Avatar użytkownika

Piotr Józefiak | Madkid

2
patronów
30 
miesięcznie
765 
łącznie
2
patronów
30 zł 765 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Podstawowe wsparcie. Ta opcja jest dla osób, które chcą mieć wkład, a nie dysponują wielkim miesięcznym budżetem na wsparcie. Witaj w rodzince!

Otrzymasz przedpremierowy dostęp do większości utworów, które publikuje.
25 zł miesięcznie
To już patron klasy wyższej. Osoby, które zdecydują się wesprzeć mnie taką kwotą, będą miały dostęp do Discorda oraz prywatnej grupy na Facebooku, na której będę aktywnie udzielał wszelkich odpowiedzi oraz sam zadawał pytania odnośnie mojej muzyki i kariery.
50 zł miesięcznie
Patron50 to specjalny pakiet, który oprócz tego, co w niższych pakietach, oferuje darmowe wejścia na koncerty w każdym mieście, w którym gram.
111 zł miesięcznie
Patron111 to patron premium, który ma bezpośredni wpływ na kształt mojej twórczości, jest dodawany z imienia i nazwiska w creditsach utworu oraz posiada wszystkie udogodnienia zawarte we wcześniejszych progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piotr Józefiak | Madkid w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Piotr Józefiak (Madkid) to młody utalentowany producent, DJ i performer. Jako kompozytor przeszedł do historii na festiwalach filmów modowych zdobywając statuetkę za najlepszą muzykę, którą skomponował do krótkiego filmu prezentowanego na LJFFF 2017 w Seattle.

Kim jestem?

Jestem Madkid - młody, utalentowany producent, DJ oraz artysta, którego nazwisko zdobywa coraz większe uznanie w kręgach muzycznych. Moje kompozycje zyskały miejsce w annałach festiwali modowych, zdobywając w 2017 roku, na festiwalu filmów modowych w Seattle, prestiżową nagrodę za najlepszą ścieżkę dźwiękową do krótkometrażowego filmu.

Chociaż moje korzenie sięgają Polski, to nie ograniczam się jedynie do rodzimego rynku. Dążę do rozwoju poza granicami ojczyzny, komponując utwory w języku angielskim oraz prezentując moje sztuki na scenach za granicą. Wydarzenia, które miały miejsce blisko sto razy w Polsce, są tylko częścią mojej muzycznej wędrówki. Odnalazłem się również we Francji, gdzie miałem przyjemność zaprezentować swoją twórczość w malowniczych Alpach, w ośrodku narciarskim Les Deux Alpes.

Ponad pięć milionów odsłon moich kompozycji na różnych platformach streamingowych stanowi o pewnego rodzaju uznaniu, a ta liczba stale rośnie.


Dlaczego Patronite?

Pomysł z założeniem Patronite wpadł mi do głowy w połowie roku 2022, stwierdziłem, że taki "mecenat", który wspierający mogliby rozwinąć nade mną, wiązałby się z obopólnymi korzyściami. Wspierający mają aktywnego artystę, który dostarcza im kontent, a artysta nie musi się bać o środki do realizowania projektów.

Plany na najbliższe miesiące/lata.

Od dłuższego czasu przygotowuję album z muzyką filmową, roboczy tytuł to "Space Opera". Planuję przy współpracy z różnymi artystami 3D stworzyć teledysk, a w zasadzie to film, który będzie opowiadał historię, którą dawno już mam zapisaną, a niestety leży w szufladzie.

Jeżeli to, co napisałem wcześniej przekonało Cię do wsparcia mnie - dzięki z całego serca!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piotr Józefiak | Madkid już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Arkadiusz  Sęga
Arkadiusz Sęga
5 zł
Izabela Fietkiewicz-Paszek
Izabela Fietkiewicz-Paszek
25 zł
Izabela  Fietkiewicz-Paszek
Izabela Fietkiewicz-Paszek
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.