Merta

W Patronite od 08.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 852

Liczba Patronów: 371

Zostań Patronem
Kup na prezent
47 patronów
492 miesięcznie
13 459 łącznie
Stare babsko gra w Simsy

O Autorze

Cześć! Lubię grać w Simsy, a inni ludzie z jakiegoś powodu lubią ogladać, jak w nie gram. Prowadzę kanał na Youtube, gdzie głównie prowadzę rozgrywki, ale też tworzę bardziej informacyjne treści na temat całej serii The Sims. Może się wydawać, że nie ma o czym mówić, ale to tylko pozory ;)


Nigdy nie uważałam, że ktokolwiek powinien płacić za moje filmy, ale sama łapię się na tym, że mam ochotę dać pieniądze ulubionym twórcom. Tak po prostu, bo ich lubię. Więc jeśli znajdą się osoby, które miałyby podobną ochotę w związku z moim kanałem, to będzie mi bardzo miło!
Nie stawiam sobie żadnych celów ani nie robię wygórowanych nagród - będę traktować te wpłaty jako wsparcie w razie problemów z monetyzacją/sprzętem i ogólnie miły gest. Tak że bardzo dziękuję, jeśli zdecydowaliście się mnie wesprzeć!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika