Kulinarnie Niepoważni

W Patronite od 28.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
1 071 łącznie
Tu Aneta, Ewa i Kuba.Mamy wspólny cel - poznać najlepsze możliwe jedzenie w Polsce i na świecie, a następnie pokazać je Wam! Odpowiemy na pytania co to jest dobre jedzenie i jak je znaleźć. A nasz blog i nasze recenzje to ciągła droga w nieznane smaki. Piszemy bez nadęcia - o jedzeniu na luzie!

O Autorze

Prowadzimy bloga o jedzeniu. Pomyślisz sobie - "czemu mam tym ludziom dawać swoją kasę żeby jedli? Mogę iść coś sam zjeść". Ale najpierw zadaj sobie pytanie, skąd wiesz gdzie pójść?

Odpowiedź nie jest niestety taka prosta. Oceny na Zomato, Tripadvisorze albo fanpejdżach FB są czesto przekłamane przez kupowane recenzje. To nie tak, że całkowicie je dyskredytujemy ale więcej zaufania masz do oceny obcej osoby, czy do kogoś znajomego komu ufasz?

I właśnie o zaufanie tu chodzi. Prowadząc bloga stawiamy się na świeczniku, bierzemy odpowiedzialność za nasze polecenia i chcemy na bieżąco przekazywać relacje gdzie warto iść i się najeść :) Chcemy, żebyście nam zaufali i dali się zabrać w kulinarną podróż. Do prowadzenia bloga potrzebujemy niestety funduszy i czasu. To drugie zabierają nam nasze prace, aby zarobić na te pierwsze. Dokładając cegiełkę pomożesz nam zyskać trochę i jednego i drugiego. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić więcej miejsc, nie tylko w Warszawie w której mieszkamy, a w całej Polsce. Kto wie, może i na świecie! 

Tu tylko trzy z naszych tekstów:
https://kulinarnieniepowazni.pl/jadlownik-czyli-przewodnik-po-jedzeniu/
https://kulinarnieniepowazni.pl/kanapki/
https://kulinarnieniepowazni.pl/najlepsze-wloskie-jedzenie-w-warszawie-ranking/

Prowadzimy też podcast, znajdziecie nas na Youtube pod linkiem poniżej:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLCkqQ8ZRjzZcp_Gj-eiMWdCg5r6lEKekz

Lub na platformie Spotify pod nazwą: "Podcast Kulinarny"

 

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, zajrzyjcie na naszego bloga, fanpejdża, instagrama. Napiszcie do nas. Skorzystajcie z recenzji i dajcie znać czy Ci smakowało. Już sam pozytywny komentarz lub prywatna wiadomość będzie dla nas nie lada zapłatą ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem