Avatar użytkownika

Menedżer Plus | Mariusz Chrapko

38
patronów
3 495 
miesięcznie
77 985 
łącznie
38
patronów
3 495 zł 77 985 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
297 dostępnych miejsc
Pierwsze kwoty za płoty

🗣 A więc chcesz postawić mi kawę? Uwielbiam ją!

Wspierasz to, co robię i pomagasz współtworzyć tę audycję. DZIĘKUJĘ!
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
482 dostępne miejsca
Ranny ptaszek

🗣 Miło mi, że chcesz i angażujesz się jeszcze bardziej. Zakładam, że chcesz też wiedzieć więcej.
W ramach tego pakietu dostajesz ode mnie:

🟨 Podcastowy Discord
Dostęp do dedykowanego kanału Discord, na którym dzielę się nowinami związanymi z audycją i przesyłam bonusy patronkom i patronom. Możesz mnie też tam zaczepić! 😉

🟨 Zapowiedź odcinka
W ramach podziękowania, dzień wcześniej otrzymasz ode mnie zapowiedź nowego odcinka.

🟨 Materiały bonusowe
Po publikacji nowego odcinka podcastu dostaniesz ode mnie dodatkowe materiały – linki, polecajki, materiały wideo lub ebooki.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
290 dostępnych miejsc
Dwie i pół

🗣 Dwie i pół dychy to już konkretna deklaracja! Stokrotne dzięki za zaufanie.
Czekają na Ciebie nagrody z poprzedniego progu oraz:

🟨 Zwinne Lektury
Co miesiąc podrzucę Ci propozycję kilku zwinnych lektur, które pomogą Ci w Twoim liderskim rozwoju.

🟨 Certyfikat wsparcia
Oficjalne potwierdzenie tego, że mnie wspierasz w elektronicznej formie.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg w trakcie wygaszania
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
55 dostępnych miejsc
Meloman

🗣 To już nie przelewki – możesz tytułować się „Współtwórcą Menedżera Plus”!
Czekają na Ciebie nagrody poprzednich progów oraz:

🟨 Sofistyczna Playlista
Raz w miesiącu specjalna, sofistyczna playlista złożona z wybranych przeze mnie utworów.

🟨 Zwinny eBook
Dostaniesz ode mnie książkę w cyfrowej formie z tematu zwinnego przywództwa i okolic.
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Kawa i FRIS®

🗣 Jeśli poprzedni pakiety to cegiełki, to Ty właśnie wylewasz fundamenty! Stokrotne dzięki!
Czekają na Ciebie nagrody poprzednich progów oraz:

🟨 Badanie FRIS®
Z pomocą FRIS® zbadamy Twój styl myślenia i działania (lub osoby, którą wskażesz). Sesję informacji zwrotnej, dotyczącą badania przeprowadzi Ola Chrapko (trenerka FRIS®).

🟨 Wirtualna kawa…
Zaproszę Cię na wirtualne spotkanie przy kawie. Będziemy mogli się poznać i spokojnie porozmawiać.

🟨 … i po prostu kawa!
Choć nie do końca – to kawa z mojej ulubionej palarni. Podeślę Ci ją przed naszym wirtualnym spotkaniem. W końcu to ma być wspólna kawa!

🟨 Kufer lektur
Pod koniec każdego kwartału wyślę Ci pakiet zwinnych książek-niespodzianek, które wybiorę specjalnie dla Ciebie lub Twojego zespołu**.**
Obrazek progu
2500 zł miesięcznie
Wybierz 2500 zł
1 dostępne miejsce
Dobrodziej

🗣 To próg skrojony z myślą o firmach i organizacjach, które chcą nawiązać współpracę z Menedżerem Plus i jednocześnie pomóc w zwinnej misji tej audycji.
Czekają na Ciebie nagrody poprzednich progów oraz:

🟨 Twoje barwy
Gramy w jednej drużynie! Twoje logo znajdzie się w miejscu, które przeznaczone jest tylko dla mecenasów audycji na moim profilu Patronite.

🟨 Nasze nagranie
Zaproszę Cię do udziału w podcaście Menedżer Plus. Będziemy mogli porozmawiać na wybrany wspólnie temat. Musi on być jednak spójny z tematyką poruszaną w moich audycjach. Wiem, że wiesz, o co chodzi. 😉

Proszę, zanim zdecydujesz się na wsparcie Menedżera w ramach tego pakietu, skontaktuj się ze mną. 🙏

isol3.png

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Menedżer Plus | Mariusz Chrapko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Tu Mariusz – twórca „Menedżer Plus”, czyli podcastu o tym, jak zwinnie zarządzać sobą i biznesem. Jeżeli chcesz, żeby coś zmieniło się w Twoim życiu, planujesz kształtować swoje otoczenie, mieć realny wpływ na bieżące sprawy i pozostawić po sobie trwały ślad, moja audycja może Ci w tym pomóc.

🙋‍♂️ Cześć! Z tej strony Mariusz Chrapko!

Znamy się ze słyszenia. Jestem autorem audycji Menedżer Plus. Od prawie 7 lat regularnie odwiedzam Twoją ulubioną aplikację do słuchania podcastów, dostarczam nowe odcinki i opowiadam o tym, jak zwinnie zarządzać sobą i biznesem.

Dlaczego warto dołączyć do innych patronów

Tak naprawdę nie proszę Cię o pieniądze, tylko o dołączenie do mojej misji – tworzenia liderów na zwinne czasy. Liderów, którym będzie towarzyszyła szczera troska o rozwój ludzi i społeczności, do których należą. Liderów, którzy będą mieli pozytywne nastawienie do innych i siebie, są autentyczni i pełni empatii. 

Tylko wtedy ludzie wokół mich będą mogli znaleźć swój własny sposób na to, żeby się zmieniać i rozwijać.

To projekt, dzięki któremu możemy na serio "przemeblować" świat naszych zespołów i organizacji. Bardzo w to wierzę!

Każda kwota, którą wesprzesz moją misję, nie tylko pomoże mi w przybliżaniu tej rzeczywistości. Wspierając Menedżera Plus, Ty też zaciągasz się na pokład – bo tak jak ja, chcesz takich ludzi, takich organizacji i takiego świata.

Dlaczego robię to, co robię

Od lat współpracuję w biznesem. Jestem trenerem i mentorem liderów. Zdaje się, że należę do grona pierwszych osób w Polsce, które głośno zaczęły mówić o potrzebie zmiany paradygmatu zarządzania i skupieniu się na bardziej zwinnych metodach pracy. 

Wiedzy przybywało, a ja nie mam samolubnej natury. Chciałem dzielić się tym, czego sam uczyłem się latami. Pomagać i być częścią zwinnej zmiany w naszym kraju. 

Zacząłem od książki, która do dziś jest jedną z bardziej poczytnych lektur z zakresu zwinnego zarządzania i przywództwa. Brakowało mi jednak bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Żywych rozmów o potrzebach zmian i opowieści o realnych, dobrych przykładach transformacji, które inspirowałyby innych. 

Wtedy na świecie zaczęło się robić głośno o podcastach.

Zakochałem się w tej formie treści od pierwszego wejrzenia. Tak powstała idea Menedżera Plus. Zacząłem nagrywać pierwsze odcinki i wziąłem udział w ekscytującej przygodzie, którą kontynuuję już od 7 lat! 

Opublikowałem ponad 170. odcinków. Gośćmi mojego stacjonarnego i wirtualnego studia byli chociażby: Ewa Wojdyłło, Natalia Hatalska, Joanna Heidtman,  Piotr Voelkel, Marek Kamiński, Jakub Bączek, Tomasz Mazur, Jacek Santorski, Wojciech Eichelberger, Dariusz Duma, Grzegorz Turniak, Maciej Orłoś, Jacek Walkiewicz, Miłosz Brzeziński.

Ta lista jest o wiele dłuższa.

Kiedy zaczynałem, rynek podcastów w Polsce wyglądał zupełnie inaczej. Podcasterów, którzy regularnie publikowali swoje audycje było może ze 30-tu. 

Dzisiaj, dziesiątki tysięcy osób udostępnia swoje nagrania za pośrednictwem sieci i platform streamingowych. 

Jeśli mam zrobić krok naprzód, to bardzo możliwe, że jest to ostatni gwizdek. Ale na pewno nie poradzę sobie bez Twojej pomocy!

 

Dlaczego proszę Cię o wsparcie

Mój znajomy kiedyś powiedział: "Misja bez pieniędzy to utopia. Pieniądze bez misji – to cynizm"

Trudno się z tym nie zgodzić. Wiarygodność podcastu Menedżer Plus od samego początku budowałem na niezależności finansowej. Od pierwszego odcinka, całą swoją podcasterską działalność finansowałem z własnych środków. I, muszę przyznać, wychodziło mi to całkiem nieźle. 

Przez ostatnie lata Menedżer Plus rósł w siłę. Słuchaczy z przybywało z odcinka na odcinek. Przekroczyliśmy 1 milion pobrań! Chcę wierzyć i wierzę, że to także dzięki mojej audycji, w naszym kraju coraz częściej zaczęło się mówić o zwinnej filozofii pracy i zwinnym przywództwie. 

Tak się stało, że dzisiaj dotarłem do punktu, w którym nie mogę już dłużej pogodzić działalności hobbystycznej, jaką jest nagrywanie audycji, z moim dotychczasowym sposobem życia. 

Mówiąc wprost: jeśli chcę, żeby Menedżer Plus wskoczył na kolejny poziom, odcinki ukazywały się częściej i były jeszcze bardziej atrakcyjne, muszę zostać podcasterem na pełny etat.

Długo wzbraniałem się przed uruchomienia profilu na Patronite. Wydawało mi się to czymś wstydliwym, zahaczającym o żebractwo... Teraz patrzę na to inaczej. 

Widzę w tym szansę na dalszą ewolucję projektu i chyba jedyna możliwość na to, żeby jednocześnie wskoczyć na wyższy poziom i zachować niezależny charakter Menedżera Plus.

Głęboko wierzę, że możesz mi w tym pomóc.

 

Ile to kosztuje?

Porozmawiajmy o pieniądzach, bo najprościej będzie zacząć właśnie od nich.

Usługa montażu to kilkaset złotych za odcinek. Można samodzielnie, ale przyzwyczaiłem Cię już do pewnej jakości i chyba zgodzisz się, że nie warto szukać oszczędności w tym miejscu. 

Do przygotowania nagrań korzystam z szeregu niezbędnych narzędzi: rejestratora dźwięku, usług hostingowych, notatników, planerów czy kreatorów grafiki.

Pandemia sprawiła, że moje stacjonarne studio musiałem zamienić na aplikację do wideokonferencji, która umożliwia mi rozmowy z moimi gośćmi live. Większość z tych rozwiązań to narzędzia w modelu SaaS, a ich miesięczny koszt pokrywam z własnej kieszeni. To kolejne kilkaset złotych.

Zwróć uwagę, że mówię tu tylko o kosztach stałych. Celowo pomijam w tym miejscu zakup takich rzeczy jak materiały do przygotowania audycji (książki, czasopisma, dostępy do źródeł), czy koszt sprzętu, którym dysponuję i cały czas go uzupełniam (a kosztował majątek!).

Drugą walutą, w której rozliczam się z Menedżera Plus, jest czas.

Audycje przygotowuję z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Tylko w ten sposób mogę zapewnić ciągłość publikacji i zadbać o przyjęte jakiś czas temu minimum, czyli 2 audycje w miesiącu. 

