Rynn Rysuje

106 patronów

Rynn Rysuje się animuje!

3 000 zł

miesięcznie

96%

osiągnięto

115 zł

brakuje

Mając takie wsparcie już nie tylko nie martwię się o rachunki, ale mogę poświęcić jeszcze więcej czasu na rysowanie. Po osiągnięciu tego progu zrobię coś, co chciałam robić już bardzo dawno temu, i poświęcę czas na naukę animacji. Rynn Rysuje będzie się ruszać! Mam pomysł na trochę ilustracji, które ciężko przelać na papier, ale już na gifa...do zrobienia!

Jeżeli więc osiągnę ten próg, to na Rynn Rysuje po jakimś czasie zaczną się pojawiać również ruchome obrazki :)

Wiąże się to też z inwestycją w legalny program do animacji i niebawem, niestety, w lepszy komputer, ponieważ mój ma już ponad 8 lat i powoli zaczyna sygnalizować, że niebawem odejdzie do komputerowego nieba ;)

O JA CIĘ KOMIKSZĘ

4 000 zł

miesięcznie

72%

osiągnięto

1 115 zł

brakuje

Wątpię, żeby to się wydarzyło, ale jak to mówią, wyznaczaj sobie nierealne cele i przygotuj się na porażkę, a nigdy nie będziesz rozczarowany!

Jeżeli ten próg zostanie osiągnięty, to sama lub we współpracy z kimś bardziej kompetentnym niż mój wewnętrzny nieogar zacznę rysować jakiś regularny komiks, a nie tylko pojedyncze ilustracje :)

Czy to jest ta mityczna "stabilność finansowa"?

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jestem freelancerką, co nie oznacza co prawda, że pracuję za free, ale czasami można odnieść takie wrażenie [*] jeżeli ten cel zostanie osiągnięty, to znaczy, że moja codzienna praca i wasze wsparcie sprawiły, że nie muszę się już martwić o rachunki, opłaty i że moje koty będą miały godne życie!

To sprawia, że jestem spokojniejsza i raduje się serce moje, a szczęśliwy rysownik to kreatywny rysownik. Nie muszę już też aż tyle czasu spędzać nad dodatkowymi zleceniami, więc mam go więcej na rysowanie!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Beata Ksionek
Beata Ksionek
Próg: 30 zł
Aga Pa
Aga Pa
Próg: 10 zł
Zwierzakowa
Zwierzakowa
Próg: 30 zł
Niyolena
Niyolena
Próg: 50 zł
Klaudia  Gierga
Klaudia Gierga
Próg: 5 zł
Bartosz Urbanik
Bartosz Urbanik
Próg: 10 zł