Baniak Baniaka

W Patronite od 01.09.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 7

Liczba Patronów: 7

Zostań Patronem
Kup na prezent
1921 patronów
Dzięki Patronite Baniak poświęca zawodowe życie swojej pasji, czyli grom fabularnym (RPG). Prowadzi kanał filmowy, gdzie prezentuje nagrania z własnych sesji, oglądanych przez tysiące Widzów. Wspiera także początkujących Mistrzów Gry poradnikami i prelekcjami.

O Autorze

Szanowni Faństwo,

skoro trafiliście na mój profil, pewnie wiecie, kim jestem i czym się zajmuję. Jeśli jednak ja oraz moja działalność są Wam całkowicie obce, pozwólcie, że podzielę się kilkoma zdaniami na swój temat.

Nazywam się Michał Bańka, ale w odmętach polskiego fandomu znany jestem jako Baniak. Od ponad 20 lat moją wielką pasją są gry fabularne, czyli RPG. W październiku 2013 roku postanowiłem zacząć dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami z polskimi erpegowcami, co zaowocowało kanałem filmowym o nazwie "Baniak Baniaka" (https://www.youtube.com/baniakbaniaka). Szybko stał się najczęściej odwiedzanym kanałem poświęconym wyłącznie grom fabularnym w Polsce, zdobywając tysiące Fanów, którzy zaproponowali mi rozpoczęcie odwlekanej akcji Patronite. We wrześniu 2017 uruchomiłem możliwość stałego wspierania mnie, co niezwykle szybko przekształciło się w połączenie pasji ze stałą pracą.


Jeśli nie wiesz, czym są gry fabularne, zobacz mój film, w którym w 12 minut wszystko Ci wyjaśnię.

Najlepiej zrozumiesz, czym są gry fabularne, oglądając przykładową sesję. Ta została nagrana z moimi przyjaciółmi w świecie "Dungeons&Dragons", choć na kanale są jeszcze setki innych nagrań. 


ZOSTAŃ MOIM PATRONEM

Na początek pamiętaj, że nawet jeśli nie zdecydujesz się na zostanie Patronem kanału "Baniak Baniaka", masz dostęp do wszystkich opublikowanych filmów na moim kanale youtube. 

A teraz pozwól, że filmowo zaproszę Cię do grona najbliższych mi Widzów. W tym materiale znajdziesz także bardziej szczegółowe informacje dotyczące progów wsparcia. 

 

 

UWAGA! Jeśli wybrałeś próg i ukończyłeś transakcję, oczekuj na automatyczną wiadomość ode mnie. Każdy nowy Patron otrzymuje w przeciągu dwóch dni roboczych kolejnego maila z powitaniem i dalszymi wytycznymi. Sprawdzaj skrzynkę spamową (adresu użytego w rejestracji), bo czasem to tam ląduje. 


ARCHIWUM PROFILOWE

Mój profil został uruchomiony we wrześniu 2017 roku. W ten sposób mówiłem wtedy o tym pomyśle:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Paweł Bajon
Paweł Bajon
Próg: 10 zł
Marcin Kruczek
Marcin Kruczek
Próg: 25 zł
Marcin Tomaszewski
Marcin Tomaszewski
Próg: 69 zł
Jakub Słodczyk
Jakub Słodczyk
Próg: 69 zł