Avatar użytkownika

Kuba Łyko

10
patronów
345 
miesięcznie
2 320 
łącznie
10
patronów
345 zł 2 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Każda złotówka ma duże znaczenie i przyczynia się do rozwoju kanału.
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Każda złotówka ma duże znaczenie i przyczynia się do rozwoju kanału.

25 zł miesięcznie
Bardzo mi miło! Może masz pomysł na kolejny film, który chciałbyś zobaczyć? Nie obiecuję, że uda się go zrealizować, ale na pewno zapoznam się z tematyką.
50 zł miesięcznie
Jestem niezwykle wdzięczny!

W ramach podziękowań Twoje imię i nazwisko wyświetli się na ekranie końcowym każdego odcinka :)

100 zł miesięcznie
WOW, ta kwota pozwoli na pokrycie kosztów jednego z programów, którego używam do tworzenia filmów.

Oprócz wyróżnień z poprzednich progów, nagram specjalne, prywatne podziękowanie.
300 zł miesięcznie
Niesamowite, bardzo dziękuję!

Oprócz wyróżnień z poprzednich progów, personalnie pozdrowię Cię pod koniec nagrania, na platformach podcastowych takich jak na przykład Spotify.
500 zł miesięcznie
Nie wiem co powiedzieć...

Pozwól, że podziękuję Ci na końcu swojego filmu na YouTubie

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kuba Łyko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzę kanał, gdzie podejmuję tematy z zakresu psychologii, nauki, oraz rozwoju osobistego. Moją misją jest przekazywanie jak największej wartości światu oraz pomaganie innym w pokonywaniu ich słabości. Każdego dnia udaje mi się ją wypełniać, ale zróbmy to na jeszcze większą skalę!

 

Wspólnie zmieniajmy życie ludzi na lepsze!

Na platformie YouTube publikowałem już dawno przed powstaniem głównego kanału. Od zawsze stawiałem na jakość przekazywanych treści i mimo że nie zawsze miało to przełożenie finansowe, nie zatrzymywałem się ani na moment. Nie ukrywam - moje cele zawsze są potężne. Każdy film, który tworzę ma być tym najlepszym i zmienić życie jeszcze większej ilości ludzi. Teraz przyszedł czas, abyśmy razem mogli zrobić jeszcze więcej. Dzięki Twojemu wsparciu filmy będą mogły pojawiać się zdecydowanie częściej, a zespół ludzi stale powiększać. 

 

Co zmieni Twoje wsparcie?

Wierz lub nie, przez ostatnie dwa lata, oprócz przerwy na treningi nie robiłem nic poza pracą... ale mimo wszystko, nigdy nie czułem się lepiej! Każdego dnia moja głowa wypełnia się pomysłami, jednak wdrażanie ich w życie z dużą intensywnością generuje koszty, które mogę pokryć dzięki TWOJEMU WSPARCIU! Korzystanie z kinowych ujęć, muzyki, programów do montażu, profesjonalnego sprzętu - to wszystko wiążę się wydatkami. Co istotne, zależy mi na zbudowaniu studio poza miejscem zamieszkania. Oprócz zwiększenia jakości nagrań, będę mógł otworzyć się na nowy, podcastowy format.

Skąd mam wiedzieć, że przeznaczysz pieniądze na ten cel?

Każdy kto mnie zna, wie że prowadzę minimalistyczny tryb życia. Moim pojazdem służbowym jest hulajnoga z urwanym błotnikiem, a garniturem bluza z secondhandu. Najdroższe rzeczy, które posiadam, to te na których pracuję. Już jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że dobra materialne niczego nie zmieniają. Dają chwilowy przypływ dopaminy, który znika wraz z uczuciem przyzwyczajenia. Na końcu i tak będzie liczyć się to, co po sobie zostawiłem - a najważniejszą z tych rzeczy jest wiedza oraz świadomość, w jaki sposób można ją wykorzystać.

 

Dzięki!

Jestem ogromnie wdzięczny za to, że oglądasz moje filmy! Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na wsparcie, zawsze możesz do mnie napisać: jeżeli będę mógł, postaram się pomóc :)

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Kuba Łyko w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Świetny start!
  • 3 150 zł miesięcznie
  • 2 805 zł brakuje
10%
Tworzenie wideo związanych z psychologią, nauką oraz rozwojem duchowym to kreatywny proces, który wymaga nieustannego poszerzania wiedzy oraz dogłębnego szukania najnowszych badań naukowych. Uzyskane fundusze umożliwią mi subskrypcję różnorodnych źródeł informacji, które będą nieocenione podczas tworzenia nowych nagrań. Dodatkowo poszerzę swoją bibliotekę o najnowsze pozycje, które następnie omówię. Składają się na to również programy do montażu, edytowania audio, generowania napisów, strony z filmowymi ujęciami i ostatnio treningi dykcji :) Co prawda nie opłacę wszystkiego, ale ta kwota w dużym stopniu mnie odciąży.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kuba Łyko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Magdalena Kudlinski
Magdalena Kudlinski
10 zł
Barbara Kornecka
Barbara Kornecka
50 zł
Marcin Scienski
Marcin Scienski
50 zł
Doro F.
Doro F.
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.