polskim kolarzem zawodowym Tomaszem Marczyńskim także kanał Bikeshow.cc. W jego ramach pokazuję Wam kolarstwo od romantycznej strony - pełne pięknych widoków, niezapomnianych przeżyć, nietuzinkowych rowerów i...świetnych ludzi.

Dlaczego tu jestem? Bo chciałbym stale się rozwijać - zdobywać nowe umiejętności, tworzyć na lepszym sprzęcie i pokazywać Wam jeszcze ciekawsze miejsca. Stąd - Patronite i wielkie podziękowania za każdą złotówkę!

Co tu więcej mówić - po prostu zobaczcie co robię i o co w tym całym rowerowym świecie chodzi!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)