Avatar użytkownika

Marek Waśkiel

46
patronów
46
patronów

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
7+ Dziękuję! Siódemka to podobno szczęśliwa 🌞 cyfra - dla mnie na pewno taka będzie! Co z tego masz? Po każdym odcinku zobaczysz swoje imię/nick na planszy końcowej w filmie na YouTube.
25 zł miesięcznie
25+ 📸 Bardzo Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 7+ oraz dostęp do:
- zamkniętej grupy na FB (gdzie informuję o swoich aktualnych poczynaniach a Ty możesz podpowiadać tematy do moich blogowych wpisów i filmów na YT).
- dodatkowych raz w miesiącu materiałów premium tylko dla Patronów, dostępnych w aplikacji Patronite Audio lub na YouTube albo na moim blogu.
35 zł miesięcznie
35+ 👍Serdecznie Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 25+ oraz możliwość:
- raz w roku poradnikowego e-booka z wyborem moich zdjęć wraz z opisami technicznymi ich wykonania.
50 zł miesięcznie
50+ 🚀 Wielkie Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 35+ oraz możliwość:
- przesyłania raz w miesiącu do 3 Twoich zdjęć, z których co najmniej jedno zostanie omówione w specjalnym filmie dostępnym tylko dla Patronów z tej grupy.
- udziału w comiesięcznych zamkniętych spotykaniach Live z sesjami pytań i odpowiedzi dostępnym tylko dla Patronów z tej grupy.
- dwa razy w roku poradnikowego e-booka z wyborem moich zdjęć wraz z opisami technicznymi ich wykonania.
- osobisty 10% kod rabatowy na zakupy moich kursów video
100 zł miesięcznie
100+ ❤️ Ogromnie Dziękuję, że mnie wspierasz! Otrzymasz to co w 50+ oraz
- mój drukowany album fotograficzny „Ach Podlasie Podlasie” z osobistą dedykacją.
- osobisty 15% kod rabatowy na zakupy moich kursów video
- po 2 miesiącach wsparcia dodatkowo raz w roku możliwość godzinnej rozmowy online na dowolny fotograficzny temat.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marek Waśkiel w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fotografik, obieżyświat, bloger i twórca na YouTube. Popularyzator wiedzy o fotografii. Odkryjmy Razem Radość Fotografowania!

Dzień dobry, nazywam się Marek Waśkiel. Jestem fotografikiem, podróżnikiem oraz nauczycielem fotografii.  Fotografowałem podróżując po wielu kontynentach przygotowując relacje dla magazynów i dzienników. Dziś swoje doświadczenie i wiedzę przekazuję entuzjastom fotografii na swoim blogu https://waskiel.pl/ oraz kanale na YouTube https://www.youtube.com/c/marekwaskiel .

Od wielu lat każdego tygodnia pojawiają się wpisy na moim blogu o fotografii, filmy na kanale YT oraz publikacje w mediach społecznościowych. Za ich pomocą inspiruję, uczę i podsuwam ciekawe pomysły Wszystkim osobom zainteresowanym fotografią. 

Głowę mam nadal pełną pomysłów. Mam też siły i chęci do tworzenia nowych treści. Jednak wyczerpały się już możliwości wyłącznie samotnego działania. Chciałbym przejść na wyższy poziom i większą częstotliwość tworzenia i publikacji nowych filmów na YT, wpisów na blogu i mediach społecznościowych. Chcę, aby pojawiło się jeszcze więcej znakomitych poradników i opowieści o fotografii w bardzo atrakcyjnej formie oraz mnóstwo fantastycznych zdjęć. 

Tworzenie coraz lepszych materiałów wymaga większych nakładów finansowych i zaangażowania w cykl ich powstania dodatkowych osób. Sporo jest także stałych opłat za subskrypcję oprogramowania, domen, serwerów itp.  

Twoje wsparcie na Patronite to dla mnie nagroda za długie godziny pracy włożonej w przygotowanie blogowych wpisów i filmów. Dziękuję, że to doceniasz!

Dołączając do grona moich Patronek i Patronów stajesz się częścią społeczności, która ma realny wpływ na moją twórczość. 

Wasze wsparcie będzie  także dodatkową zachętą do dalszej pracy a wiele osób uzyska możliwość lepszego kontaktu ze mną i szansę na uzyskiwanie konkretnych odpowiedzi na indywidualne pytania.

Kilka moich zdjęć znajdziesz w zakładce GALERIA. Inne są na moim blogu oraz w mediach społecznościowych. 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marek Waśkiel już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Kilar
Grzegorz Kilar
25 zł
Marek Kołbuc
Marek Kołbuc
35 zł
Wojciech Szaniawski
Wojciech Szaniawski
25 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.