Avatar użytkownika

Merit

3
patronów
130 
miesięcznie
260 
łącznie
3
patronów
130 zł 260 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Bardzo je doceniam, dlatego w zamian uzyskasz dostęp do materiałów ukazujących moją działalność "od kulis", które zamieszczać będę w formie postów na Patronite.
20 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za Twoje wsparcie!
Oprócz materiałów "od kulis", otrzymasz też dostęp do szczegółowego tutorialu tanecznego, który będzie pojawiać się na Patronite raz w miesiącu w formie video.
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję, Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy!
W zamian, oprócz dostępu do materiałów "od kulis" i tutoriali, raz w miesiącu możesz wybrać mój taneczny outfit. Pamiętaj, że Twoja propozycja stroju może zostać odrzucona, jeśli jego charakter uznam za obraźliwy, erotyczny lub przekraczający moje możliwości finansowe.
100 zł miesięcznie
W podziękowaniu za Twoje ogromne wsparcie, oprócz wcześniejszych benefitów, możesz trzy razy w roku zaproponować utwór, którego cover po wcześniejszym uzgodnieniu wykonam na moim kanale YouTube. Materiał ten będzie z dedykacją dla Ciebie.
500 zł miesięcznie
Z całego serca dziękuję! Za tę kwotę, oprócz wcześniejszych benefitów, możesz trzy razy w roku wybrać dowolne miejsce w Polsce, w którym nagram taneczny filmik specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj, że musi to być miejsce publiczne, bezpieczne, oraz takie, w którym można tworzyć materiały video.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Merit w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem niezależnym twórcą artystycznym. Prowadzę swój kanał na YouTube, gdzie w krótkich nagraniach prezentuję autorskie mini choreografie taneczne i dzielę się swoimi umiejętnościami. Zamieszczam także covery bardziej lub mniej znanych utworów z różnych gatunków muzycznych.

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego i fryzjerką, z zamiłowania natomiast "artystycznym samoukiem". Moim głównym kręgiem zainteresowań są taniec w stylu shuffle oraz śpiewanie.  Uwielbiam też pisać wiersze i malować. 

Jestem na Patronite, ponieważ pragnę przekłuć moje pasje w coś, czym mogłabym zajmować się zawodowo - bardzo zależy mi na zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy, ulepszaniu formy przekazu i jego różnorodności. 

Dzielenie się z innymi moją twórczością przynosi mi wiele radości, dlatego mam nadzieję, że znajdę grono życzliwych odbiorców, dla których moja działalność będzie wartościowa i godna wsparcia. Dzięki temu będę miała możliwość dalszego rozwoju i prezentowania treści na coraz wyższym poziomie. 


Taniec od zawsze sprawiał mi ogromną satysfakcję, poprawiał nastrój i zwiększał pewność siebie. Przez trzy lata uczęszczałam na zajęcia taneczne organizowane przez dom kultury w moim rodzinnym mieście, gdzie miałam okazję poznać taniec współczesny, towarzyski, hip hop oraz funky, ale moje serce bezapelacyjnie zdobył shuffle dance, którego samodzielnie uczę się od czewca 2023r. obserwując moich tanecznych idoli w social mediach. 
 

Śpiewania i gry na instrumentach muzycznych również uczę się sama, bardzo często gram ze słuchu. Jest to dla mnie niezwykle kreatywne i uwalniające zajęcie, które zawsze wykonuję od serca ...dla serca :)
 

Poprzez moją działalność chciałabym nie tylko urzeczywistnić własne wizje ale również inspirować innych do konsekwentnego podążania za własnymi marzeniami i odważenia się na życie według własnego scenariusza. Jeśli podoba Ci się to co robię i chciałbyś/chciałabyś mnie wesprzeć, zostań moim Patronem :)

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Merit już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Mentus
Tomasz Mentus
100 zł
Artur Kuczma
Artur Kuczma
20 zł
WBKasper
WBKasper
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.