KMY.pl - portal, radio, TV

W Patronite od 07.01.2019

Portal, radio i telewizja internetowa w jednym miejscu. To właśnie jest KMY.pl Tworzymy media tak jak je widzimy. U nas znajdziesz dużo lokalnych informacji, posłuchasz ciekawej audycji czy dobrej nie komercyjnej muzyki, pokażemy Ci jak wygląda nasz region na codzień i od święta z ziemi i powietrza.

O Autorze

Chcę by nasze media pozostały niezależne dlatego oczekujemy wsparcia finansowego. Tworzymy je z pasją i wolnym czasie po pracy zawodowej wraz z grupą ludzi którzy podobnie jak ja chcą coś zmienić w naszej okolicy.

Głównymi filarami od początku są dwie osoby:

Radosław Ambroży - człowiek związany z branżą IT, administrator portalu, realizujący pomysły jakie wymyślą osoby w redakcji. Od zawsze związany z miłośniczą astronomią, twórca pierwszego internetowego forum miłośników astronomii.


 

Michał Synowiec - człowiek od marketingu i muzyki. Czynny gitarzysta, nasz nieoceniony głos radiowy oraz muzyczna wyrocznia naszej redakcji.

 

         


 

Dlaczego serwis Patronite ? To dla nas szansa na rozwój, na lepszy sprzęt, lepsze materiały a co za tym idzie ciekawsze produkcje filmowe, radiowe czy ciekawsze informacje na portalu.

Już w najbliższym czasie planujemy nowe tematyczne audycje zarówno filmowe jak i radiowe. Sporo pomysłów czeka na realizację bo ... brakuje nam sprzętu i pieniędzy które pozwoliły by więcej czasu przeznaczyć na nasze media. 

 

 

Chcemy stać się dobrym źródłem informacji a zarazem wprowadzić nowy standard i nowe rozwiązania techniczne w mediach jakie można oglądać czy słuchać w internecie.

Przez dwa lata udało man się już zaistnieć na lokalnym rynku mediów. KMY.pl jest rozpoznawalną marką, nasz profil na Facebook ma ponad 20 tyś polubień , udało nam się zrealizować ponad 300 audycji radiowych oraz filmów, które można zobaczyć na naszym profilu na YouTube oraz w naszym radiowym archiwum. 

Staramy się wprowadzać i realizować audycje cykliczne i tematyczne poprzez media radio internetowe i TV internetową. 

Naszym marzeniem jest by uruchomić wiadomości z regiony zarówno na platformie YT oraz w naszym radio internetowym. 

Wspieramy wiele inicjatyw i wydarzeń lokalnych przedstawiając je w naszych mediach. Staramy się również promować lokalne i nie tylko lokalne zespoły muzyczne przez prezentacje ich twórczości na antenie naszego radia. 

Zobaczcie KMY.pl portal, posłuchajcie naszego radia i zobaczcie nasze programy i relacje w naszej internetowej TV i pokochajcie nas jak kochają nas nasi odbiorcy.

 

Staramy się łączyć nowoczesne technologie zarówno na naszym portalu, radiu czy TV internetowej.

Stań się częścią KMY.pl - Twoja pomoc będzie dla nas sygnałem że to co robimy jest dobre, potrzebne i podoba się nie tylko nam.

Każdy patron którego subskrypcja będzie aktywna i wynosi minimum 5 zł miesięcznie, zostanie zaproszony do zamkniętej grupy Patronów na Facebooku. To tak jak byś zaprosił nas na kawę czy piwo.

Już czekamy na Was:  https://www.facebook.com/groups/patronikmypl

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)