Kulinarnie Niepoważni

W Patronite od 28.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

2 patronów
0 zł miesięcznie
1 071 zł łącznie
Tu Aneta, Ewa i Kuba.Mamy wspólny cel - poznać najlepsze możliwe jedzenie w Polsce i na świecie, a następnie pokazać je Wam! Odpowiemy na pytania co to jest dobre jedzenie i jak je znaleźć. A nasz blog i nasze recenzje to ciągła droga w nieznane smaki. Piszemy bez nadęcia - o jedzeniu na luzie!

O Autorze

Prowadzimy bloga o jedzeniu. Pomyślisz sobie - "czemu mam tym ludziom dawać swoją kasę żeby jedli? Mogę iść coś sam zjeść". Ale najpierw zadaj sobie pytanie, skąd wiesz gdzie pójść?

Odpowiedź nie jest niestety taka prosta. Oceny na Zomato, Tripadvisorze albo fanpejdżach FB są czesto przekłamane przez kupowane recenzje. To nie tak, że całkowicie je dyskredytujemy ale więcej zaufania masz do oceny obcej osoby, czy do kogoś znajomego komu ufasz?

I właśnie o zaufanie tu chodzi. Prowadząc bloga stawiamy się na świeczniku, bierzemy odpowiedzialność za nasze polecenia i chcemy na bieżąco przekazywać relacje gdzie warto iść i się najeść :) Chcemy, żebyście nam zaufali i dali się zabrać w kulinarną podróż. Do prowadzenia bloga potrzebujemy niestety funduszy i czasu. To drugie zabierają nam nasze prace, aby zarobić na te pierwsze. Dokładając cegiełkę pomożesz nam zyskać trochę i jednego i drugiego. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić więcej miejsc, nie tylko w Warszawie w której mieszkamy, a w całej Polsce. Kto wie, może i na świecie! 

Tu tylko trzy z naszych tekstów:
https://kulinarnieniepowazni.pl/jadlownik-czyli-przewodnik-po-jedzeniu/
https://kulinarnieniepowazni.pl/kanapki/
https://kulinarnieniepowazni.pl/najlepsze-wloskie-jedzenie-w-warszawie-ranking/

Prowadzimy też podcast, znajdziecie nas na Youtube pod linkiem poniżej:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLCkqQ8ZRjzZcp_Gj-eiMWdCg5r6lEKekz

Lub na platformie Spotify pod nazwą: "Podcast Kulinarny"

 

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, zajrzyjcie na naszego bloga, fanpejdża, instagrama. Napiszcie do nas. Skorzystajcie z recenzji i dajcie znać czy Ci smakowało. Już sam pozytywny komentarz lub prywatna wiadomość będzie dla nas nie lada zapłatą ;)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni