Baniak Baniaka

W Patronite od 01.09.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 6

liczba Patronów: 5

2267 patronów
Baniak poświęca zawodowe życie swojej pasji, czyli grom fabularnym (RPG). Prowadzi kanał filmowy, gdzie wspiera początkujących Mistrzów Gry poradnikami i prelekcjami, lecz także prezentuje własne sesje, które oglądają tysiące Widzów.

O Autorze

Szanowni Faństwo,

skoro trafiliście na mój profil, pewnie wiecie, kim jestem i czym się zajmuję. Jeśli jednak ja oraz moja działalność są Wam całkowicie obce, pozwólcie, że podzielę się kilkoma zdaniami na swój temat.

Nazywam się Michał Bańka, ale w odmętach polskiego fandomu znany jestem jako Baniak. Od 20 lat moją wielką pasją są gry fabularne, czyli RPG. W październiku 2013 roku postanowiłem zacząć dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami z polskimi erpegowcami, co zaowocowało kanałem filmowym o nazwie "Baniak Baniaka" (https://www.youtube.com/baniakbaniaka). Szybko stał się najczęściej odwiedzanym kanałem poświęconym wyłącznie grom fabularnym w Polsce, zdobywając tysiące Fanów, którzy zaproponowali mi rozpoczęcie odwlekanej akcji Patronite. We wrześniu 2017 uruchomiłem możliwość stałego wspierania mnie, co niezwykle szybko przekształciło się w połączenie pasji ze stałą pracą.


Jeśli nie wiesz, czym są gry fabularne, zobacz mój film, w którym w kilka minut wszystko Ci wyjaśnię.

Najlepiej zrozumiesz, czym są gry fabularne, oglądając przykładową sesję. Ta została nagrana z ekipą improwizatorów, w tym z Wojciechem Tremiszewskim i Szymonem Jachimkiem z kabaretu Limo.


ZOSTAŃ MOIM PATRONEM

Na początek, pamiętaj jednak, że nawet jeśli nie zdecydujesz się na zostanie Patronem kanału "Baniak Baniaka", masz dostęp do wszystkich publikowanych filmów i informacji na fanpage'u.

A teraz pozwól, że filmowo zaproszę Cię do grona najbliższych mi Widzów.

Jeśli chcesz zostać Patronem, musisz wybrać próg wsparcia. Znajdziesz je po prawej stronie, ale dodatkowo każdy został opisany poniżej. To powinno ułatwić Ci wybór.

 

UWAGA! Jeśli wybrałeś próg i ukończyłeś transakcję, oczekuj na wiadomość ode mnie. Każdy nowy Patron otrzymuje maila z powitaniem i opisem co dalej. Sprawdzaj skrzynkę spamową (adresu użytego w rejestracji), bo czasem to tam ląduje. Wysyłam maila  w przeciągu 2 dni roboczych.


ARCHIWUM PROFILOWE

Mój profil został uruchomiony we wrześniu 2017 roku. W ten sposób mówiłem wtedy o tym pomyśle:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem