W Patronite od 17.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 475

liczba Patronów: 271

26 patronów
250 zł miesięcznie
475 zł łącznie

Pasztet Podcast

1 000 zł

47%

osiągnięto

525 zł

brakuje

W tej audycji będziemy oswajać słowo na „F”! Co to znaczy? Że znajdziesz tutaj informacje na temat ruchu feministycznego oraz jego historii. Komentarz do bieżących wydarzeń oraz wywiady z ciekawymi kobietami. Dowiesz się na jakie książki warto zwrócić uwagę, jakie filmy oraz seriale podejmują tematykę związaną z feminizmem. A wszystko to z poczuciem humoru oraz ciętym językiem prowadzącej!
Chcę przygotować na początek 5 odcinków podcastu. Środki pójdą na produkcję i montaż odcinków.

#FeminizmWMałymMieście

2 500 zł

19%

osiągnięto

2 025 zł

brakuje

5 spotkań z pisarkami w Publicznej Bibliotece Miejskiej w Ostrzeszowie. Spotkania tego typu wymagają przygotowań logistycznych i finansowych, bo zwracam koszty dojazdu dla autorki oraz otrzymuje ona honorarium. Chciałabym do końca 2020 roku zaprosić 5 autorek do małej miejscowości, tak by mogły one spotkać się z osobami, które zazwyczaj nie docierają na spotkania literackie w dużych miastach. Koszty takiego spotkania obejmują także wydruk plakatów do rozwieszania na słupach ogłoszeniowych oraz stworzenie grafiki do SM.

W 2019 zorganizowałam spotkanie z:
dr Joanną Ostrowską o książce "Przemilczane"
Karoliną Bednarz autorką książki "Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet"
Alicją Urbanik-Kopeć autorką "Anioł w domu, mrówka w fabryce" oraz "Instrukcja nadużycia Służące w XIX-wiecznych polskich domach"
Anną Kowalczyk autorką "Brakująca połowa dziejów. Krótka historia kobiet na ziemiach polskich."

Co miesiąc recenzja książki feministycznej

3 000 zł

15%

osiągnięto

2 525 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie będę miała czas na spokojną (OBY!) lekturę oraz napisanie szczerej recenzji książki o tematyce feministycznej. Jeśli lubisz moje recenzje to ten cel będzie Ci szczególnie bliski. Każda recenzja wymaga pracy i dlatego chciałabym raz w miesiącu skupić się na tego typu wpisu na bloga. Środki będą przeznaczone na zakup książek, a także dzięki temu będę mieć czas aby je przeczytać i o nich napisać. Będą to recenzje zarówno książek polskich jak i z angielskiego rynku wydawniczego.
Zostań Patronem