Avatar użytkownika

Kacper Sztuka Racing

18
patronów
1 490 
miesięcznie
32 390 
łącznie
18
patronów
1 490 zł 32 390 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję, że postanowiłeś mnie wesprzeć. Jestem dumny, że jesteś częścią naszej pasji i członkiem naszego teamu. Spodziewaj się moich podziękowań dla Ciebie na stronie www.kacpersztuka-racing.com i na mediach społecznościowych oraz relacji z torów w tym sezonie.
50 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę, że jesteś częścią naszej pasji i od dzisiaj stałeś się członkiem naszego teamu. Dlatego też przygotowałem dla Ciebie mały upominek, który w niedługim czasie dostarczymy. Mam dla Ciebie dwa gadżety z logo Kacper Sztuka Racing, które z pewnością się przydadzą nie tylko dla fanów motosportu. Spodziewaj się również podziękowań ode mnie na moich kanałach społecznościowych, stronie www.kacpersztuka-racing.com oraz w materiałach video z torów, które na bieżąco w tym sezonie będą się pojawiać.
100 zł miesięcznie
Jesteś już w grupie moich fanów. Bardzo mi z tego powodu miło. Dziękując za tą miesięczna kwotę, którą postanowiłeś mnie wesprzeć chcę Ci podziękować. Przygotowałem dla Ciebie super zestaw gadżetów, które z dumą będziesz mógł używać, a czapka z logo Kacper Sztuka Racing z pewnością przyda się na niejednym torze, na którym mam nadzieję, że usłyszę osobiście Twoje wsparcie. . Dziękuję, że jesteś częścią teamu!
250 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu realizuję nasz wspólny cel. Jesteś moim mega fanem, a to oznacza, że dla takich jak Ty mam specjalny imienny certyfikat, który chcę Ci przekazać. Oczywiście otrzymasz ode mnie również świetny zestaw gadżetów, w postaci czapki z logo Kacper Sztuka Racing oraz brelok do kluczy. Chciałbym Ci również osobiście podziękować na moich kanałach społecznościowych oraz fanpage Kacper Sztuka, bo to co robisz dla mnie jest bardzo ważne. Dzięki Twojemu wsparciu mam szansę zająć kiedyś miejsce Roberta Kubicy w F1. Możemy to zrobić razem!
500 zł miesięcznie
Jesteś moim Premium Fanem! Chcę Ci bardzo podziękować, że wierzysz w nasz wspólny projekt. Codziennie ciężko trenuję po to, abyśmy wspólnie osiągneli nasz wspólny sukces i mogli reprezentować Polskę i naszą pasję na torach królowej motosportu F1. Z tej okazji mam dla Ciebie wyjątkowy prezent. Osobiście będę chciał podziękować Ci z jednego z torów, w którym w tym sezonie wystartuje. Swoją relację i podziękowania dla Ciebie zamieszczę na fanpage Kacper Sztuka. Dodatkowo otrzymasz ode mnie imienny certyfikat fana oraz gadżety, które z dumą będziesz mógł nosić, ponieważ nie zawiodę! Wielkie dzięki, że jesteś ze mną!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kacper Sztuka Racing w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem najmłodszym w historii polskim kierowcą reprezentującym w F4. W dniu 8.05.2022 na inauguracji sezonu serii F4 Italian Championship na torze Imola jako pierwszy w historii Polak wygrałem jeden z wyścigów i usłyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Moim celem jest ścigać się dla Polski w F1.

Pochodzę z Cieszyna i na co dzień jestem uczniem I LO. Swoją przygodę z motorsportem rozpocząłem w wieku 4 lat, kiedy po raz pierwszy mój tata Łukasz Sztuka (kierowca rajdowy) zabrał mnie na tor kartingowy. Od początku swojej kariery przechodziłem przez coraz szybsze kategorie kartingowe mając możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami w Europie.

Moim celem jest móc reprezentować Polskę w Formule 1.

Aktualny sezon 2022 w F4 Italian Championship jest kolejnym krokiem na drodze mojej kariery kierowcy wyścigowego. Zostałem kierowcą US Racing czołowego zespołu F4, którego współwłaścicielem jest Ralf Schumacher, były kierowca F1 i brat słynnego mistrza Michaela Schumachera. To najlepsza na świecie i najbardziej wymagająca seria F4 sezonie 2022

W 2021 roku pierwszy mój sezon w F4 Italian Championship w ściągając się w barwach AS Motorsport 2-krotnie stanąłem na podium w kategorii Rookie i zająłem 8 miejsce w generalce. W inauguracji sezonu 2022 w niemieckiej serii F4 ADAC na torze Spa w dniach 22-24.04 zająłem 2 miejsce, a następnie 2 tygodnie później na torze Imola podczas oficjalnej inauguracji sezonu 2022 w serii F4 Italian Championship wygrałem jeden z 3 kwalifikowanych wyścigów, zajmując 3 miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców włoskiej serii F4.

 

W tym sporcie, aby osiągnąć sukces trzeba mieć talent, ciężko pracować i zbierać ogromny budżet, który pozwala na ściganie się w lepszym zespole.

Udział w wyścigach i treningach przed oficjalnym sezonem, lepsze przygotowanie bolidu, a na końcu daje większe szanse na podium. To wszystko wpływa na szybkość pokonywania poszczególnych etapów kariery w mojej drodze do F1. Wierzę, że mając wsparcie finansowe jestem w stanie to osiągnąć i jako drugi Polak w historii po Robercie Kubicy wkrótce ścigać się z najlepszymi w F1.

https://sport.tvp.pl/57443396/formula-4-kacper-sztuka-czyli-15-latek-w-swiecie-wyscigow-daje-sobie-5-lat-by-znalezc-sie-w-f1

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kacper Sztuka Racing już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jan Feręc
Jan Feręc
500 zł
Mateusz Wegner
Mateusz Wegner
10 zł
Tomasz Jóźwik
Tomasz Jóźwik
50 zł
Łukasz Zborek
Łukasz Zborek
50 zł
Łukasz Adler
Łukasz Adler
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.