Avatar użytkownika

Kot Bez Wyobraźni ∙ Gosia Gawlik

24
patronów
585 
miesięcznie
5 940 
łącznie
24
patronów
585 zł 5 940 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
39 dostępnych miejsc
Koci Mecenat MINI

Lubisz nieco oldschoolowe formy kontaktu? A może szukasz miejsca, w którym będę wysyłać różne polecajki, albo zagłębię się w problematykę tworzenia artystycznego kanału? To miejsce dla Ciebie!

Idealny próg dla tych, którzy symbolicznie chcą przesłać mi wsparcie, ale też są zainteresowani moim zdaniem na pewne tematy. Koci Newsletter to opcja dla osób, które mają również dość social mediowej gonitwy – będąc nadal ciekawym co u mnie słychać. Nie czekaj – po prostu sprawdź!

Newsletter planuję wysyłać minimum 1 raz w miesiącu, choć oczywiście moim idealnym założeniem jest kontaktować się z Wami raz w tygodniu 😊
Dla czytelników przewiduję małe prezenciki!
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
36 dostępnych miejsc
Koci Mecenat MAXI

Moi drodzy Kolekcjonerzy, Mecenasi Kociej Sztuki, przygotowałam dla Was coś wyjątkowego!

Po pierwsze: rozkładam czerwony dywan dla listonosza offline, który podaruje Wam newsletter 👑
Po drugie: dostaniesz ode mnie plakat-niespodziankę 🖼️

Co to w ogóle znaczy? Ano to, że odbędziemy rozmowę, po której zdecyduję co konkretnie chciałabym Ci podarować. Dlatego, jeżeli wyjątkowo cenisz sobie nie tylko moją twórczość, ale też ufasz mi i wierzysz, że to co Ci zadedykuję będzie trafne – będzie to świetny próg dla Ciebie.

Dziękuję i wiwatuję na Waszą cześć!

Dodam tylko, że nagroda przysługuje po trzech pełnych miesiącach subskrypcji (1 plakat w formacie A4 lub A3 / 3 miesiące). Jest to gratka dla prawdziwych kolekcjonerów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kot Bez Wyobraźni ∙ Gosia Gawlik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kot Bez Wyobraźni to moje twórcze alter ego. Powołałam je do życia w 2017 roku. Od tej pory nieprzerwanie się rozwijam, początkowo tylko rysując — teraz głównie projektując, pisząc teksty i fotografując.

Kot to nie tylko ja, to też inni ludzie — kreatywna społeczność, która mnie wspiera :)

Jestem Gosia – w dużym skrócie, artystka wizualna i graficzka. W Internecie tworzę swoje miejsce pod pseudonimem Kot Bez Wyobraźni  Pokazuję tam urywki mojej codzienności, okraszając je tekstami – poetyckimi bądź nie – a także dzielę się wytworami mojej nie-wyobraźni: kolażami cyfrowymi, obrazami, rysunkami czy fotografiami. Łapię chwile, doprawiając je cząstkami emocji, a później wysyłam transferem w świat – w zamian, moi odbiorcy, dzielą się swoim doświadczeniem i wrażliwością. Uwielbiam tę wymianę.

Na Instagramie możecie śledzić moją gonitwę do marzeń, a uwierzcie mi, jest za czym biec. 
Marzy mi się otwarcie własnego kociego kramiku z rękodziełem zatopionym w emocjach. By móc spotykać Was na żywo, zapraszałabym Was do mojej pracowni i jeździła na targi. W mojej wizji nie brakuje kanału na youtube, publikacji własnego tomiku wierszy czy książki. Jak już mówiłam – marzenia są duże, a ja próbuję każdego dnia być coraz bliżej nich. Pragnę spełniać się jako artystka na cały etat. Ten profil jest kroczkiem ku spełnieniu tej wizji. 

Może zechcesz mi pomóc? 

Postanowiłam otworzyć patronite, ze względu na to, że relacja z Wami, moimi widzami, to ciągła wymiana. Ja daję moją wrażliwość, doświadczenia, a Wy – nierzadko, odnosząc to do własnych doświadczeń – z tego czerpiecie. Piszecie, że Was poruszam, inspiruję, ale też motywuję do własnych działań. Cenicie mnie jako artystkę, ale mam wrażenie, że lubicie mnie przede wszystkim jako Gosię – koleżankę z Internetu. Bardzo mnie to wzrusza! 🥺 Jako artystka, która sama – każdego dnia! - powołuje swoje artystyczne alter ego do życia, mam wzloty i upadki… Tu możecie mnie wesprzeć!

Wobec tego zapraszam Was na wyższy level kooperacji 💛

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kot Bez Wyobraźni ∙ Gosia Gawlik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

mute.agony
mute.agony
30 zł
Michał Dudkowski
Michał Dudkowski
30 zł
Patrycja Wołkowska
Patrycja Wołkowska
15 zł
Paulina
Paulina
15 zł
Anna Lipińska
Anna Lipińska
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.