Ksawery Knotz OFMCap

W Patronite od 29.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 423

Liczba Patronów: 775

Zostań Patronem
Kup na prezent
22 patronów
1 460 miesięcznie
56 790 łącznie

Rozbudowa zespołu

1 500 zł

miesięcznie

97%

osiągnięto

40 zł

brakuje

Drodzy Patroni, żeby małżeństwa mogły poznać wizję trwałej i pięknej miłości, do której drogę staram się pokazywać, muszę w jakiś sposób do nich dotrzeć. Dzięki Wam jakość moich działań oraz ich skala może się poszerzyć, a tym samy trafić do większej liczby potrzebujących.

Takie pieniądze pozwolą na zatrudnienie osoby, która zajmie się organizacją mojego apostolstwa, abym nie musiał tych rzeczy robić sam. Administracja portalu szansaspotkania.pl, moderowanie poradni on-line, fanpage'a, kanał na Youtube...

To wszystko wymaga czasu i umiejętności.

Rozbudowa i rozwój portalu www.szansaspotkania.pl

3 000 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

1 540 zł

brakuje

Drodzy Patroni,
portal szansaspotkania.pl to perełka w morzu treści pełnych nieprawdziwej wizji miłości i seksu, których w sieci nie trzeba długo szukać - to one znajdują nas. Potrzebujemy rzetelnej wiedzy na temat małżeństwa, miłości, płciowości, seksualności oraz praktycznych podpowiedzi, jak zastosować tę wiedzę w codziennym życiu małżeńskim.

Gdy suma wsparcia przekroczy kwotę 3 tys., będę mógł zdynamizować rozwój portalu. Zaangażuję specjalistów z różnych dziedzin - seksuologii, medycyny, psychologii, teologii moralnej, bioetyki, duchowości - aby w oparciu o stan aktualnej wiedzy, tworzyli artykuły dotyczące małżeństwa, relacji w związku, życia seksualnego i wielu innych kwestii.

Rozwój poradni on-line dla małżeństw

5 000 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

3 540 zł

brakuje

Na mapie świata nie ma takiej drugiej poradni internetowej wychodzącej na przeciw małżonkom pragnącym godzić swoje życie seksualne z Bogiem i nauką Kościoła. Poradnia działa na zasadzie wolontariatu małżonków, ale taka praca spowalnia czas odpowiedzi na zadawane pytania.

Dzięki Waszemu wsparciu, możliwe będzie nawiązanie odpłatnej, a tym samym trwałej współpracy z lekarzami i seksuologami. Wiele odpowiedzi wymaga bowiem bardzo specjalistycznej wiedzy. Po 10 latach od zbudowania dedykowanego panelu poradni muszę myśleć o nowych, bardziej nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązaniach.

Portal porozmawiajmykochanie.pl

7 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

5 540 zł

brakuje

Dzięki Patronom ruszył portal pomagający mężczyźnie i kobiecie porozmawiać na ważne tematy dotyczące ich związku. W tej chwili portal oferuje około 150 tematów do przegadania, ale trzeba ich o wiele więcej. Potrzebuję zatrudnić ludzi, którzy by przygotowywali takie materiały.

Kursy e-learningowe dla małżonków i nie tylko

10 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

8 540 zł

brakuje

Dzięki waszej pomocy zaczynają działać kursy e-learningowe dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć ludzką miłość i naukę Kościoła odnośnie małżeństwa i etyki seksualnej. Można je znaleźć na portalu porozmawiajmykochanie.pl.

Część wykładów będzie prezentowana jako krótkie filmiki szkoleniowe, video-wywiady z małżonkami, ze mną, z autorytetami poszczególnych nauk. Kursy będą otwarte dla wszystkich chętnych. Jeśli będzie zainteresowanie taką ścieżką osobistej edukacji on-line, oferta kursów będzie poszerzana.

Uruchomiłem także platformę knotz.link na której znajdują się artykuły, wykłady i filmiki wyszukane w sieci. Dotyczą one narzeczeństwa, małżeństwa i rodziny. Są to materiały wyselekcjonowane przez mnie, stąd nazwa strony. W tej chwili jest ich już około 500.


Małżonkowie zatrudnieni na etat do formacji małżeństw

15 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

13 540 zł

brakuje

Taka suma pozwoli zbudować małe środowisko małżonków, zajmujących się tylko formacją małżeństw - organizowaniem rekolekcji, kursów komunikacji i dialogu małżeńskiego, wykładów, konferencji, paneli dyskusyjnych, poradni, centrów duchowości małżeńskiej, itp.

W ten sposób małżeństwa będą pomagać małżeństwom. Jedne od strony finansowej, inne od strony duchowej.

Kto wie, może z czasem uda się zrealizować moje marzenie - "Seminarium Małżeńskie"? :), czyli powołać instytucję zajmującą się formacją małżeństw, aby nauczyć je żyć swoim powołaniem małżeńskim.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 500 zł
Renata Osiecka
Renata Osiecka
Próg: 50 zł
Dima  Panto
Dima Panto
Próg: 20 zł
Paulina Węgrzyn
Paulina Węgrzyn
Próg: 10 zł
Paulina Szalek
Paulina Szalek
Próg: 100 zł