Avatar użytkownika

Ks. Sebastian Picur

63
patronów
1 170 
miesięcznie
9 340 
łącznie
63
patronów
1 170 zł 9 340 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie. Wszystkie środki, które wpłacisz zostaną przeznaczone na rozwój kanału i dalszą ewangelizację
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie. Wszystkie środki, które wpłacisz zostaną przeznaczone na rozwój kanału i dalszą ewangelizację
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie. Wszystkie środki, które wpłacisz zostaną przeznaczone na rozwój kanału i dalszą ewangelizację

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ks. Sebastian Picur w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ten kanał jest tworzony dla Ciebie i z myślą o Tobie. Wspierając nas pomagasz tworzyć wartościowe treści w doskonałym stylu.

Szczęść Boże!!

 

Ponad 700 tys. obserwujących na Tik Toku!!

https://www.tiktok.com/@ks.sebastianpicur?_t=8dxcz2xegOo&_r=1

Ponad 100tys. na YouTube!!

https://youtube.com/@ks.sebastianpicur_t3

Dziesiątki, a nawet setki tysięcy wyświetleń w filmikach!

Jak to się zaczęło??

Kilka lat temu, parafianie poprosili Księdza Sebastiana o wrzucanie kazań na YouTube. Wkrótce, pojawiły się krótkie filmiki z rozważaniami o Duchu Świętym, Księdze Lamentacji i katechezach św. Jana Pawła II, tak powstał profil na YouTube @ks.sebastianpicur_t3.

    

 

Po niedługim czasie, uczniowie ks. Sebastiana z liceum, namówili swojego katechetę na założenie konta na TikToku. Po rozważeniu „za” i „przeciw” oraz długich modlitwach powstał profil na TikToku @ks.sebastianpicur

 

I tak z miesiąca na miesiąc, dzieło ewangelizacji się rozrasta, nie tylko przez filmiki, ale i transmisje LIVE, na których o 21:30 społeczność internetowa modli się na różańcu i ma możliwość bezpośredniej rozmowy z księdzem na różne tematy.

Już jest!! Moja najnowsza książka!!

,,TikTokowe Q&A,,

Już w sprzedaży!!

https://rafael.pl/pl/p/Tiktokowe-QA/1656

Książka ,,Holy Game,,

https://rafael.pl/pl/p/HOLY-GAME/1616

Wiadomo, że nie wszyscy mają aplikację TikTok, dlatego żeby dotrzeć do większej liczby osób filmiki z TikToka są wrzucane na YouTube, Instagrama i Facebooka. Łączy się to z zaangażowaniem innych osób, które wspierają księdza w dziele ewangelizacji w internecie. Kolejnym krokiem w przekazywaniu Bożych treści było założenie z Ks.Krzysztofem Kołtunowiczem kanału @faceciwczerni_t3 na YouTube.

 

 

Celem profilu jest spotkanie się z ciekawymi osobami i rozmowa na tematy Boga, wiary, Kościoła, pasji, życia. Prowadzenie kanałów, wymaga ogromnego nakładu czasu, energii i środków, które są przeznaczone na zakup sprzętu, oprogramowania czy wynagrodzenie dla kamerzysty, montażysty, grafika i osób pomagających prowadzić kanały. Rozwijające się dzieło potrzebuje kolejnych serc i rąk do pracy. 

                                                            

Jeśli chcesz możesz się włączyć w tę misję przez modlitwę, dobre słowo czy materialną ofiarę.

To dzięki Tobie i Twojemu wsparciu Boże treści będą nadal dostępne w Internecie w coraz lepszej jakości. To właśnie Twoja pomoc będzie jeszcze większą motywacją dla ludzi z pasją, którzy postanowili poświęcić się ewangelizacji.                                                              

Cele Autora

Regularne działanie kanału
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 830 zł brakuje
23%
W celu zapewnienia regularnej działalności kanału, potrzeba wielu ludzi, którzy do tej pory pracują jako wolontariusze. Żeby móc chodź trochę wynagrodzić ich trud oraz zapewnić stałe działanie kanału, potrzebujemy zapewnić utrzymanie w najbardziej podstawowych sprawach, dzięki temu będziemy mogli nadal działać, rozwijać się, aby dostarczać jak najbardziej wartościowe treści.
Wsparcie techniczne
  • 9 000 zł miesięcznie
  • 7 830 zł brakuje
13%
Aby zapewnić jak najlepszą jakość, nagrywanych treści potrzeba dobrego sprzętu. Do tego dochodzą abonamenty i licencje za oprogramowanie do montażu i edycji filmów oraz grafik. Wesprzyj jakość naszych transmisji.
Więcej rąk do pracy
  • 9 000 zł miesięcznie
  • 7 830 zł brakuje
13%
Rozwój kanału wymaga większej ilości osób potrzebnych do nagrywania, montażu i prowadzenia kanału, abyśmy mogli rozwijać kanał musimy zapewnić utrzymanie tych osób. Systematyczne wsparcie pomoże nam się rozwijać.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ks. Sebastian Picur już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maria Gurgul
Maria Gurgul
20 zł
Jolanta Sztrumf
Jolanta Sztrumf
30 zł
Dagmara Huczek Sulkowska
Dagmara Huczek Sulkowska
20 zł
Katarzyna Niewiatowska
Katarzyna Niewiatowska
20 zł
Azur Tech
Azur Tech
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.