Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
W podziękowaniu za wsparcie, przesyłam dodatkowe super lekcje premium na skrzynkę Patronite. Dzięki!
19 zł miesięcznie
Gdy chcesz mi dać porządnego motywatora

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Lifeas_Art w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Opracowałem przyjemny sposób na uczenie się języka angielskiego, z którego sam korzystam. W wolnych chwilach nagrywam filmiki, które montuję i przygotowuję nowe przydatne zwroty do nauczenia się. Materiały zamieszczam na Instagramie i TikToku

Hejka!


Zapraszam Cię do wsparcia mojej pracy i wpłaty na subskrypcję. Tworzę filmy szkoleniowe z języka angielskiego, dzięki którym szybko nauczysz się przydatnych zwrotów. Idea jest taka, by nie "wkuwać", bo jak wszyscy wiemy, dzieci potrafią komunikować się w ojczystym języku, pomimo, że nie znają zasad gramatycznych.  Potrafią one mówić płynnie, bo nauczyły się tego ze słuchu, bez uczenia się regułek. Od 5 lat pracuję w Anglii i właśnie w taki sposób uczę się języka i uważam, że moja metoda jest skuteczna i przyjemna. W swoich filmach wykorzystuję pasję do nagrywania i montowania filmów i teraz mogę podzielić się tym z każdym, kto jest ciekawy świata i chce swobodnie komunikować się po angielsku.

Lekcje na Instagramie >

Lekcje ba TikToku >


Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Lifeas_Art już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.