Avatar użytkownika

kyudo

44
patronów
44
patronów

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Podziękowanie za moją pracę i dostarczaną wiedzę.
100 zł miesięcznie
Otrzymujesz w zamian:

- Wcześniejszy dostęp do moich filmów i artykułów.
- Możliwość wybierania tematów, które pokryje w tworzonych przeze mnie teściach.
- Ekstra treści dla Patronów.
- Moje ruchy na rynku krypto.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Otrzymujesz w zamian:
- Specjalne podziękowania na końcu każdego filmu na YT.
- Wcześniejszy dostęp do moich filmów i artykułów.
- Możliwość wybierania tematów, które pokryje w tworzonym przeze mnie contencie.
- Ekstra treści dla Patronów.
- Bezpośredni kontakt ze mną.
- Moje ruchy na rynku krypto.
- Grupa dyskusyjna na discordzie dla Patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora kyudo w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kryptowaluty, ekonomia i inwestycje - są to trzy zagadnienia wokół których prowadzę swoją działalność edukacyjną. Prowadzę kanał na YouTube oraz buduję silną krypto społeczność na discordzie. Świat finansów to nie tylko moja praca ale również hobby.

Cześć!


Mam na imię Bartosz, a w świecie Internetu możesz znaleźć mnie pod nickiem kyudo. Od listopada 2021 prowadzę kanał na YT, a także piszę artykuły na Medium. Skupiam się na świecie finansów, gdzie moim konikiem jest rynek krypto. Zdecydowałem się rozpocząć działalność edukacyjną dla polskiej społeczności, by samemu systematyzować wiedzę, a także dzielić się nią z innymi. 

Staram się dostarczać całkowicie inne treści, niż te dotychczas widziane na polskiej scenie. Buduje również krypto społeczność na Discordzie, gdzie jako duży kolektyw, jesteśmy w stanie ogarnąć tak dynamiczny rynek kryptowalut, a także obszerny świata finansów tradycyjnych. Komentarze i feedbacki, które dostaję od swoich widzów, mówią o unikalności prezentowanych treści i nowym spojrzeniu na rynek krypto, jak również dostarczaniu wiedzy o ekonomii, która w polskiej społeczności nie jest poruszana.

Moim celem jest stworzenie hub'u dla polskiej społeczności krypto. Będzie składał się on z trzech filarów. Dwa z nich już znacie - kanał na YT oraz grupa discordowa. Trzeci natomiast zbliża się wielkimi krokami i będzie w formie pisanej. Co więcej! Każdy będzie mógł dołożyć cegiełkę w tworzeniu tego miejsca, gdy tylko wystartuje :)

Wspierając moją działalność, zmotywujesz mnie do jeszcze większej pracy, jak również dostarczę Ci ekstra treści, których nie będę publikować w innych kanałach publicznych. Pozwoli mi to jeszcze mocniej skupić się na budowaniu specjalnego miejsca dla rodaków, pełnego wiedzy i możliwości rozwoju.

Wolny czas, poza rynkami, spędzam w sposób aktywny. Uprawiam dużo sportu (squosh, piłka nożna, siłownia), jeżdżę motocyklem oraz tworzę hobbistyczne muzykę. Od wielu lat gram na gitarze oraz jestem ogromnym fanem rocka, bluesa, metalu. 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora kyudo już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
500 zł
Anonimowy patron
500 zł
Anonimowy patron
500 zł
Anonimowy patron
500 zł
Anonimowy patron
500 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.