Avatar użytkownika

mawominimal

1
patron
7 
miesięcznie
49 
łącznie
1
patron
7 zł 49 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Bardzo mi miło, że rozważasz wsparcie mnie w mojej pracy. :D

Dzięki Twojemu wkładowi będę mogła poświecić więcej czasu na nagrywanie dla Was filmików i publikowanie na Instagramie. A czas jest baaaardzo cenny.

Za wsparcie będę Ci mega, mega, mega wdzięczna ;)
7 zł miesięcznie
Woooow! Nie dość, że jestem niesamowicie zadowolona, że rozważasz tę opcję, to jeszcze czuję się mega zmotywowana.

O tak! To, że interesuje Cię prezentowana przeze mnie tematyka niezmiernie mnie cieszy, bo czym nas więcej tym lepiej! Podejrzewam, że wyciągasz też coś dla siebie z prezentowanych przeze mnie materiałów i widzisz w nich wartość, co rozgrzewa moje serducho i daje kopa do działania. :)

W podziękowaniu za Twoje wsparcie wysyłam do Ciebie moc uśmiechów i specjalnego maila jako wyraz mojej wdzięczności. ;)
14 zł miesięcznie
To, że zastanawiasz się nad wyborem tego progu już jest dla mnie bardzo cenne, bo oznacza, że to co robię ma dla Ciebie znaczenie.

Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła rozwijać filmiki i posty o nowe formy ich realizacji, poświęcać na to więcej czasu i więcej środków. Tak, abyście mogli wyciągnąć z nich jak najwięcej dla siebie.

Bardzo dziękuję Ci za wsparcie i oczywiście wysyłam moc uśmiechów, maila z podziękowaniami i jak uzbiera się nas tu trochę więcej to zorganizuję Q&A, w którym z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania.
21 zł miesięcznie
Bez kitu! Zaczynam pracę nad blogiem albo e-bookiem! :D

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora mawominimal w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, mam na imię Maja i prowadzę kanał YouTube oraz Instagrama mawominimal, gdzie opowiadam o tym jak odgracić własny dom i w końcu znaleźć czas na życie. 🟡decluttering🟡minimalizm🟡ekologia🟡organizacja przestrzeni i czasu🟡dobroczynność🟡dieta roślinna🟡styl życia🟡tematy dziecięce i psie🟡

Cześć! 🔆

Na imię mam Maja i jestem szczęśliwym człowiekiem 👣 kobietą 💄 partnerką dla mojego męża 🖤 mamą dwójki wspaniałych córek 👯 i cudownie kundłowatego psa 🐾. a z zawodu architektką 🏢

Na moim kanale YouTube oraz Instagramie mawominimal opowiadam o tym jak odgracić własny dom i w końcu znaleźć czas na życie. Jak zacząć żyć spokojniej, bardziej minimalistycznie, w zgodzie z samym sobą, w dobrze zorganizowanej przestrzeni, gdzie możesz się zrelaksować i jak znaleźć na wszystko czas. Czyli w skrócie jak uwolnić się od natłoku rzeczy i ogarnąć natłok obowiązków.

Poruszam lub będę poruszać ;) tematykę:

🟡 declutteringu

🟡 minimalizmu

🟡 minimalizmu w mieszkaniu

🟡 organizacji czasu

🟡 ekologii i dobroczynności 

🟡 porządkowania

🟡 stylu życia

🟡 dziecięcą i psią


🟡 propagującą dietę roślinną

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora mawominimal już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dagmara Wójtowicz
Dagmara Wójtowicz
7 zł
Jawnuta z Niemierzy
Jawnuta z Niemierzy
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.