Kot Bez Wyobraźni ∙ Gosia Gawlik

W Patronite od 24.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1885

Liczba Patronów: 1571

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
105 miesięcznie
1 665 łącznie
Kot Bez Wyobraźni to moje twórcze alter ego. Powołałam je do życia w 2017 roku. Od tej pory nieprzerwanie się rozwijam, początkowo tylko rysując — teraz głównie projektując, pisząc teksty i fotografując.

Kot to nie tylko ja, to też inni ludzie — kreatywna społeczność, która mnie wspiera :)

O Autorze

Jestem Gosia – w dużym skrócie, artystka-amatorka i graficzka na początku projektowej drogi. W Internecie tworzę swoje miejsce pod pseudonimem Kot Bez Wyobraźni ✨ Pokazuję tam urywki mojej codzienności, okraszając je tekstami – poetyckimi bądź nie – a także dzielę się wytworami mojej nie-wyobraźni: kolażami cyfrowymi, obrazami, rysunkami czy fotografiami. Łapię chwile, doprawiając je cząstkami emocji, a później wysyłam transferem w świat – w zamian, moi odbiorcy, dzielą się swoim doświadczeniem i wrażliwością. Uwielbiam tę wymianę.

Aktualnie – krótko, bo od początku lutego – działam jako freelancerka😼 Postanowiłam rzucić się na głęboką wodę walki o siebie, i choć pływać nie umiem, zapraszam Was do oglądania tego widowiska.

Na Instagramie możecie śledzić moją gonitwę do marzeń, a uwierzcie mi, jest za czym biec. Marzy mi się otwarcie własnego kociego kramiku z rękodziełem zatopionym w emocjach. By móc spotykać Was na żywo, zapraszałabym Was do mojej pracowni i jeździła na targi. W mojej wizji nie brakuje kanału na youtube, podcastu czy publikacji własnego tomiku wierszy. Jak już mówiłam – marzenia są duże, a ja próbuję każdego dnia być coraz bliżej nich. Pragnę spełniać się jako artystka na cały etat. Ten profil jest kroczkiem ku spełnieniu tej wizji. Może zechcesz mi pomóc? 

Postanowiłam otworzyć patronite, ze względu na to, że relacja z Wami, moimi widzami, to ciągła wymiana. Ja daję moją wrażliwość, doświadczenia, a Wy – nierzadko, odnosząc to do własnych doświadczeń – z tego czerpiecie. Piszecie, że Was poruszam, inspiruję, ale też motywuję do własnych działań. Cenicie mnie jako artystkę, ale mam wrażenie, że lubicie mnie przede wszystkim jako Gosię – koleżankę z Internetu. Bardzo mnie to wzrusza! 🥺

Wobec tego zapraszam Was na wyższy level kooperacji 💛

Po prawej stronie możecie zobaczyć nagrody jakie czekają Was za wsparcie – zarówno te drobne jak i większe. Najbardziej zachęcam Was do dołączenia do mojej grupy.

Budowanie społeczności i dzielenie się moim doświadczeniem, by inni ludzie zyskiwali odwagę do pokazywania się światu, było i jest celem mojej działalności. Niestety, aktualnie muszę priorytetyzować moje działania i ważniejsza jest praca dla indywidualnych klientów czy budowanie portfolio. Zaczyna brakować mi czasu na prowadzenie social mediów w starej formie – mam na myśli głównie Instagram. Niegdyś, bardziej edukacyjny, teraz jest głównie galerią moich prac... wiem, że nie każdemu to odpowiada. Szczerze tęsknię za dzieleniem się z Wami moim doświadczeniem – potknięciami i sukcesami, pokazywaniem krok po kroku jak osiągnęłam dany efekt, edukowaniu Was w obszarach, w których sama ciągle zdobywam wiedzę.

Chciałabym częściej wpuszczać Was za kulisy moich działań. 💻📸✏️✂️

Czuję, że platformy, z których korzystam robią mi „pod górkę”. Tam wszystko musi być szybkie i maksymalnie efektywne, a ja chciałabym Wam pokazywać drogę – nie zawsze usłaną różami, nie zawsze zwieńczoną karuzelą z Canvy, mieszczącą się w czterech kafelkach Instastory. Chcę tworzyć z Wami realną społeczność, nie chcę byście tylko konsumowali bezwiednie to, co jest wytworem mojej twórczości. Pragnę, byśmy wchodzili w prawdziwą interakcję – chciałabym Was poznać.

Długo myślałam nad tym w jakiej formie do tego wrócić i myśl o grupie przyszła do mnie naturalnie! Powstrzymywał mnie tylko brak czasu – grupa sama się nie poprowadzi, wymaga mnóstwa zaangażowania i inwestycji zasobów. Dlatego mam nadzieję, że zrozumiecie, że zapraszam do niej te osoby, które chcą patronować moim działaniom 💛 

Myślę, że ta Grupa, idealnie wypełni przestrzeń, której brakowało w moich działaniach, a poza tym pozwoli mi lepiej poznać moją społeczność i indywidualnie podejść do Waszych planów i celów (nie tylko artystycznych). Planuję różne akcje artystyczne, dzielenie się inspiracjami, dni na autopromocję Waszych biznesów, czy grupowe spotkania online – by móc rozmawiać z Wami, a nie tylko do Was mówić 💛 Jeżeli masz wątpliwości czy moja Grupa będzie dla Ciebie odpowiednia, napisz do mnie i opowiedz mi o sobie! 

Jestem gotowa Was wspierać, bo Wy wspieracie mnie! 😊

I to już od pięciu lat, dziękuję!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Niyolena
Niyolena
Próg: 15 zł
Patrycja Szymków
Patrycja Szymków
Próg: 15 zł
mute.agony
mute.agony
Próg: 30 zł
Oliwia Weksej
Oliwia Weksej
Próg: 15 zł
Paulina Owczarek
Paulina Owczarek
Próg: 15 zł
Anna Krakowiak
Anna Krakowiak
Próg: 30 zł