Karolina Anna

W Patronite od 05.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 261

liczba Patronów: 293

36 patronów
971 zł miesięcznie
24 272 zł łącznie
Karolina Anna - studentka z Warszawy, twórca serii filmów na Youtube - Zagadki Kryminalne

O Autorze

Mam na imię Karolina, mieszkam i studiuję w Warszawie i od dwóch lat prowadzę kanał na Youtube, na którym najważniejszą tematyką są filmy z serii Zagadek Kryminalnych. 

 

 

Zainteresowania sprawami kryminalnymi są kontrowersyjne, nie zawsze mam szansę i odwagę dzielić się tym z osobami w moim życiu prywatnym, dlatego bardzo się cieszę, że na swoim kanale jestem w stanie stworzyć miejsce dyskusji i dzielić się moją pasują z dużym gronem podobnie myślących osób!

 

 

 

Środki uzyskane dzięki Patronite pozwolą mi na rozwój kanału, przede wszystkim zakup lepszego sprzętu - aparatu, obiektywu, programu do edycji oraz tła do filmów.

O każdym nowym zakupie mam zamiar informować Patronów - chcę podziękować osobom, które pomogły mi to osiągnąć - dużą wagę przywiązuję do transparentności.

Planuję również robić więcej filmów na tematy proponowane przez widzów, a sugestie Patronów będą realizowane w pierwszej kolejności!

Oczywiście moje działanie na Youtube nie będzie zależne od donacji uzyskanych na tej platformie - tworzenie filmów to moja największa pasja i nie przestanę nawet jeśli nikt nie będzie chciał ich oglądać lub wesprzeć mnie finansowo!

 

Dla wspierających przewiduję liczne nagrody, o których więcej można przeczytać w opisie progów - są to między innymi dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, spersonalizowane kartki i przypinki!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem