Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
238

patronów

4790 zł

miesięcznie

13065 zł

łącznie

Nie jestem dobry w dawaniu rad, tak jak większość osób. Jestem dobry w dokumentowaniu swego życia i przedstawianiu go w taki sposób, abyś Ty mógł/mogła wyciągnąć wnioski. Otworzyłem bloga trzypoziomy.pl, na którym wypisałem swoje cele. Dążę do nich. Jednym z nich jest daily vlog, który inspiruje codziennie tysiące osób.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 3000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Seria MiroBurnBusiness
Seria MiroBurnBusiness to jedno z moich marzeń, czyli wystartowanie biznesu od zera i zbudowanie go do pewnej wartości, dokumentując wszystko. Od zera do bohatera. Wzloty i Updadki. Ta kwota pozwoli mi odpuścić część codziennych obowiązków i przeznaczyć kilka godzin tygodniowo na start nowego biznesu. Wszystkie osoby, które doprowadzą do tego stanu będą stanowiły ważną część mojej firmy - będziemy zaglądać w każdą cyfrę, w każdą aktywność (oczywiście bez naruszania tajemnic i ustawy o danych osobowych :)).

Formę i rodzaj biznesu przedyskutujemy na grupie Facebook. Robienie od zera, obserwując wzloty i porażki, to coś czego brakuje na polskim YouTube.
0%
100%
osiągnięto 95%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 210 zł
Seria MiroBurnMeeting
Seria MiroBurnMeeting celem tego zadania jest zrobienie, czegoś o czym marzyłem już od lat. Zrobienie spotkania, gdzie będziemy mogli poruszać tematy poruszane na VLOGu. Jak wiadomo człowiek jest złożonym mechanizmem i będzie to spotkanie zarówno o finansach, sporcie, vlogowaniu, rodzinie, karierze. Zaproszę na to spotkanie ludzi z VLOG-a, ludzi, których sam podziwiam, będą case studies, wiele tajnych informacji. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich widzów VLOG-a. I tak bym je zrobił (kiedyś). Ten poziom będzie dla mnie jednak informacją, aby zrobić to szybciej!
0%
63 %
100%
osiągnięto 63%
cel: 7500 zł miesięcznie
brakuje 2710 zł
Seria MiroBurnBusiness+ (Real Life MBA)
Seria MiroBurnBusiness nie wywołuje u Ciebie ekscytacji? Miro wymyśli jaki chce robić biznes, zacznie to robić i zacznie zarabiać pieniądze. Nudy!

Aby zaspokoić Twoje potrzeby powstanie seria MiroBurnBusiness+. Na Patronite wybierzemy branżę i rodzaj biznesu. Może będzie to związane z orgodnictwem, podwodnymi hotelami, bieganiem, a może z kopalniami na asteroidach. Kto wie? Patroni skorzystają z tego projektu na wiele sposobów. O czym niedługo. Wszystko (WSZYSTKO) będzie oczywiście nagrywane i umieszczane jako VLOG!

O Autorze

Jestem pełen wad, pełen walki ze sobą, pełen romantycznego spojrzenia na świat, w którym wszystko jest możliwe. NIE UCZĘ! Dokumentuje swoje życie i pozwalam Ci wyciągać wnioski z moich porażek i sukcesów.

 

 

Nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy.

 

 

W maju 2016 otworzyłem blog Trzy Poziomy, na którym wypisałem wszystkie swoje cele, jak np.

  • przebiegnięcie Badwater Ultramarathon
  • zostanie Master of Wine 
  • freedive na 50 metrów
  • 20,000 PLN pasywnego dochodu miesięcznie
  • spędzanie każdej zimy po za Polską

Dążę do tych celów. Codziennie. Dokumentuje całą historię na YouTube, jako MiroBurnVlog.

W 2016 udało mi się osiągnąć następujące cele i poziomy:

Vlog na początku miał być eksperymentem i miałem go zakończyć po 365 odcinkach... jednak stało się coś, czego się nie spodziewałem.

Vlog stał się częścią dnia wielu osób, którzy niechętnie patrzą na opcję zakończenia Vloga. 
Vlog stał się dla niektórych osób akceleratorem zmiany w swoim życiu.
Vlog stał się czymś większym, niż ja sam.

Postanowiłem więc kontynuować VLOG-a i dać każdemu możliwość otrzymywania jeszcze lepszej treści, a tym samym pozwolić bardziej wymagającym widzom, na dostęp do mojego świata na nowym poziomie. 

Tak więc witam Cię, mój PATRONIE. Dzięki Tobie ten VLOG rozwija się i pozwala Ci uzyskać jeszcze więcej.

Zostań Patronem

10 zł / miesiąc
patroni: 193
Limit: 200
PATRON WYMAGAJĄCY!

