Avatar użytkownika

Krzysztof Łuksza

25
patronów
840 
miesięcznie
5 226 
łącznie
25
patronów
840 zł 5 226 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

11 zł miesięcznie
Każdy Patron uzyskuje możliwość dołączenia do dedykowanej dla Patronów grupy na Discordzie. Dziękuję za wsparcie :)
25 zł miesięcznie
Każdy Patron uzyskuje możliwość dołączenia do dedykowanej dla Patronów grupy na Discordzie. Dziękuję za wsparcie :)
50 zł miesięcznie
Każdy Patron uzyskuje możliwość dołączenia do dedykowanej dla Patronów grupy na Discordzie. Od tej kwoty Patron uzyskuje możliwość udziału w wyborze tematów analizowanych na kanale (nie tylko politycznych). Dziękuję za wsparcie:)
110 zł miesięcznie
Każdy Patron uzyskuje możliwość dołączenia do dedykowanej dla Patronów grupy na Discordzie. Od tej kwoty Patron uzyskuje możliwość udziału w wyborze tematów analizowanych na kanale (nie tylko politycznych) oraz dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej materiałów. Dziękuję za wsparcie:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krzysztof Łuksza w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Demaskuję skrajną prawicę, która jest dużym zagrożeniem dla stabilności naszej sceny politycznej. Punktuję prorosyjskość i "szurię", czyli oderwanie od rzeczywistości. Kilka razy w tygodniu transmituję na żywo w serwisie YouTube. Jestem aktywny także na X (dawniej Twitter)

Środowisko skrajnej prawicy i sposób myślenia ludzi je tworzących znam na wylot. Dlaczego? Sam byłem skrajnym prawicowcem. Przez kilka lat udzielałem się w tym środowisku, święcie wierząc w ideały skrajnej prawicy. Byłem dziennikarzem czołowych skrajnie prawicowych mediów: wRealu24 i Mediów Narodowych. Teraz wiem, że tamten okres mojego życia oparty był o fałszywą, destrukcyjną ideologię. W pewnym momencie po prostu zdałem sobie z tego sprawę., zacząłem czuć się jak w jakimś Matrixie. Czy to możliwe, że całe moje otoczenie tkwi w jednym wielkim błędzie? To była bardzo trudna decyzja, ale w końcu opuściłem to środowisko i odszedłem ze skrajnie prawicowych mediów. Zacząłem głośno mówić o tym, że skrajna prawica opiera się o fałszywą wizję świata. Spotkał mnie za to masowy hejt, oszczerstwa, wymyślne teorie spiskowe. Komu to ja się nie sprzedałem! Prawda jest taka, że nikomu. W moim działaniu przyświeca mi idea demaskowania dezinformacji, na której to środowisko ufundowało swoje działanie. Nie bez znaczenia są prorosyjskie wpływy, mocno obecne na skrajnej prawicy. Dzięki wsparciu widzów będę w stanie działać o wiele bardziej profesjonalnie. Zapraszam do wspierania mojej działalności, którą prowadzę na portalu X (dawniej twitter) oraz kanale na Youtube.

Cele Autora

Codzienne materiały
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 160 zł brakuje
28%
Jeżeli osiągnę ten cel, będę w stanie realizować materiały na YT codziennie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krzysztof Łuksza już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomek Kręciewski
Tomek Kręciewski
50 zł
71Finch
71Finch
11 zł
Anonimowy patron
110 zł
Platynova
Platynova
25 zł
Damian Mikulski
Damian Mikulski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.