Karolina Anna

W Patronite od 05.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 921

Liczba Patronów: 608

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
381 miesięcznie
46 373 łącznie
Karolina Anna - twórca serii filmów na Youtube - Zagadki Kryminalne

O Autorze

Mam na imię Karolina, mieszkam w Warszawie i od trzech lat prowadzę kanał na Youtube, na którym najważniejszą tematyką są filmy z serii Zagadek Kryminalnych. 

 

 

Zainteresowania sprawami kryminalnymi są kontrowersyjne, nie zawsze mam szansę i odwagę dzielić się tym z osobami w moim życiu prywatnym, dlatego bardzo się cieszę, że na swoim kanale jestem w stanie stworzyć miejsce dyskusji i dzielić się moją pasują z dużym gronem podobnie myślących osób!

 

 

 

Środki uzyskane dzięki Patronite pozwolą mi na rozwój kanału, przede wszystkim zakup lepszego sprzętu - aparatu, obiektywu, programu do edycji oraz tła do filmów.

O każdym nowym zakupie mam zamiar informować Patronów - chcę podziękować osobom, które pomogły mi to osiągnąć - dużą wagę przywiązuję do transparentności.

Planuję również robić więcej filmów na tematy proponowane przez widzów, a sugestie Patronów będą realizowane w pierwszej kolejności!

Oczywiście moje działanie na Youtube nie będzie zależne od donacji uzyskanych na tej platformie - tworzenie filmów to moja największa pasja i nie przestanę nawet jeśli nikt nie będzie chciał ich oglądać lub wesprzeć mnie finansowo!

 

Dla wspierających przewiduję liczne nagrody, o których więcej można przeczytać w opisie progów - są to między innymi dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, spersonalizowane kartki i przypinki!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jacek Łęgiewicz
Jacek Łęgiewicz
Próg: 20 zł
Karolina Przegiętka
Karolina Przegiętka
Próg: 7 zł
Agata Grabowska
Agata Grabowska
Próg: 10 zł
Mariusz W.
Mariusz W.
Próg: 10 zł
Milena Ziółek
Milena Ziółek
Próg: 100 zł
Katarzyna Pląder
Katarzyna Pląder
Próg: 10 zł