W Patronite od 11.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 80

Liczba Patronów: 1010

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
7 000 miesięcznie
31 720 łącznie
Kryptowaluty, ekonomia i inwestycje - są to trzy zagadnienia wokół których prowadzę swoją działalność edukacyjną. Prowadzę kanał na YouTube oraz buduję silną krypto społeczność na discordzie. Świat finansów to nie tylko moja praca ale również hobby.

O Autorze

Cześć!


Mam na imię Bartosz, a w świecie Internetu możesz znaleźć mnie pod nickiem kyudo. Od listopada 2021 prowadzę kanał na YT, a także piszę artykuły na Medium. Skupiam się na świecie finansów, gdzie moim konikiem jest rynek krypto. Zdecydowałem się rozpocząć działalność edukacyjną dla polskiej społeczności, by samemu systematyzować wiedzę, a także dzielić się nią z innymi. 

Staram się dostarczać całkowicie inne treści, niż te dotychczas widziane na polskiej scenie. Buduje również krypto społeczność na Discordzie, gdzie jako duży kolektyw, jesteśmy w stanie ogarnąć tak dynamiczny rynek kryptowalut, a także obszerny świata finansów tradycyjnych. Komentarze i feedbacki, które dostaję od swoich widzów, mówią o unikalności prezentowanych treści i nowym spojrzeniu na rynek krypto, jak również dostarczaniu wiedzy o ekonomii, która w polskiej społeczności nie jest poruszana.

Moim celem jest stworzenie hub'u dla polskiej społeczności krypto. Będzie składał się on z trzech filarów. Dwa z nich już znacie - kanał na YT oraz grupa discordowa. Trzeci natomiast zbliża się wielkimi krokami i będzie w formie pisanej. Co więcej! Każdy będzie mógł dołożyć cegiełkę w tworzeniu tego miejsca, gdy tylko wystartuje :)

Wspierając moją działalność, zmotywujesz mnie do jeszcze większej pracy, jak również dostarczę Ci ekstra treści, których nie będę publikować w innych kanałach publicznych. Pozwoli mi to jeszcze mocniej skupić się na budowaniu specjalnego miejsca dla rodaków, pełnego wiedzy i możliwości rozwoju.

Wolny czas, poza rynkami, spędzam w sposób aktywny. Uprawiam dużo sportu (squosh, piłka nożna, siłownia), jeżdżę motocyklem oraz tworzę hobbistyczne muzykę. Od wielu lat gram na gitarze oraz jestem ogromnym fanem rocka, bluesa, metalu. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika