Avatar użytkownika

Baniak Baniaka

1949
patronów
1949
patronów

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
PRAWDZIWY FAN

Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Tam znajdziesz świetne grono ludzi o zainteresowaniach podobnych do Twoich. Możesz tam prosić o porady, dzielić się inspiracjami czy szukać nowych znajomych. Gwarantuję kulturę i przyjazną atmosferę.

Grupa „Gracze Wspieracze” to także:

➖ moje materiały z przeprowadzonych sesji. Scenariusze, mapy, rysunki BN-ów i moje notatki z przygód,
➖ transmisje (tzw. Lajfy), na których odpowiadam na pytania Patronów, omawiam własne sesje, dzielę się pomysłami i zapowiadam przyszłe wydarzenia,
➖ konkursy, bo mam sporo erpegowych rzeczy i staram się je rozdawać swoim Patronom,
➖ przedpremierowe pokazy moich filmów, czasem nawet z paromiesięcznym wyprzedzeniem,
➖ wiele innych atrakcji, na które nie starczy mi tu już miejsca.

Po więcej szczegółów odsyłam do filmu zapraszającego do grona Patronów.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
PRAWDZIWY FAN PLUS

Skoro powyższy próg to dla Ciebie zdecydowanie za mało, pozwól, że zaproszę Cię do „Karczmy Baniaka”, czyli mojego serwera Discord.

Znajdziesz tam:

➖ wiecznie aktywny czat główny pełen kulturalnych i zabawnych ludzi, tak samo jak Ty zakręconych na punkcie gier fabularnych,
➖ „pokoje” RPG, czyli miejsca, gdzie możesz poprowadzić lub zagrać sesję. W Karczmie znajdziesz naprawdę wielu chętnych do gry, ale także zainteresowanych poprowadzeniem tzw. Kelnerów i Barmanów. Wystarczy się zgłosić,
➖ przestrzeń do dzielenia się inspiracjami, pomysłami na sesje i spostrzeżeniami dotyczącymi Twoich ulubionych systemów,
➖ możliwość stania się Partnerem mojego kanału, czyli dołączenia do wspólnego tworzenia filmowej Karczmy Baniaka,
➖ rozgrywane na żywo moje „Sesje na Medal” oraz sesje Partnerów

Po więcej szczegółów odsyłam do filmu zapraszającego do grona Patronów.

Uwaga! Próg łączy się z „Prawdziwym Fanem”, czyli także otrzymujesz dostęp do grupy na Facebooku.
Obrazek progu
69 zł miesięcznie
MANIAK BANIAKA

Raz w miesiącu w swoim paczkomacie znajdziesz nasz fanzin "Maniak Baniaka", czyli kolorowe czasopismo tworzone specjalnie dla Ciebie.

Znajdziesz w nim:
🎲 merytorykę RPG - gorący temat numeru, artykuły, porady i ciekawostki
🎲 humor Ekipy Baniaka, czyli tworzone przez nich dodatkowe materiały
🎲 prace innych Fanów i Maniaków np. fanfiki, grafiki i inną wesołą twórczość

Po aktywacji subskrypcji pamiętaj, by wypełnić kwestionariusz dostawy, który znajdziesz w mailu witającym. Nie rejestruj się przez AppleID.

Uwaga! Próg łączy się z progami poprzednimi, więc także otrzymujesz dostęp do grupy na Facebooku oraz Karczmy Baniaka na Discordzie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Baniak Baniaka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzięki Patronite Baniak poświęca zawodowe życie swojej pasji, czyli grom fabularnym (RPG). Prowadzi kanał filmowy, gdzie prezentuje nagrania z własnych sesji, oglądanych przez tysiące Widzów. Wspiera także początkujących Mistrzów Gry poradnikami i prelekcjami.

Szanowni Faństwo,

skoro trafiliście na mój profil, pewnie wiecie, kim jestem i czym się zajmuję. Jeśli jednak ja oraz moja działalność są Wam całkowicie obce, pozwólcie, że podzielę się kilkoma zdaniami na swój temat.

Nazywam się Michał Bańka, ale w odmętach polskiego fandomu znany jestem jako Baniak. Od ponad 20 lat moją wielką pasją są gry fabularne, czyli RPG. W październiku 2013 roku postanowiłem zacząć dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami z polskimi erpegowcami, co zaowocowało kanałem filmowym o nazwie "Baniak Baniaka" (https://www.youtube.com/baniakbaniaka). Szybko stał się najczęściej odwiedzanym kanałem poświęconym wyłącznie grom fabularnym w Polsce, zdobywając tysiące Fanów, którzy zaproponowali mi rozpoczęcie odwlekanej akcji Patronite. We wrześniu 2017 uruchomiłem możliwość stałego wspierania mnie, co niezwykle szybko przekształciło się w połączenie pasji ze stałą pracą.


Jeśli nie wiesz, czym są gry fabularne, zobacz mój film, w którym w 12 minut wszystko Ci wyjaśnię.

Najlepiej zrozumiesz, czym są gry fabularne, oglądając przykładową sesję. Ta została nagrana z moimi przyjaciółmi w świecie "Dungeons&Dragons", choć na kanale są jeszcze setki innych nagrań. 


ZOSTAŃ MOIM PATRONEM

Na początek pamiętaj, że nawet jeśli nie zdecydujesz się na zostanie Patronem kanału "Baniak Baniaka", masz dostęp do wszystkich opublikowanych filmów na moim kanale youtube. 

A teraz pozwól, że filmowo zaproszę Cię do grona najbliższych mi Widzów. W tym materiale znajdziesz także bardziej szczegółowe informacje dotyczące progów wsparcia. 

 

 

UWAGA! Jeśli wybrałeś próg i ukończyłeś transakcję, oczekuj na automatyczną wiadomość ode mnie. Każdy nowy Patron otrzymuje w przeciągu dwóch dni roboczych kolejnego maila z powitaniem i dalszymi wytycznymi. Sprawdzaj skrzynkę spamową (adresu użytego w rejestracji), bo czasem to tam ląduje. 


ARCHIWUM PROFILOWE

Mój profil został uruchomiony we wrześniu 2017 roku. W ten sposób mówiłem wtedy o tym pomyśle:

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Baniak Baniaka w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Baniak Baniaka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Przybył
Kamil Przybył
25 zł
Patryk Garstka
Patryk Garstka
10 zł
TheKondziu90
TheKondziu90
25 zł
Mateusz Krosnowski
Mateusz Krosnowski
25 zł
Przemysław Szafulski
Przemysław Szafulski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.