- Dostęp do SUPER TAJNEJ grupy na Facebook. Będziemy tam rozmawiać o tym, o czym rozmawiamy na VLOGu, blogu Trzy Poziomy i dyskutowali o nowych tematach na VLOGu, przyglądali się ciekawym mailom, które piszę i dostaje + dużo więcej o rzeczach, których nie pokazuję bezpośrednio na VLOGu.
- Dostęp do cotygodniowego SUPER TAJNEGO live stream z pytaniami i odpowiedziami. Uczestnicy będą brali (jeśli będą chcieli) również aktywny udział w dyskusji.
- Dostęp do SUPER TAJNEGO wideo, które pojawi się na Patronite raz w tygodniu - poruszający jeden z tematów, który nie pojawi się publicznie. Będziemy ustalać tematy wspólnie na streamie. Video te będzie dostępne tylko dla PATRONÓW!
- Dostęp do STREAM'u z pewnych aktywności raz w tygodniu. Będzie to około 1 godziny, zawsze w różnych godzinach. Raz będzie to tworzenie budżetu domowego, raz będzie to szukanie klientów i rozmowy telefoniczne, raz będzie to budowanie oferty na produkt, raz będzie to negocjacja zakupu danej rzeczy. Nagrania będą później publikowane na stronie Patronite.
- Jeden, losowy PATRON z tego poziomu lub wyżej dołączy do naszego kwartalnego spotkania dla 18 patronów w Warszawie (więcej szczegółów przy poziomie 250 zł). Losowanie będzie prowadzone online i wyniki będą widoczne na Patronite.
- Przynajmniej 5, losowych PATRONÓW zostanie wybrane na sesji Q&A. Do tych PATRONÓW zadzwonię w danym miesiącu i spędzimy czas rozmawiając o czymkolwiek chcesz. Motywacja +1000!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 29
Limit: 30
PATRON OCZEKUJĄCY!

- Twoje imię + nazwisko lub przydomek lub nazwę firmy w napisach końcowych każdego VLOGa.
- Będziesz w stanie wybrać temat odcinka, który wplotę w moją codzienną opowieść. Twój temat będzie opowiedziany w przeciągu 2 miesięcy od zgłoszenia. Po dwóch miesiącach możesz wybrać kolejny temat, itd. Chcesz, abym opowiedział o edukacji domowej, dlaczego nie posiadam własnego mieszkania, a może w jakie akcje inwestuję, proszę bardzo. Ty wybierasz. Ja robię! Zadedykuję ten VLOG Tobie!
- 3 losowych PATRONÓW z tego poziomu i wyżej zaproszę raz w miesiącu na kawę do Cafe Nero Kabaty w Warszawie. Zjemy pyszne ciasto, napijemy się kawy, porozmawiamy o celach i drodze do nich. Spotkania będą się odbywały 1:1.
- 2 losowy PATRONÓW z tego poziomu lub wyżej dołączy do naszego kwartalnego spotkania dla 18 patronów w Warszawie (więcej szczegółów przy poziomie 250 zł). Losowanie będzie prowadzone online i wyniki będą widoczne na Patronite.

WAŻNE: Ten próg zawiera wszystkie elementy z progu 10 zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 10
PATRON ZWIEDZAJĄCY!

- Chciałbyś/chciałabyś się ze mną spotkać, ale nie mieszkasz w Warszawie? To idealny próg dla Ciebie. Przyjadę do Ciebie w przedziale 6-12 miesięcy od Twojej rejestracji, po warunkiem, że mieszkasz w Polsce. Tak ułożymy podróż po Polsce, aby odwiedzić Ciebie, spędzić z Tobą większą część dnia, zwiedzić coś razem w Twoim mieście lub w Twojej wiosce (sam pochodzę z małej wioski na Suwalszczyźnie i wiem, że każda ma swoje uroki). Część dnia spędzimy, na zwiedzaniu, część na rozmawianiu, część na sporcie (jeśli nam się uda), część na pracy, część na piciu pysznej kawy!

WAŻNE: Ten próg zawiera wszystkie elementy z progów 10 zł i 50 zł.
WAŻNE: Jeżeli wylosujesz kawę należącą do poziomu 50 zł, to oczywiście zapraszam lub zamienimy na coś innego, gdy do Ciebie przyjadę.
WAŻNE: Próg może być również sponsorowany przez ludzi z Warszawy. Jest dużo miejsc, w których nie byłem.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 10
PATRON SPOTYKAJĄCY!

- Raz w kwartale zaproszę Cię na spotkanie w Warszawie, gdzie będziemy dyskutować opanowanie świata. Od produktywności, przez video, przez kupowanie i prowadzenie stron internetowych, tak głęboko jak się da.. Przed spotkaniem ustalimy formę, miejsce, tematy do omówienia, agendę, gości, etc.. (Na spotkaniu będzie 18 osób razem ze mną i gośćmi specjalnymi, którzy pojawiali się w moim vlogu). Termin i miejsce kolacji będzie znany 2 miesiące przed datą spotkania. Pierwsze spotkanie - odbędzie się w maju 2017. Spotkanie będzie trwało około 6 godzin i przewiduję dużo atrakcji!
- Twój wirtualny mentor - 30 minut raz w miesiącu (dowolny temat - rozwój, produktywność, rodzina, kariera, chmura publiczna, biznes internetowy, vlogowanie). Nie będzie to jednak rozmowa w jedną stronę. Będę też chciał Ciebie poznać i od Ciebie się nauczyć. (Termin będzie do wybrania z listy terminów, do którego dostaniesz dostęp).
- Znasz Trzy Poziomy? Dobrze. Będziesz mógł dodać swoje trzy poziomy do bloga trzypoziomy.pl - link do nich pojawi się na stronie http://trzypoziomy.pl/zadania/. Każdy będzie mógł publicznie sprawdzić Twój progres.
- Trzy Poziomy Mastermind Call - Każdy Patron z tego poziomy będą uczestniczyć w 2-godzinnym spotkaniu raz w miesiącu, aby powiedzieć jak idzie Ci w wykonywaniu zadań i z czym masz największe problemy. Każdy będzie miał czas na opisanie swojego stanu i gdzie dąży. Mirek zrobi zmiany na stronie 3 poziomy. Nic nie zmieniło mojego życia tak jak trzypoziomy. Praca z innymi osobami, podobnymi do Ciebie, pod moim okiem, da Ci niemożliwe rezultaty.

