Lisa Tenshi

W Patronite od 09.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1287

Liczba Patronów: 1237

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
300 miesięcznie
Cześć, tu Lisa! Skoro tu trafiłeś, pewnie wiesz, że tworzę filmy ASMR i okazjonalnie inne treści. Jestem króliczą mamą, nauczycielką, z wykształcenia pianistką, rytmiczką i dziennikarką. Nie lubię ograniczać się do jednego stylu i formatu, dlatego moje filmy są różnorodne - tak jak każdy z nas 🐰

O Autorze

Annyeong guys!

Z tej strony Eliza, w internecie i wśród znajomych znana jako Lisa Tenshi.
Tworzę filmy ASMR, vlogi oraz okazjonalnie inne treści (nie tylko w formie wideo!). Po lewej stronie możecie znaleźć wszystkie moje media społecznościowe 😊 

W swoich filmach ASMR zajmuję się głównie tematyką lifestylową, beauty, włosingową i roleplayami. Jestem zdania, że wszystko może być wyzwalaczem, nie tylko treści stricte medytacyjne czy relaksujące. Lubię eksperymentować, tworzyć nieoczywiste rozwiązania.

Od ponad roku jestem dumną mamą szczęśliwego króliczka - Bąbla. Klucha lubi występować w moich filmach (nawet gdy nie jest o to proszona), a wy lubicie jej widok. Na co dzień pracuję z dziećmi, dlatego chcę wykorzystywać wszelkie okazje do edukowania innych, szczególnie odnośnie króliczków, dlatego też...

Moje najważniejsze cele twórcze na ten rok:

 • móc nagrywać jak najwięcej różnorodnych treści ASMR
 • stworzyć serię edukacyjną o odpowiedniej opiece nad króliczkami
 • stworzyć serię vlogów podróżniczych (aka wakacyjnych)
 • reaktywować bloga!

Moje filmy mają nie tylko Was zrelaksować, ale także dostarczyć Wam i mnie rozrywki i chwili tylko dla siebie. Nasza mała społeczność pomału się rozrasta i dostaję coraz więcej pytań o możliwe opcje wsparcia. Dlatego też otwieram konto na Patronite - żebyśmy mogli być jeszcze bliżej siebie, żebym mogła tworzyć więcej treści na kanał (i takich tylko dla Was!), nowe serie i jednocześnie mogła się rozwijać dzięki Waszemu wsparciu.


Postanowiłam ograniczyć się do trzech progów, które wydają mi się być najbardziej sensowne. Każda osoba wspierająca mnie, dostanie coś w zamian. Sami wybierzcie, co jest dla Was odpowiednie czy też co jest w waszym zasięgu 💕


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika