W Patronite od 05.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2261

Liczba Patronów: 2792

Zostań Patronem
1 patron
30 miesięcznie
375 łącznie
Kolaże, które są obrazem kilku ostatnich zdarzeń.

O Autorze

Dzień dobry,

Jestem studentką scenariopisarstwa w Łódzkiej Szkole Filmowej, a w wolnych chwilach kleję kolaże, które są odzwierciedleniem lęków i nadziei romantyków młodego pokolenia. 

W związku z tym, że tych wolnych chwil jest w moim życiu coraz mniej, a swoje hobby łączę ze studiami dziennymi oraz pracą zawodową, to aby regularnie dzielić się nowymi pracami potrzebuję wsparcia. 

Wszystkich, którzy doceniają moje kolaże i chcieliby widzieć ich więcej, zachęcam do regularnej pomocy na zakupy gazet, kleju i czasu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika