Avatar użytkownika

Miętowy Słoń

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Miętowy Słoń w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Miętowy Słoń - rękodzieło artystyczne to sposób na życie stworzony z pasji ... pasji tworzenia, szycia, szydełkowania, projektowania.

Rękodziełem zajmuję się ... od kiedy pamiętam ...

Już jako mały dzieciak uwielbiałam 'ożywiać' ilustrowane stwory - przenosząc je za pomocą tkanin, igły i nitki do świata maskotek. Pomysł aby pasję zamienić w sposób na życie zrodził się gdy zostałam mamą i chciałam, aby wszystko, co otacza moje dzieci było najpiękniejsze. Wtedy powstawały pierwsze komplety dla maluchów, pościele, ozdobne poduszki, kocyki i oczywiście ... maskotki.

 

 

Z upływem czasu zmieniało się zapotrzebowanie na domowe uszytki. Do mojego twórczego świata wkroczyły worki, plecaki, piórniki, torby i kuchenne przydasie ...

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś mój czas i serducho skradły gadżety dla książkomaniaków - głównie otulacze na książki, zakładki itp. Szukam tkanin, łączę wzory i struktury. Współpracuję z innymi rękodzielnikami tworząc rozmaite zestawy produktów, organizując wspólne Rozdania. W głowie mam mnóstwo pomysłów, wykorzystuję wiele technik - patchwork, haft, malowanie na tkaninie ... Chcę dalej rozwijać i udoskonalać swoje umiejętności, tworzyć nowe wzory i być przykładem na to że pasja może być sposobem na życie :)

 

 

Swoją skromną twórczością staram się pomagać potrzebującym - jestem jednym ze sponsorów projektu Zbieramto w szkole / misjesercanow.pl - zbieramto.pl, regularnie wspomagam swoimi wyrobami Bazarek dla Śnieżka, włączam się w akcje charytatywne dla chorych dzieci przekazując różne fanty.

Ogromnym wyróżnieniem było dla nie zaprezentowanie mojego otulacza na antenie DDTVN przez Architekt Porządku by Agnieszka Witkowska.

 

 

A wieczorami ... sznurek i szydełko - moje nowe love :)

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Miętowy Słoń już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.