Marek Waśkiel

W Patronite od 23.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 394

Liczba Patronów: 415

Zostań Patronem
Kup na prezent
46 patronów
Fotografik, obieżyświat, bloger i twórca na YouTube. Popularyzator wiedzy o fotografii. Odkryjmy Razem Radość Fotografowania!

O Autorze

Dzień dobry, nazywam się Marek Waśkiel. Jestem fotografikiem, podróżnikiem oraz nauczycielem fotografii.  Fotografowałem podróżując po wielu kontynentach przygotowując relacje dla magazynów i dzienników. Dziś swoje doświadczenie i wiedzę przekazuję entuzjastom fotografii na swoim blogu https://waskiel.pl/ oraz kanale na YouTube https://www.youtube.com/c/marekwaskiel .

Od wielu lat każdego tygodnia pojawiają się wpisy na moim blogu o fotografii, filmy na kanale YT oraz publikacje w mediach społecznościowych. Za ich pomocą inspiruję, uczę i podsuwam ciekawe pomysły Wszystkim osobom zainteresowanym fotografią. 

Głowę mam nadal pełną pomysłów. Mam też siły i chęci do tworzenia nowych treści. Jednak wyczerpały się już możliwości wyłącznie samotnego działania. Chciałbym przejść na wyższy poziom i większą częstotliwość tworzenia i publikacji nowych filmów na YT, wpisów na blogu i mediach społecznościowych. Chcę, aby pojawiło się jeszcze więcej znakomitych poradników i opowieści o fotografii w bardzo atrakcyjnej formie oraz mnóstwo fantastycznych zdjęć. 

Tworzenie coraz lepszych materiałów wymaga większych nakładów finansowych i zaangażowania w cykl ich powstania dodatkowych osób. Sporo jest także stałych opłat za subskrypcję oprogramowania, domen, serwerów itp.  

Twoje wsparcie na Patronite to dla mnie nagroda za długie godziny pracy włożonej w przygotowanie blogowych wpisów i filmów. Dziękuję, że to doceniasz!

Dołączając do grona moich Patronek i Patronów stajesz się częścią społeczności, która ma realny wpływ na moją twórczość. 

Wasze wsparcie będzie  także dodatkową zachętą do dalszej pracy a wiele osób uzyska możliwość lepszego kontaktu ze mną i szansę na uzyskiwanie konkretnych odpowiedzi na indywidualne pytania.

Kilka moich zdjęć znajdziesz w zakładce GALERIA. Inne są na moim blogu oraz w mediach społecznościowych. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Aneta Kiper
Aneta Kiper
Próg: 50 zł
Ewa Rogowska
Ewa Rogowska
Próg: 35 zł
Przemyslaw Hora
Przemyslaw Hora
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł