Avatar użytkownika

Mestosław

32
patronów
1 722 
miesięcznie
32
patronów
1 722 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za Twoje wsparcie. Jest to dla mnie dowód na to, że doceniasz moją pracę i chcesz wspólnie ze mną działać w tym zakresie. Ta drobna kwota ma wielkie znacznie!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymujesz:
- dostęp do informacji publikowanych tylko dla Patronów.
15 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie i bardzo je doceniam. Wierzę, że wspólnie możemy wiele zdziałać, dlatego chciałbym konsultować z Tobą wszystkie najważniejsze rzeczy oraz prosić o rady i opinie. Wierzę, że tylko jeśli będziesz uczestniczył w rozwoju "Wiem co ćpiem" to wspólnie stworzymy społeczność, która będzie w stanie przyczynić się do pozytywnych zmian w Polsce.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymujesz:
- elementy z poprzednich progów,
- dostęp do TAJNEJ GRUPY na Facebooku, gdzie poznamy się lepiej.

30 zł miesięcznie
Jesteś mega, wiesz o tym? Dzięki wielkie za Twoje wsparcie. Razem ruszamy w tę fascynującą podróż! Wiele pracy przed nami, dlatego chciałbym, aby inni również wiedzieli o tym, jak wiele Tobie zawdzięczają i jak bardzo przyczyniasz się do rozwoju edukacji zgodnie z zasadą redukcji szkód oraz do zmiany społecznych poglądów i budowania racjonalnej polityki narkotykowej w Polsce.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymujesz:
- elementy z poprzednich progów,
- Twój nick czy imię i nazwisko (daj znać co wolisz) zostanie umieszczone w specjalnych podziękowaniach w każdym filmie, który w tym czasie stworzę.
50 zł miesięcznie
Widzę, że ten temat jest dla Ciebie szczególnie istotny i jestem bardzo wdzięczny, że wierzysz we mnie i chcesz razem ze mną dotrzeć do wielu osób z tymi ważnymi informacjami. Bardzo dziękuję Ci za wsparcie i obiecuję, że Cię nie zawiodę.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymujesz:
- elementy z poprzednich progów.

100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Bracie, siostro - dzięki wielkie za Twoje wsparcie! Tematów, które warto by omówić, jest bardzo wiele. Na pewno masz też takie, na których Tobie najbardziej zależy. Filmów, które chcę stworzyć są setki, ale dzięki Twojemu wsparciu masz pełne prawo wymagać, aby ważne dla Ciebie tematy zostały zrealizowane w pierwszej kolejności.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymujesz:
- elementy z poprzednich progów,
- możliwość zasugerowania tematu filmu, który trafi na listę priorytetowych do zrobienia. Z przyjemnością będę też z Tobą konsultował jego szczegóły i w filmie osobiście podziękuję Ci za współtworzenie tego materiału.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
5 dostępnych miejsc
Jest mi niezmiernie miło, że chcesz wesprzeć rozwój tej inicjatywy taką kwotą. Bardzo wiele to dla mnie znaczy, daje mi porządny zastrzyk energii oraz jest ogromnym wkładem w edukację i zmianę społecznego postrzegania użytkowników substancji psychoaktywnych. Z tego powodu chciałbym móc Ci podziękować osobiście. Jeżeli będziesz w Warszawie z przyjemnością przybiję piątkę, skoczymy razem na kawę, piwo, na miasto czy do muzeum. Podczas tego wypadu będziemy mogli poznać się lepiej i omówić ważne dla Ciebie kwestie.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymujesz:
- elementy z poprzednich progów,
- wspólne wyjście w Warszawie, podczas którego będziemy mogli poznać się lepiej.
420 zł miesięcznie
Wybierz 420 zł
3 dostępne miejsca
Ciężko jest mi uwierzyć, że jest ktoś kto wierzy w ten projekt tak mocno jak ja i jest gotów zaangażować się tak dużą kwotą. Przyjacielu, mogę odwdzięczyć się tym, że dam z siebie wszystko, aby Cię nie zawieść! Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł cały czas się rozwijać i tworzyć jeszcze lepsze materiały, które dotrą do szerokiego grona osób. Przy takim wsparciu masz pełne prawo czuć się głównym współtwórcą tego projektu oraz uczestniczyć w jego rozwoju. W tej sytuacji super by było gdybyśmy mogli się spotkać i porozmawiać o tym co dla nas ważne.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymujesz:
- elementy z poprzednich progów,
- wspólnie spędzony czas, podczas którego będziemy mogli poznać się lepiej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mestosław w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Aktywista racjonalnej polityki narkotykowej. Twórca edukacyjnego kanału “Wiem co ćpiem” (140 tys. sub.) oraz “Mestosław” (130 tys. sub.). Członek Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej oraz Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Współzałożyciel oraz członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego

Cześć,

jestem aktywistą racjonalnej polityki narkotykowej. Od 2017 r. prowadzę edukacyjny kanał "Wiem co ćpiem", który subskrybuje 140 tys. osób na YouTube. Pomysł na kanał narodził się już dawno, ale przez lata nabierałem odwagi i biłem się z myślami, czy warto ryzykować swoje dotychczasowe życie i karierę zawodową dla tej misji. Moje obawy okazały się słuszne, gdyż po 9 miesiącach prowadzenia kanału dostałem ultimatum w pracy, że jeśli go nie zamknę to będę musiał odejść. Wybrałem wtedy dalszą pracę nad kanałem.

W tym czasie mierzyłem się też z cenzurą w social mediach. Moje profile zostały usunięte na Instagramie (2017), Facebooku (2018) oraz YouTube (2017, 2019, 2020). Nie poddaje się jednak, bo wierzę, że to co robię ma sens oraz jest społecznie użyteczne i pożądane. 

Od września 2019 r. prowadzę kanał “Mestosław”, który subskrybuje obecnie 104 tys. osób. W mojej działalności zależy mi na minimalizacji szkód, jakie mogą wynikać z użytkowania substancji psychoaktywnych, na przeciwdziałaniu uzależnieniom oraz wspieraniu racjonalnej polityki narkotykowej opartej na sprawdzonych na świecie rozwiązaniach. Jestem zwolennikiem legalizacji marihuany oraz dekryminalizacji innych substancji, w szczególności psychodelików. Promuję również dietę roślinną i inne tematy, które uznaje za ważne. 

Jestem aktywistą i społecznikiem, dlatego mocno działam w organizacjach pozarządowych. Od 2008 r. jestem członkiem OGAE Polska. Od lutego 2018 r. jestem związany z Fundacją Polska Sieć Polityki Narkotykowej, gdzie zajmuje się promocją, strategią oraz współorganizacją projektów dotyczących psychodelików, redukcji szkód oraz profilaktyki. Jestem współzałożycielem oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Jestem członkiem Komisji Rewizyjnej Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Stale współpracuję z Wolnymi Konopiami

Zdobyłem 1. miejsce w kategorii “Technologiczne i specjalistyczne” oraz 3. miejsce w klasyfikacji ogólnej w głosowaniu internautów w konkursie na Twórcę Roku 2019 Gali Twórców Influencer Live Poznań & Onet. Zdobyłem również Srebrną Nagrodę dla twórców od YouTube. 

Moja działalność została pozytywnie odebrana w mediach. Gościłem w Dzień Dobry TVN oraz w audycjach Karoliny Rogaskiej w Halo.Radio, Radio Łódź i Kamp!ng ft. KAMP! w Newonce.radio, w Bądź na Bieżąco, w VETO Wapniaka, a także w podcaście Imponderabilia Karola Paciorka, w podcaście RADIOaktywnym Małgosi Zmaczyńskiej oraz w podcaście Drewniane Kwiaty. Wywiady ze mną ukazały się m.in. w Playboy Polska, K-MAG, Polsat News, Noizz.pl, Newsweek Polska, OKO.press, Newonce.net, Onet, Krytyka Polityczna. Na temat mojej działalności artykuły napisały m.in.: Rzeczpospolita, Polityka, Antyweb, INNPoland, Planeta FM, Dziennik.pl, APYNews, Drugreporter, naszemiasto.pl..

Ukończyłem europeistykę oraz studium pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obroniłem pracę magisterską dotycząca polityk narkotykowych w Unii Europejskiej. Studiowałem stosunki międzynarodowe na prestiżowym Koç University w ramach programu Erasmus. Uczestniczyłem w wielu projektach Unii Europejskiej m.in. w Serbii, Szwecji i na Cyprze. 

Przez wiele lat zajmowałem się marketingiem i promocją w mediach edukacyjnych skierowanych do środowiska medycznego. Następnie odpowiadałem za realizację, koordynację i promocję zdrowotnych kampanii edukacyjnych skierowanych do ogółu społeczeństwa w obszarze m.in. onkologii, diabetologii i pulmonologii.

Współorganizowałem 4. polskie edycji międzynarodowej akcji “Support. Don’t punish” (2017-2020). W 2018 r. odpowiadałem za promocję medialną 13. konferencji wojewódzkich na  temat lokalnych strategii rozwiązywania problemu narkomanii. Współtworzyłem ogólnopolską kampanię profilaktyczną skierowaną do nastolatków i ich rodziców. 

Byłem gościem specjalnym I Konopnego Blog Forum podczas Targów Cannabizz 2018. Prowadziłem wykłady na temat prawa narkotykowego na Juwenaliach w Poznaniu oraz Festiwalu Wibracje 3.0. Byłem gościem wydarzenia “Zażyj dawkę wiedzy” organizowanego przez SIN 3City na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Uczestniczyłem w debacie “Narkotyki. Karać czy legalizować? Aspekty prawne w Polsce i Unii Europejskiej” organizowanej przez Koło Naukowe Komparatystyki Prawniczej WPiA na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadziłem szkolenia z substancji psychoaktywnych dla wolontariuszy Stowarzyszenia Program Stacja oraz z promocji medialnej dla aktywistów Społecznej Inicjatywy Narkopolityki. Brałem udział w posiedzeniach Parlamentarnego Zespołu do spraw Legalizacji Marihuany. Byłem gościem podczas Veganmanii w Katowicach. 

Uczestniczyłem w wydarzeniach skierowanych dla twórców m.in. YouTube Pop-Up Space (2017-2019), Facebook Wspiera Społeczności (2018), Influencer Live Poznań 2019, SeeBloggers 2019, Blogowigilia 2019, Środa Dzień Bloga (2018-2020), LifeTube Boosters (2018-2019) oraz wydarzeń tematycznych m.in. Targi Cannabizz Warszawa (2017-2019), Targi Kanaba Fair (2017-2018), Międzynarodowa Konferencja Medyczna marihuana w teorii i praktyce (2018-2019), Central European Cannabis Forum 2019, Breaking Convention 2019 w Londynie, Horizons: Perspectives on Psychedelics 2019 w Nowym Jorku. 


Sprawdź na co wydałem otrzymane od Was wsparcie w 2018 r.  https://patronite.pl/post/5986/na-co-wydaem-otrzymane-od-was-wsparcie-w-2018-r

Cele Autora

Płaca minimalna
  • 2 600 zł miesięcznie
  • 878 zł brakuje
66%
Jest to kwota, która pozwoli mi na opłacenie podstawowych rachunków (mieszkanie, jedzenie, internet, telefon etc) oraz kosztów związanych z realizacją filmów (program do montażu, wsparcie graficzne etc). W ten sposób mimo braku możliwości zarabiania na YouTube będę mógł dalej aktywnie działać dla pozytywnych zmian w Polsce oraz tworzyć niezależne materiały.

Rozwój
  • 3 900 zł miesięcznie
  • 2 178 zł brakuje
44%
Dzięki takiemu wsparciu będę mógł tworzyć dla Was dalej niezależne materiały oraz systematycznie udoskonalać sprzęt na którym pracuję, inwestując środki w lepszy aparat, komputer, oświetlenie, mikroporty, dodatkowe baterie do aparatu czy karty pamięci.Przeciętne wynagrodzenie w Polsce
  • 5 200 zł miesięcznie
  • 3 478 zł brakuje
33%
Taka kwota umożliwi mi rozwój działalności oraz pozwoli na inwestycje w nowy sprzęt. Będę mógł też brać udział w różnych wydarzeniach w kraju i zagranicą z których będę zdawał Wam relacje. Dzięki takiej kwocie będę mógł również delegować część zadań i wynagradzać za ich wykonanie, co zwiększy częstotliwość i jakość nowych filmów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mestosław już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

kamil wicher
kamil wicher
50 zł
Kamil Wicher
Kamil Wicher
420 zł
Dominik
Dominik
100 zł
Anonimowy patron
15 zł
Jędrzej Cieślar
Jędrzej Cieślar
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.