Marian na Świecie

W Patronite od 16.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 677

Liczba Patronów: 645

Zostań Patronem
21 patronów
545 miesięcznie
17 206 łącznie

Zlecenie dla Mariana!

1 500 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

955 zł

brakuje


Charakterystyka mojej pracy sprawia, że często muszę zmieniać plany. Z tego powodu nie zawsze nadążam z prowadzeniem wszystkich socialmediów.

Osiągnięcie tego progu sprawi, że będę mógł “na sztywno” zarezerwować jakiś czas w miesiącu przeznaczony tylko na Mariana na Świecie. Nieruchome, niezależne i pozwalające utrzymać regularną publikację - to właśnie zlecenie dla Mariana!

Zatrudnijcie Mariana!Pełna swoboda twórcza

5 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

4 455 zł

brakuje


...od przeszkadzającej w tworzeniu pracy. Od syzyfowego klikania myszką.


W momencie osiągnięcia tego progu przechodzę na pracę etatową tworząc Mariana na Świecie! Swój czas mogę w pełni poświęcić rozwojowi filmów bez pogoni za innymi zleceniami. Swoboda twórcza pozwoli mi na tworzenie coraz lepszych rzeczy!

Prawdą naszego świata jest fakt, że każdy musi zarabiać na jedzenie (a co dopiero podróże). Podejmując się wszelakich zleceń filmowych, większość swojego czasu spędzam nad projektami zupełnie nie związanymi z Marianem na Świecie. Niewątpliwą kwestią jest wypalenie twórcze przychodzące po godzinach walk z niewdzięcznym materiałem gdy nie mam już siły patrzeć na ruchome obrazki.

Dobicie do tego progu wprawi mnie w niewysłowioną radość! Będzie oznaczało, że od dziś mogę porzucić wszelkie przeszkadzajki i skupić się na tym co tworzę i co mnie rozwija - a więc robić lepiej, więcej i po prostu bardziej!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Kamil Bartusiak
Kamil Bartusiak
Próg: 30 zł
Anka_W
Anka_W
Próg: 12 zł
Paweł Kramek
Paweł Kramek
Próg: 12 zł
Ukyows_terra
Ukyows_terra
Próg: 30 zł
Kamil Wronka
Kamil Wronka
Próg: 30 zł