Kacper Sztuka Racing

W Patronite od 21.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 512

Liczba Patronów: 511

Zostań Patronem
Kup na prezent
35 patronów
1 030 miesięcznie
11 400 łącznie
Jestem najmłodszym w historii polskim kierowcą reprezentującym w F4. W dniu 8.05.2022 na inauguracji sezonu serii F4 Italian Championship na torze Imola jako pierwszy w historii Polak wygrałem jeden z wyścigów i usłyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Moim celem jest ścigać się dla Polski w F1.

O Autorze

Pochodzę z Cieszyna i na co dzień jestem uczniem I LO. Swoją przygodę z motorsportem rozpocząłem w wieku 4 lat, kiedy po raz pierwszy mój tata Łukasz Sztuka (kierowca rajdowy) zabrał mnie na tor kartingowy. Od początku swojej kariery przechodziłem przez coraz szybsze kategorie kartingowe mając możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami w Europie.

Moim celem jest móc reprezentować Polskę w Formule 1.

Aktualny sezon 2022 w F4 Italian Championship jest kolejnym krokiem na drodze mojej kariery kierowcy wyścigowego. Zostałem kierowcą US Racing czołowego zespołu F4, którego współwłaścicielem jest Ralf Schumacher, były kierowca F1 i brat słynnego mistrza Michaela Schumachera. To najlepsza na świecie i najbardziej wymagająca seria F4 sezonie 2022

W 2021 roku pierwszy mój sezon w F4 Italian Championship w ściągając się w barwach AS Motorsport 2-krotnie stanąłem na podium w kategorii Rookie i zająłem 8 miejsce w generalce. W inauguracji sezonu 2022 w niemieckiej serii F4 ADAC na torze Spa w dniach 22-24.04 zająłem 2 miejsce, a następnie 2 tygodnie później na torze Imola podczas oficjalnej inauguracji sezonu 2022 w serii F4 Italian Championship wygrałem jeden z 3 kwalifikowanych wyścigów, zajmując 3 miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców włoskiej serii F4.

 

W tym sporcie, aby osiągnąć sukces trzeba mieć talent, ciężko pracować i zbierać ogromny budżet, który pozwala na ściganie się w lepszym zespole.

Udział w wyścigach i treningach przed oficjalnym sezonem, lepsze przygotowanie bolidu, a na końcu daje większe szanse na podium. To wszystko wpływa na szybkość pokonywania poszczególnych etapów kariery w mojej drodze do F1. Wierzę, że mając wsparcie finansowe jestem w stanie to osiągnąć i jako drugi Polak w historii po Robercie Kubicy wkrótce ścigać się z najlepszymi w F1.

https://sport.tvp.pl/57443396/formula-4-kacper-sztuka-czyli-15-latek-w-swiecie-wyscigow-daje-sobie-5-lat-by-znalezc-sie-w-f1


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Niwa
Jakub Niwa
Próg: 10 zł
Oskar Iwanicki
Oskar Iwanicki
Próg: 10 zł
Krystian Trymerski
Krystian Trymerski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kacper Smirnow
Kacper Smirnow
Próg: 10 zł
Dawid Puzon
Dawid Puzon
Próg: 10 zł