Rynn Rysuje

105 patronów

Rynn Rysuje się animuje!

3 000 zł

miesięcznie

99%

osiągnięto

20 zł

brakuje

Mając takie wsparcie już nie tylko nie martwię się o rachunki, ale mogę poświęcić jeszcze więcej czasu na rysowanie. Po osiągnięciu tego progu zrobię coś, co chciałam robić już bardzo dawno temu, i poświęcę czas na naukę animacji. Rynn Rysuje będzie się ruszać! Mam pomysł na trochę ilustracji, które ciężko przelać na papier, ale już na gifa...do zrobienia!

Jeżeli więc osiągnę ten próg, to na Rynn Rysuje po jakimś czasie zaczną się pojawiać również ruchome obrazki :)

Wiąże się to też z inwestycją w legalny program do animacji i niebawem, niestety, w lepszy komputer, ponieważ mój ma już ponad 8 lat i powoli zaczyna sygnalizować, że niebawem odejdzie do komputerowego nieba ;)

O JA CIĘ KOMIKSZĘ

4 000 zł

miesięcznie

74%

osiągnięto

1 020 zł

brakuje

Wątpię, żeby to się wydarzyło, ale jak to mówią, wyznaczaj sobie nierealne cele i przygotuj się na porażkę, a nigdy nie będziesz rozczarowany!

Jeżeli ten próg zostanie osiągnięty, to sama lub we współpracy z kimś bardziej kompetentnym niż mój wewnętrzny nieogar zacznę rysować jakiś regularny komiks, a nie tylko pojedyncze ilustracje :)

Czy to jest ta mityczna "stabilność finansowa"?

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jestem freelancerką, co nie oznacza co prawda, że pracuję za free, ale czasami można odnieść takie wrażenie [*] jeżeli ten cel zostanie osiągnięty, to znaczy, że moja codzienna praca i wasze wsparcie sprawiły, że nie muszę się już martwić o rachunki, opłaty i że moje koty będą miały godne życie!

To sprawia, że jestem spokojniejsza i raduje się serce moje, a szczęśliwy rysownik to kreatywny rysownik. Nie muszę już też aż tyle czasu spędzać nad dodatkowymi zleceniami, więc mam go więcej na rysowanie!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Yohko Mishima
Yohko Mishima
Próg: 50 zł
Ola Kozakiewicz
Ola Kozakiewicz
Próg: 10 zł
Halina Mariola Słaby
Halina Mariola Słaby
Próg: 50 zł
Katarzyna Pniewska
Katarzyna Pniewska
Próg: 10 zł
Kamil Kuchciński
Kamil Kuchciński
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł