W Patronite od 27.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 366

liczba Patronów: 272

32 patronów
512 zł miesięcznie
1 767 zł łącznie
Hejka serdelka. Nagrywam sobie różne filmiki na youtube i marzy mi się luksusowe życie, więc założyłem ten profil XD Nagrywam luźne vlogi, kryndżowe parodie, teledyski, ale też bardziej poważne podcasty. Nagrywam z dwóch powodów: 1) żeby odrobinę rozśmieszyć, 2) żeby rozruszać mój i twój mózg.

O Autorze

Nagrywałem już baaardzo różne treści na YouTube i eksperymentowałem też z Instagramem. Przeleciałem chyba przez wszystkie formaty i treści. Wydaję mi się, że w końcu znalazłem coś, w czym czuję się sobą, w czym czuję się dobrze. I cieszę się, bo widzowie polubili MNIE. Tego prawdziwego, trochę dziwnego, niedopasowanego, mającego swoje zdanie i mającego troszkę wyje*ane. Staram się na luzie podchodzić do życia i żyć jak mi się podoba, a nie jak podoba się innym. I widzę, że inspiruję moim nagrywaniem innych: czy to do zmiany punktu widzenia, czy to do kombinowania z dietą, spróbowania innego stylu życia, zmiany poglądów lub częstszego śmiania się.


Mój YouTube to obecnie 4... serie? Nie wiem czy to serie XD Ale po kolei.

Najsampierw muszę wymienić "Cringe As Fck", bo to moja najpopularniejsza seria i widzę, że na niej faktycznie mogę się wybić, bo 1) mam dystans do siebie, 2) mam dystans do świata, 3) mam żółtą (i nie tylko żółtą!!!) koszulkę. Mam też masę pomysłów. Szalonych pomysłów. Jest to seria z parodiami polskich twórców internetowych. 


 


Najczęściej jednak nagrywam zwyczajne (a może właśnie trochę niezwyczajne? XD) vlogaski. Te filmy należą do serii "mir about life", bo poruszam tam wszystkie około życiowe tematy, często w humorystyczny, cyniczny i prześmiewczy sposób. Tak naprawdę jest to parodia reszty daily vlogów, które są na youtube. Albo poradnik jak nie kręcić vlogów. 


 


Podcasty to coś co zawsze chciałem robić. Lubię gadać i nie boję się wyrażać swojego zdania. Często mam kontrowersyjne poglądy, ale przynajmniej są moje. "Niewypowiedziane" to trudne tematy, które staram się poruszyć w miarę prosto, a przy tym konkretnie. Czasem są to trudne tematy społecznie, a czasem po prostu trudne dla mnie. Moje zdanie przeplata się tu z moimi doświadczeniami. Zawsze szczerze i otwarcie. Chcę, żeby ludzie zaczęli myśleć, a nie tylko klikać. 


 


Na koniec został Yang Mir, czyli znany i lubiany artysta estradowy! To moje "śpiewające" alter ego. Chcę się bawić muzyką i tworzyć jakieś fajne teledyski, pisać lekko śmieszne, ale też prawdziwe teksty, no i powyć trochę do tego. Ma być przede wszystkim zabawnie... dla mnie XD Reszta może się wkurzać, że fałszuję / źle rapuję i dawać łapki w dół. Yang Mir jest niepokonany i żaden hejt go nie zje!!! Bo on zna swoją niesamowitą wartość <3 To prawdziwy Artysta! 


 


Na Instagramie jest elegancko, bo zamieszczam zdjęcia z podróży oraz moich potraw, bo uwielbiam gotować i tworzyć w kuchni. Aktualnie jestem na diecie keto, więc takie przepisy zamieszczam. Natomiast moje instastory to wszystko co możliwe. Czasem coś śmiesznego, czasem poważnego. Ogólnie bez ładu i składu, # full natural, # no make-up, # polish donut, # crazy boy. Tutaj link: https://instagram.com/mirabout 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem