Avatar użytkownika

Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12

8
patronów
245 
miesięcznie
5 435 
łącznie
8
patronów
245 zł 5 435 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
❤️❤️❤️ Dziękujemy ze jesteś z nami! To drobny finansowo, ale dla nas duży dowód zaufania.
Za każdego piątaka, będziemy wspominać o Tobie przy każdej możliwej okazji i dziękować za wsparcie.
10 zł miesięcznie
Grosz do grosza, a będzie kokosza! 💰💰💰
Jednorazowy pakiet grzewczy - jakże niezbędny w hipotermii. Nasi poszkodowani zazwyczaj są wyziębieni lub są w stanie hipotermii. Zakupiony przez Ciebie pakiet grzewczy zwiększy komfort poszkodowanego a czasem uratuje też życie.
Za takie wsparcie - otrzymasz na bieżąco od nas 💌💌💌informację o prowadzonych przez nas działaniach.
20 zł miesięcznie
Paczka rękawiczek 🧤🧤🧤- dzięki Tobie na kolejnych naszych szkoleniach dzieci będą miały okazję uciskać klatkę piersiową, tamować krwotoki, zakładać plasterek na ranę w jednorazowych rękawiczkach. Od nas w zamian dostaniesz najnowsze mailowe informacje jak udzielać pierwszej pomocy. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹
50 zł miesięcznie
Pięć dyszek - rękawiczki, gaza opatrunkowa, bandaż 🩹🩹🩹, koc - podstawy przy udzielaniu pierwszej pomocy. To podstawowy pakiet, którego wymagają nasi poszkodowani. Możesz dołożyć swoją cegiełkę 🧱🧱🧱 do naszych akcji wspierając nas taką kwotą.
Za wsparcie nie pozostaniemy obojętni - otrzymasz od nas mini apteczkę, którą będziesz mógł mieć zawsze przy sobie.
100 zł miesięcznie
Opaska uciskowa - przy masywnych krwotokach 🩸🩸🩸liczą się sekundy, posiadany przez nas sprzęt jest jednorazowy a kosztuje krocie. 100 zł co miesiąc zostanie przeznaczona na najwyższej jakości sprzęt medyczny ratujący ludzkie życie. Od nas dostaniesz apteczkę pierwszej pomocy, którą możesz trzymać w domu, aucie lub plecaku. 🚑🚑🚑
1500 zł miesięcznie
Wybierz 1500 zł
10 dostępnych miejsc
1500 zł - oszaleliśmy! Za takie wsparcie zrobimy szkolenie z pierwszej pomocy, które nie zostanie zapomniane. 🏥🏥🏥Nauczymy jak pomóc poszkodowanemu w bezpieczny dla siebie sposób. Szkolenie będzie dynamiczne, realistyczne a instruktorami będą  ratownicy i dydaktycy z wieloletnim stażem. 👩‍⚕️🥼👨‍⚕️

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12 w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zrobimy wszystko by ratować ludzkie istnienia!

Zrobimy wszystko by ratować ludzkie istnienia! 

 

Kim jesteśmy?

Na co dzień zwykli ludzie, pracujący w różnych branżach: filmowej, informatycznej, bhp, HR. Jest wśród nas m.in.: analityk, lekarz weterynarii, członek ZRM. To co nas łączy to, że poświęcamy swój czas, energię, aby uczestniczyć w terenowych poszukiwaniach osób zaginionych. Jesteśmy wolontariuszami, ratownikami, profesjonalistami w swoim fachu i robimy to całkowicie społecznie od 21 lat, jesteśmy takimi samymi ludźmi jak Wy, którzy dziś potrzebują Waszego wsparcia.  

Poszukiwania? 

Przecież w Polsce ludzie się nie gubią. Nic bardziej mylnego. Co roku w Polsce dochodzi do ponad 15 000 tys. - tak 15 000 tys. zaginięć rocznie. Duża część z nich to właśnie zaginięcia terenowe, w których rola naszych wolontariuszy jest bezcenna. Nasz udział w działaniach nie jest finansowany ani przez Państwo, ani Samorządy.

Wszystkie środki, które wydajemy na wyjazdy, utrzymanie sprzętu i wyszkolenie ludzi, pozyskujemy własną pracą społeczną lub dzięki Waszej ofiarności. Przeszkoliliśmy ponad 10 000 tys. dzieci wraz z Tramwajami Warszawskimi, wspieramy WOŚP w zabezpieczaniu imprez, edukujemy seniorów oraz angażujemy się w poprawę lokalnego bezpieczeństwa. 

Na co potrzebujemy Waszego wsparcia

Na wykonanie kolejnego postawionego sobie celu, kroku, aby kolejne osoby mogły bezpiecznie wrócić do domu. 

Zrobiliśmy już bardzo dużo, dalej mamy jednak głód pomagania innym. 

Od 21 lat zrzeszamy wspaniałych ludzi, jesteśmy pierwszą grupą poszukiwawczą na terenie województwa mazowieckiego.

Uczymy się, doskonalimy umiejętności, ćwiczymy, jesteśmy instruktorami szkolącymi policjantów i strażaków w Polsce i za jej granicami.

Posiadamy narzędzia niezbędne do planowania akcji poszukiwawczych, sprzęt medyczny oraz quada służącego do poszukiwań i ewakuacji z trudnych terenów.

 

Bądź z nami

Zrób z nami kolejny krok… wesprzyj nas złotówką, udostępnij zbiórkę, wejdź na naszą stronę FB, zobacz co robimy, a jeśli masz pytania skontaktuj się z nami mailowo z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania! Dołącz do grona tych osób, które nam zaufały i wiedzą, że warto nas wspierać. 

 

Cele Autora

Eksploatacja
  • 800 zł miesięcznie
  • 555 zł brakuje
30%
Utrzymanie auta sztabowego, quada z przyczepą ewakuacyjną, plecaków medycznych - to duża cześć naszych comiesięcznych kosztów.
Przy płynnych wpływach takiej kwoty, pozwoli to utrzymać sprzęt w 120% gotowości ;).
Spokojny sen
  • 1 800 zł miesięcznie
  • 1 555 zł brakuje
13%
Tyle właśnie wynoszą nasze stałe koszty utrzymania w postaci czynszu, opłat za prąd, wodę... Jeśli uda nam się tyle zebrać - będziemy mogli tą kwotę przeznaczyć na doposażenie jednostki w sprzęt medyczny lub pokryć koszy akcji poszukiwawczych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12 już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.