Kanał Termosa

W Patronite od 07.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 99

Liczba Patronów: 75

Zostań Patronem
258 patronów
4 058 miesięcznie
45 058 łącznie
Kocham opowiadać. Robię to zawodowo od lat, będąc aktorem, reżyserem, dramaturgiem i improwizatorem. Niedawno wróciłem do pasji z czasów nastoletnich, do Role Playing Games, i poczułem się jak w domu. Znalazłem nowe medium do snucia kolejnych fantastycznych, intrygujących i poruszających Opowieści.

O Autorze

Dzień dobry,

Nazywam się Wojciech Tremiszewski i, choć z wykształcenia jestem polonistą, to w szkole pracowałem zaledwie pół roku. Inaczej potoczyła się moja ścieżka zawodowa. Zacząłem od występów i reżyserii w Teatrze Wybrzeżak. Następnie grałem w Kabarecie Limo i serialu improwizowanym "Spadkobiercy". Współtworzyłem scenę improwizacji w kraju, występując w wielu projektach impro, takich jak W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, czy W Trzech Osobach, a także improwizując solo. Grywam w filmie, piszę sztuki, a w zeszłym roku użyczyłem głosu postaci Buńka w "Toy Story 4"! Po filmie nasz siedmioletni Tytus powiedział mojej mamie, a swej babci, że gratuluje jej utalentowanego syna. I to jest coś:)

W skrócie - opowiadam Opowieści.

Uważam, że snucie historii to coś bardzo istotnego dla ludzkości. Wzbogaca nas słuchanie o czyichś dziejach, utożsamianie, współodczuwanie i zachwycanie się. Tworzymy wspólnotę, dzieląc się, przenosząc słuchaczy do Gdzieś i Kiedyś, czarując Opowieścią.  

To było górnolotne.

Ale taki bywam.

Jednak na scenie bywam także taki:

Albo taki:

W Opowieści kręci mnie i nęci różnorodność, mieszanie konwencji i stylów, śmiech obok wzruszenia.


 

Niedawno odkryłem nowe medium do opowiadania, a są nim gry fabularne, czyli RPG. I tym pragnę się teraz zająć. Cały plan w tym filmie:

 

W filmie wspominam o kampanii RPG w "Kult: Divinity Lost", którą nagrałem i systematycznie zamieszczam na jutubowym Kanale Termosa. Oto link:

 

Zwracam się do Państwa z prośbą, byście wsparli patronatem mą działalność w dziedzinie gier fabularnych. Chciałbym mieć możliwość uczyć się nowych gier, rozwijać swój warsztat tak mistrza gry, jak i gracza, pokazywać owoce tej pracy w rozmaitych publikacjach na mym kanale. A przede wszystkim, chciałbym móc dostarczać Wam kolejne świetne nagrania sesji RPG!

Zachęcam, aby zajrzeć do opisu nagród w zakładce "Zostań Patronem".

A jeśli mielibyście ochotę jeszcze chwilkę tu zabawić, to służę linkami:)

Parę filmowych skeczy, które poczyniliśmy kiedyś z Kabaretem Limo:


 

Zwiastun serialu improwizowanego "Hultaje Starego Gdańska", którego byłem twórcą.

 

A tu próbka twórczości najnowszej - jedna z "Solo nowel", zamieszczonych na moim kanale na youtubie.

 

Zostaję przy sztuce, jak najbardziej. Nadal będę występował na scenie i w filmie. Chciałbym też znaleźć w końcu czas, by napisać powieść - i tę fantastyczną i tę zabawną. Kolejne plany to seria słuchowisk w oparciu o literaturę H.P. Lovecrafta.

Natomiast z przyjemnością odstawię na półkę komercyjną stronę sztuki, by mieć czas na nagrywanie RPG-ów.

Czy miałbyś ochotę mi w tym pomóc?

Do zobaczenia na Kanale Termosa!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem