Avatar użytkownika

Marek Waśkiel

52
patronów
52
patronów

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
7+ Dziękuję! Siódemka to podobno szczęśliwa 🌞 cyfra - dla mnie na pewno taka będzie! Co z tego masz? Po każdym odcinku zobaczysz swoje imię/nick na planszy końcowej w filmie na YouTube.
25 zł miesięcznie
25+ 📸 Bardzo Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 7+ oraz dostęp do:
- zamkniętej grupy na FB (gdzie informuję o swoich aktualnych poczynaniach a Ty możesz podpowiadać tematy do moich blogowych wpisów i filmów na YT).
- dodatkowych raz w miesiącu materiałów premium tylko dla Patronów, dostępnych w aplikacji Patronite Audio lub na YouTube albo na moim blogu.
35 zł miesięcznie
35+ 👍Serdecznie Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 25+ oraz możliwość:
- raz w roku poradnikowego e-booka z wyborem moich zdjęć wraz z opisami technicznymi ich wykonania.
50 zł miesięcznie
50+ 🚀 Wielkie Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 35+ oraz możliwość:
- przesyłania raz w miesiącu do 3 Twoich zdjęć, z których co najmniej jedno zostanie omówione w specjalnym filmie dostępnym tylko dla Patronów z tej grupy.
- udziału w comiesięcznych zamkniętych spotykaniach Live z sesjami pytań i odpowiedzi dostępnym tylko dla Patronów z tej grupy.
- dwa razy w roku poradnikowego e-booka z wyborem moich zdjęć wraz z opisami technicznymi ich wykonania.
- osobisty 10% kod rabatowy na zakupy moich kursów video
100 zł miesięcznie
100+ ❤️ Ogromnie Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 50+ oraz
- mój album fotograficzny Podlasie Piękno Natury w formacie pdf
- osobisty 15% kod rabatowy na zakupy moich kursów video
- po 2 miesiącach wsparcia dodatkowo raz w roku możliwość godzinnej rozmowy online na dowolny fotograficzny temat.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marek Waśkiel w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fotografik, obieżyświat, bloger i twórca na YouTube. Popularyzator wiedzy o fotografii. Odkryjmy Razem Radość Fotografowania!

Dzień dobry, nazywam się Marek Waśkiel. Jestem fotografikiem, podróżnikiem oraz nauczycielem fotografii.  Fotografowałem podróżując po wielu kontynentach przygotowując relacje dla magazynów i dzienników. Dziś swoje doświadczenie i wiedzę przekazuję entuzjastom fotografii na swoim blogu https://waskiel.pl/ oraz kanale na YouTube https://www.youtube.com/c/marekwaskiel .

Od wielu lat każdego tygodnia pojawiają się wpisy na moim blogu o fotografii, filmy na kanale YT oraz publikacje w mediach społecznościowych. Za ich pomocą inspiruję, uczę i podsuwam ciekawe pomysły Wszystkim osobom zainteresowanym fotografią. 

Głowę mam nadal pełną pomysłów. Mam też siły i chęci do tworzenia nowych treści. Jednak wyczerpały się już możliwości wyłącznie samotnego działania. Chciałbym przejść na wyższy poziom i większą częstotliwość tworzenia i publikacji nowych filmów na YT, wpisów na blogu i mediach społecznościowych. Chcę, aby pojawiło się jeszcze więcej znakomitych poradników i opowieści o fotografii w bardzo atrakcyjnej formie oraz mnóstwo fantastycznych zdjęć. 

Tworzenie coraz lepszych materiałów wymaga większych nakładów finansowych i zaangażowania w cykl ich powstania dodatkowych osób. Sporo jest także stałych opłat za subskrypcję oprogramowania, domen, serwerów itp.  

Twoje wsparcie na Patronite to dla mnie nagroda za długie godziny pracy włożonej w przygotowanie blogowych wpisów i filmów. Dziękuję, że to doceniasz!

Dołączając do grona moich Patronek i Patronów stajesz się częścią społeczności, która ma realny wpływ na moją twórczość. 

Wasze wsparcie będzie  także dodatkową zachętą do dalszej pracy a wiele osób uzyska możliwość lepszego kontaktu ze mną i szansę na uzyskiwanie konkretnych odpowiedzi na indywidualne pytania.

Kilka moich zdjęć znajdziesz w zakładce GALERIA. Inne są na moim blogu oraz w mediach społecznościowych. 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marek Waśkiel już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Świtkowski
Piotr Świtkowski
50 zł
Anonimowy patron
7 zł
Ślad w Sieci
Ślad w Sieci
50 zł
Anna Dedecjus
Anna Dedecjus
35 zł
Józef Szablowski
Józef Szablowski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.