Samo nagranie to tylko kilka godzin czasu (zazwyczaj od 4 do 5). Do tego dochodzi czas na przygotowanie się do audycji: przestudiowanie literatury, przygotowanie notatek, zaplanowanie nagrań, umówienie rozmów i promocja audycji... 

To zabawne, ale w trakcie pisania tego tekstu uświadomiłem sobie, że to spokojnie połówka etatu! 😊

 

Co się udało

Od momentu, w który podjąłem decyzję o utworzeniu konta na Patronite i uruchomieniu zbiórki minęło już ponad pół roku. Powiem szczerze, że było to najbardziej twórczy czas w 8-letniej historii podcastu Menedżer Plus! Dzięki kwocie wsparcia, którą do tej pory udało się zebrać, mogłem porzucić część moich dotychczasowych aktywności. Mogę teraz więcej czasu poświęcić na organizację nagrań, planowanie przyszłych audycji i przygotowywanie bonusowych materiałów dla Patronów. To oczywiście nie wszystko. Dzięki wsparciu patronów, udało się:
 

🟨 zrealizować kilka podcastowych minicyklów,

🟨 nagrać pierwszy, pełnoprawny reportaż (!), który spotkał się z naprawdę ciepłym przyjęciem,

🟨 uzupełnić drobne braki sprzętowe,

🟨 przygotować setki bonusowych materiałów dla patronów i słuchaczy,

🟨 URUCHOMIĆ KANAŁ NA YOUTUBE,

🟨 zaplanować kilka ważnych rozmów z gośćmi, na które (ze względu na mój kalendarz) do tej pory brakowało czasu…

Krótko – bardziej oddać się mojej podcasterskiej misji!

Mam nadzieję, że to nie koniec i że mogę na Ciebie liczyć.

 

 

Moja prośba

Jeśli tak jak ja jesteś fanem audycji Menedżer Plus, proszę pomóż mi skierować ten projekt na zupełnie nowe, niezbadane wody. 

🎧 Chcę publikować częściej.

🎧 Chcę zapraszać do programu coraz większe, nieuchwytne do tej pory nazwiska. 

🎧 Chcę, żeby Menedżer Plus dalej wspierał liderów w rozwoju, inspirował całe organizacje do zmiany nawyków i podpowiadał, jak obrać zwinną ścieżkę naszym przedsiębiorstwom.

To wszystko nie uda mi się bez Twojej pomocy.

Proszę, wesprzyj mnie kwotą, która nie obciąży zanadto Twojego miesięcznego budżetu.

Ja i inni słuchacze będziemy Ci stokrotnie wdzięczni ❤️

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Menedżer Plus | Mariusz Chrapko w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

📻 JUŻ NIE TYLKO HOBBY!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 1 505 zł brakuje
69%
Pierwszy próg osiągnięty!

Ta kwota pomoże mi podnieść jakość odcinków, które wypuszczałem do tej pory i być może umożliwi mi zaproszenie gości, którzy wcześniej byli poza moim zasięgiem!

Stokrotne dzięki!
💎 PEŁNA PROFESKA
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 6 505 zł brakuje
34%
Od tego momentu w rubryce „Zawód” mogę zacząć wpisywać „podcaster”!

Osiągnięcie tego progu pozwoli mi porzucić większość dodatkowych aktywności, które muszę podejmować, by podcast mógł się ukazywać. To zupełnie nowe możliwości – dodatkowe, bonusowe odcinki, podcastowe miniserie, rzeczy i formaty do tej pory niedostępne ze względu na niedoczas czy brak funduszy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Menedżer Plus | Mariusz Chrapko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mariusz Nowak
Mariusz Nowak
5 zł
Anna Kurpiewska
Anna Kurpiewska
10 zł
Tomasz Nadolny
Tomasz Nadolny
25 zł
Marcin Broda
Marcin Broda
25 zł
Krzysztof Piątkowski
Krzysztof Piątkowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.