Avatar użytkownika

Wojciech Szewko

231
patronów
12 660 
miesięcznie
50 930 
łącznie
231
patronów
12 660 zł 50 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

30 zł miesięcznie
Patroni, którzy zechcą wspomagać mnie tą kwotą, otrzymają certyfikat patrona, zostaną wymienieni też w napisach końcowych każdego odcinka.
50 zł miesięcznie
Patroni wpłacający co najmniej 50 zł będą mieli dostęp do ekskluzywnych odcinków specjalnych publikowanych +- raz w miesiącu.
100 zł miesięcznie
Patroni wspierający kwotą co najmniej 100 zł będą zapraszani do organizowanych online autorskich spotkań ze mną.
200 zł miesięcznie
Poziom wsparcia dla prawdziwych oligarchów, a jednocześnie wyjątkowych miłośników mojej twórczości.

Dzięki tak hojnej wpłacie będę mógł np. opłacić druk 100 egzemplarzy mojej jeszcze niewydanej książki.
500 zł miesięcznie
Decydując sie na ten próg wsparcia będziesz miał dostęp do ekskluzywnych odcinków i analiz PREMIUM (niedostępnych w standardowym kanale) poświeconych poszczególnym krajom ich historii, polityce, zjawiskom czy konfliktom.
1000 zł miesięcznie
Ta kwota wsparcia przeznaczona jest dla Mecenasów stosunków międzynarodowych będących jednocześnie szejkami naftowymi. Stając się Mecenasem, będziesz miał pierwszeństwo dostępu do ekskluzywnych tematycznych godzinnych odcinków poświęconych poszczególnym krajom, procesom politycznym oraz decydowania o tematach kolejnych

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wojciech Szewko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmuję się publicystyką z dziedziny współczesnych stosunków międzynarodowych ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu, problematyki Islamu oraz bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego.
 

Nazywam się Wojciech Szewko.

Jestem doktorem nauk politycznych. Prowadzę publicystyczny kanał na youtube pn. "Na Wschód od Bliskiego Wschodu" - w którym można znaleźć codzienne informacje ze świata tak odległe od polskiego wewnętrznego sporu politycznego jak tylko mi się uda. 

 

Prowadzę działalność naukową, publicystyczną, informacyjną. Opowiadam o stosunkach międzynarodowych w kontekście pozaeuropejskim, ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu, problematyki ekstremistycznego, politycznego Islamu oraz bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego. 

Nie zajmuję się "geopolityką" :-) tj. nie przewiduję przyszłości wszechświata, nie wróżę ze szklanej kuli, fusów i tego, z której strony mech obrasta kamienie. Nie zajmuję się też w moich programach wewnętrznym sporem politycznym w Polsce i trybalizmem politycznym. Przynajmniej nie tym polskim. 

Nie mam żadnego doświadczenia w zabieganiu o wsparcie przez Patronite.

Mogę natomiast napisać na co zostaną przeznaczone zebrane tu środki.

Przede wszystkim materiały montuję sam, zbieram do nich materiały również sam, rysuję mapy, wyszukuję zdjęcia i ilustracje. 

Dzięki państwa mecenatowi będę mógł zainwestować w lepszy sprzęt, grafika i montażystę - który dbałby o to, żeby mapy wyświetlały się tam gdzie chcę, dźwięk nie ogłuszał, a rozdzielczość nagrania nie raziła. 

Dla mnie każde wsparcie jest ważne - i to za 50 zł i to za 1000 zł, zapraszam do korespondencji, wymiany opinii a tym,  którzy zechcą w szczególnie hojny sposób wspomagać moją pracę - będę przesyłał moje książki i artykuły z dedykacją.

Moi patroni będą mieli możliwość raz na 2 miesiące spotkać się ze mną online, podyskutować, pytać, może wysłuchać krótkiego wykładu na ciekawy temat. 

Najbardziej hojnych zapraszam do współdecydowania o tematach moich materiałów "zbiorczych" czyli np sylwetek krajów i konfliktów. Następny cokwartalny odcinek to Jemen, Czad, Pakistan, a może historia walki o niepodległość Beludżystanu ?  

Naturalnie każdy "wyższy" próg wsparcia otrzymuje automatycznie przywileje progów niższych. 

Zapraszam do oglądania mojego podstawowego kanału publicystycznego na youtube: "Na Wschód od Bliskiego Wschodu" i naturalnie do wspierania mnie na Patronite !

https://www.youtube.com/channel/UC3ASzYY9kNCVsXeWynr0OjQ

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wojciech Szewko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jędrzej Borycz
Jędrzej Borycz
100 zł
Adrian Hącia
Adrian Hącia
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Dariusz Czarnocki
Dariusz Czarnocki
50 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.