Mądry Bobas

W Patronite od 05.02.2019

Rozwój dzieci już od urodzenia to nasz konik - to właśnie to co robimy od dawna, czym zajmujemy się każdego dnia odkąd na świecie pojawiły się nasze córki, to także temat, na którym znamy się najlepiej i w którym każdego dnia staramy się byście i Wy stali się biegli.

O Autorze

Skoro tu trafiłeś jest duża szansa, że już mnie znasz, jeśli jednak nie, chętnie Ci co nieco opowiem. 

Nazywam się Klaudia Lauk i jestem autorką bloga mądrybobas.pl. Przede wszystkim jednak jestem mamą dwóch Mądrych Bobasów - półrocznej Zosi i prawie 2,5 - letniej Hani. To właśnie o nich jest mój blog, a właściwie o metodach i pomysłach na ich rozwój. 

Każdego dnia staram się dzielić z Wami tym co się u nas fajnego dzieje, byście i Wy mogli wdrażać edukacyjne zabawy w domu - szybko, łatwo, tanio i z ogromną przyjemnością!  A przede wszystkim, byście zmienili spojrzenie na swoje maluchy, ich możliwości, potencjał wychowanie i rozwój.

Stawiam na wspieranie rozwoju dzieci od pierwszych dni życia (wyłącznie przez zabawę!), dlatego na blogu znajdziesz pomysły na zabawy, zabawki DIY, recenzje książek i  mądrych zabawek.

Mądrybobas.pl został stworzony z myślą o tych, którzy chcą zgłębić tajniki metody Domana, która pozwoliła nam nauczyć naszą dwulatkę czytać, rozwinąć jej pamięć i dokonać wielu innych "rzeczy niemożliwych". (Szybko przerodził się w blog o rozwoju dziecka w ogóle)

 

Na stronie znajdziesz więc również kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić  w życie kluczowe programy metody Domana (czytanie, liczenie, wiedzę encyklopedyczną) oszczędzając czas i pieniądze, jednocześnie mając możliwość konsultowania i wsparcia w postaci dyskusji na mojej grupie i rozmowy ze mną.

Często dostaję od Was wiadomości o tym, że zaczynacie naukę przez zabawę właśnie dzięki mojemu małemu miejscu w sieci. Po wielu długich dniach przemyśleń, postanowiłam dać sobie i Wam możliwość pewnego wkładu - również finansowego - w dalsze prowadzenie tego miejsca. 

Pisanie dla Was zajmuje sporą część naszego czasu, który kto wie czy w najbliższej przyszłości nie będzie musiał zostać zamieniony na etat ;) Możecie sprawić, by to właśnie Mądry Bobas stał się moim małym etacikiem, dzięki czemu wciąż będą pojawiać się na nim pomysły na mądre zabawki, edukacyjne zabawy i wspólnie będziemy dzień po dniu coraz bardziej zgłębiać rozwój naszych szkrabów. 

Zajrzyj na nasz kanał YouTube, by zobaczyć nasze domowe eksperymenty, świetne zabawy - zawsze pełne radości i wartości edukacyjnych, a także efekty naszych działań. 

A tu możecie przenieść się w czasie, do momentu, gdy Hania miała zaledwie 13 miesięcy... Prawda, że fajnie ;)? 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)