Avatar użytkownika

Wojciech Szewko

544
patronów
28 620 
miesięcznie
232 540 
łącznie
544
patronów
28 620 zł 232 540 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

30 zł miesięcznie
Patroni, którzy zechcą wspomagać mnie tą kwotą, otrzymają symboliczne podziękowanie w postaci elektronicznego certyfikatu Patrona, zostaną też wymienieni w napisach końcowych każdego odcinka.
50 zł miesięcznie
Patroni wpłacający co najmniej 50 zł, w ramach symbolicznego podziękowania otrzymają dostęp do moich pogłębionych refleksji na tematy międzynarodowe nagranych w postaci odcinków specjalnych.

* przysługuje także podziękowanie z niższego progu
100 zł miesięcznie
Patroni wspierający mnie kwotą co najmniej 100 zł, w ramach symbolicznego podziękowania będą otrzymywać zaproszenia do organizowanych online autorskich spotkań ze mną.

* przysługują także podziękowania z niższych progów
200 zł miesięcznie
Poziom wsparcia dla prawdziwych oligarchów, a jednocześnie wyjątkowych miłośników mojej twórczości.

Dzięki tak hojnej wpłacie będę mógł realizować oddanie się pracy w pełni np. wydać wreszcie książkę.

* przysługują podziękowania z niższych progów
500 zł miesięcznie
Patroni decydujący się na ten próg wsparcia, w ramach symbolicznego podziękowania będą mogli porozmawiać ze mną na wybrane tematy w formule online 1:1.

* przysługują także podziękowania z niższych progów
1000 zł miesięcznie
Ta kwota wsparcia przeznaczona jest dla Wielkich Mecenasów stosunków międzynarodowych, będących jednocześnie zapewne szejkami naftowymi.

Patronom wybierającym tę kwotę wsparcia, odwdzięczę się symbolicznie spotkaniem osobistym, dobra kawą i rozmową na te tematy, które mecenasa najbardziej będą interesowały w miłej i swobodnej atmosferze.

* przysługują także podziękowania z niższych progów
5000 zł miesięcznie
Wybierz 5000 zł
4 dostępne miejsca
To próg dla oficjalnych patronów mojej twórczości

Przed wybraniem tego progu proszę o kontakt - ustalimy indywidualne warunki współpracy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wojciech Szewko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmuję się publicystyką z dziedziny współczesnych stosunków międzynarodowych ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu, problematyki Islamu oraz bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego.

Nazywam się Wojciech Szewko.

Jestem doktorem nauk politycznych. Prowadzę publicystyczny kanał na youtube pn. "Na Wschód od Bliskiego Wschodu" - w którym można znaleźć codzienne informacje ze świata tak odległe od polskiego wewnętrznego sporu politycznego, jak tylko mi się uda.

 

Prowadzę działalność naukową, publicystyczną, informacyjną. Opowiadam o stosunkach międzynarodowych w kontekście pozaeuropejskim, ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu, problematyki ekstremistycznego, politycznego Islamu oraz bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego.

Nie zajmuję się "geopolityką" :-) tj. nie przewiduje przyszłości wszechświata, nie wróżę ze szklanej kuli, fusów i tego, z której strony mech porasta kamienie. Nie zajmuję się też w moich programach wewnętrznym sporem politycznym w Polsce i trybalizmem politycznym. Przynajmniej nie tym polskim.

Na co zostaną przeznaczone zebrane tu środki?

Przede wszystkim materiały montuję sam, zbieram do nich materiały również sam, rysuję mapy, wyszukuję zdjęcia i ilustracje.

Dzięki Państwa mecenatowi będę mógł zainwestować w lepszy sprzęt, grafika i montażystę - który dbałby o to, żeby mapy wyświetlały się tam gdzie chcę, dźwięk nie ogłuszał, a rozdzielczość nagrania nie raziła.

Dla mnie każde wsparcie jest ważne - i to za 50 zł i to za 1000 zł. W ramach każdego z progów odwdzięczam się symbolicznym podziękowaniem. Szczegółowy opis mogą znaleźć Państwo nieco wyżej, w sekcji “Progi wsparcia”.

Zapraszam do oglądania mojego podstawowego kanału publicystycznego na youtube: "Na Wschód od Bliskiego Wschodu" i naturalnie do wspierania mnie na Patronite!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wojciech Szewko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Krystyna Nazarewicz
Krystyna Nazarewicz
50 zł
Mon Kolodziej
Mon Kolodziej
50 zł
Marcin S.
Marcin S.
50 zł
Rafal Brzostek
Rafal Brzostek
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.