Avatar użytkownika

Paweł Kobylewski

0
patronów
0 
miesięcznie
1 340 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
HAIKU: siedemnastozgłoskowa miniatura poetycka. Recytuję haiku na twoją cześć przed samym BASHO – jednym z najznamienitszych twórców Haiku.
Dodatkowo:
- jeśli wyrazisz zgodę umieszczę twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na profilu i w wydanej książce poetyckiej, wraz z podziękowaniami,
20 zł miesięcznie
FRASZKA (nie mylić z FLASZKĄ) krótki utwór liryczny o różnorodnej tematyce. Recytuję fraszkę na twoją cześć przed muzą EUTERPE – opiekunką poezji lirycznej.
Dodatkowo:
- jeśli wyrazisz zgodę umieszczę twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na profilu i w wydanej książce poetyckiej, wraz z podziękowaniami,
30 zł miesięcznie
SONET: kunsztowna kompozycja poetycka złożona zwykle z 14 wersów. Recytuję sonet na twoją cześć przed muzą ERATO – opiekunką poezji miłosnej.
Dodatkowo:
- jeśli wyrazisz zgodę umieszczę twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na profilu i w wydanej książce poetyckiej, wraz z podziękowaniami,
50 zł miesięcznie
HYMN: uroczysta pieśń pochwalna. Recytuję hymn na twoją cześć, i tańczę przed POLIHYMNIĄ – opiekunką poezji chóralnej.
Dodatkowo:
- jeśli wyrazisz zgodę umieszczę twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na profilu i w wydanej książce poetyckiej, wraz z podziękowaniami,
- otrzymujesz książkę poetycką „mistyka polska” w formacie pdf.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
POEMAT: dłuższy utwór wierszowany o charakterze epickim lub lirycznym. Zapraszam Cię na boskie wydarzenie, w którym udział biorą APOLLO i jego MUZY.
Dodatkowo:
- jeśli wyrazisz zgodę umieszczę twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na profilu i w wydanej książce poetyckiej, wraz z podziękowaniami.
- otrzymujesz książkę poetycką „mistyka polska” w formacie pdf i w wersji papierowej, wraz z dedykacją.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Paweł Kobylewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Poezja, poezja, poezja...poza tym stosy wierszy i i piramidy słów... bycie w samym środku wyrazu, żonglowanie znakami, miksowanie sylab i głosek, jeszcze rym i rytm, znaki przystankowe, odrobina ciszy...

        Cześć, mam na imię Paweł ('84). Jako dziecko marzyłem, żeby zostać wielkim białym ninją albo przynajmniej okręgowym piłkarzem. Marzenia, marzeniami, tymczasem od ponad 18 lat gram na boisku w drużynie, co zwie się literaturą piękną. Jestem również tajnym agentem w służbie obłędnego języka, czyli mówiąc z  polskiego na nasze: piszę wiersze, jestem POETĄ.    Poezja dla mnie, to nie tylko hobby czy sposób spędzania wolnego czasu, to także sposób rozumienia i odczuwania rzeczywistości. Piszę wiersze od ponad 15 lat, i myślę, że ta przygoda nigdy się nie skończy. Moje stosunki z poezją układały się różnie, były chwile wielkich wynurzeń i ekspresji oraz chwile wytchnienia i spokoju, był czas buntu i złości oraz czas wycofania i złożenia broni… co by jednak się nie działo, prędzej czy później, wracałem na pole bitwy, chwytałem za pióro i pisałem, i wciąż piszę z okrzykiem na ustach DO DZIEŁA!!!
   Dotychczas, udało mi się wydać jeden arkusz poetycki pn. „Podróż w nieznane” (Bytomskie Centrum Kultury 2016). Moje wiersze ukazały się również w antologiach pokonkursowych: „Struna Orficka 2011-2015” (Ostrów Wielkopolski 2015), „Połów. Poetyckie Debiuty 2015-2016”(Biuro Literackie, Wrocław 2015), „Przewodnik po zaminowanym terenie 2” (Ośrodek Postaw Twórczych, Wrocław 2021), a także w różnych czasopismach literackich: Topos, Arterie, Fraza, Helikopter, Wydawnictwo J. 
  Ponadto jestem laureatem kilkunastu Ogólnopolskich Konkursów Poetyckich, m.in. im. R.M. Rilkego, im. K.K. Baczyńskiego, im. R. Wojaczka, im. M. Kajki, im. W. Bąka, im. S. Horaka.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

     Jestem w trakcie promocji mojej najnowszej książki poetyckiej pt. KARBUNKUŁ.  Pod koniec roku 2022 oraz w roku 2023 chciałbym zorganizować spotkania autorskie, na terenie Śląska i w innych regionach Polski, promujące moją twórczość, 
    Ponadto, chciałbym pisać wiersze i publikować je na stronie autorskiej www.kobylewski.pl., a także czytać innych poetów, rozmawiać z nimi i pisać na temat ich twórczości.

ZACHĘCAM CIĘ DO WSPARCIA MOJEJ TWÓRCZOŚCI I ŻYCZĘ CI MNÓSTWA POEZJI:)

 

Cele Autora

PROMOCJA KSIĄŻKI POETYCKIEJ i PROWADZENIE STRONY AUTORSKIEJ
  • 4 000 zł
  • 2 660 zł brakuje
33%
Jestem w trakcie promocji mojej najnowszej książki poetyckiej pt. KARBUNKUŁ. Pod koniec roku 2022 oraz w roku 2023 chciałbym zorganizować spotkania autorskie, na terenie Śląska i w innych regionach Polski, promujące moją twórczość,
Ponadto, chciałbym pisać wiersze i publikować je na stronie autorskiej www.kobylewski.pl., a także czytać innych poetów, rozmawiać z nimi i pisać na temat ich twórczości.

ZACHĘCAM CIĘ DO WSPARCIA MOJEJ TWÓRCZOŚCI I ŻYCZĘ CI MNÓSTWA POEZJI:)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Paweł Kobylewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Andrzej Grondziowski
Andrzej Grondziowski
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.