WAŻNE: ten prób zawiera wszystkie elementy z progów 10 zł, 50 zł, 100 zł.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
Próg wycofany
-Próg jest w trakcie wyłączania-

PATRON DZWONIĄCY!

- Wierzę, że dobrze jest mieć kogoś, kto pcha nas do przodu i sprawdza nas raz na jakiś czas. Raz w tygodniu (o losowej godzinie i w losowy dzień) zadzwonię do Ciebie. Spytam co u Ciebe, za co jesteś wdzięczna/wdzięczny, jakie miałaś/miałeś zwycięstwa wczoraj, jaki masz plan i z czym masz największy problem. To taki RedBull. Taki 5-minutowy kop motywacyjny!

WAŻNE: Ten próg zawiera wszystkie elementy z progu 10 zł.
Próg wycofany
500 zł / miesiąc
Próg wycofany
-Próg jest w trakcie wyłączania-

PATRON ROZMAWIAJĄCY!

- Twój wirtualny mentor - 30 minut raz w tygodniu (dowolny temat - rozwój, produktywność, rodzina, kariera, chmura publiczna, biznes internetowy). Nie będzie to jednak rozmowa w jedną stronę. Będę też chciał Ciebie poznać i od Ciebie się nauczyć. (Termin będzie do wybrania z listy terminów, do którego dostaniesz dostęp).
- Po zakończeniu każdego Poziomu 1 (na blogu trzypoziomy.pl) kupuję sobie 2 butelki wina. Każda z nich ma wartość około 100 PLN. Za każdy zdobyty poziom 1-wszy otrzymasz taką samą butelkę, jaką kupię sobie. Możesz ją wypić, albo odłożyć na dobrą uroczystość. Będą miesiące gdzie ukończę 1 poziom, albo nawet 2. Czasami jednak nie kończę żadnego. Miej to na uwadze.
- Raz w miesiącu wyślę Ci specjalną przesyłkę z jedną z moich ulubionych książek (zamówię je z Amazon - język angielski). Do przesyłki dołożę też kilka rzeczy, które akurat dają mi dużo wartości, np. notes Moleskine, roczny dostęp do Nozbe lub inną rzecz. Do każej z paczek dołączę video opisujące dlaczego wybrałem to co wybrałem i jak tego użyć.

WAŻNE: ten próg zawiera wszystkie elementy z progów 10 zł, 50 zł, 100 zł i 250 zł (wliczając w to kwartalne spotkanie). Dużo rzeczy. Rozumiem, ale też olbrzymie wsparcie.
Próg wycofany

Najnowsi Patroni

Posty

Kalendarz spotkań LIVE dla Patronów
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Kalendarz Google z datami najbliższych spotkań live i spotkań Q&A. Wystarczy dodać do swojego kalendarza i mieć aktualne info o nowych wydarzeniach.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 7
ZAUFANIE!
autor: MiroBurn
2 dni temu
Oto video numer 11, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. W tym odcinku opowiadam o zaufaniu. Gdzie u mnie jest granica i jak wybieram partnerów biznesowych?
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Stream - Webinary. Jak robię i jakie dają efekty $$$.
autor: MiroBurn
1 tydzień temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Pokażę Wam jak robię webinary, z czego korzystam i jak to się przykłada na dochód :)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla MiroBurnMafia
autor: MiroBurn
1 tydzień temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Jak mi idzie z biznesem (plus czarna strona własnej działalności)
autor: MiroBurn
1 tydzień temu
Oto video numer 10,, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. W tym odcinku opowiadam o pierwszych dwóch tygodniach mojego biznesu. Kilka wzlotów, mało upadków + CZARNA strona robienia biznesu.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla Mafii MiroBurn
autor: MiroBurn
2 tygodnie temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Stream - Jak przygotowuję prezentacje (i siebie) - ZMIANA TERMINU NA 14.04.2017 (godzina 21:00)
autor: MiroBurn
2 tygodnie temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Na żywo pokażę Wam proces jak przygotowuje prezentacje i wszystko dookoła - wliczając przygotowania siebie. ZMIANA TERMINU NA 14.04.2017 (godzina 21:00)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
PROBLEM SOLVER (czyli jak dostałem 3000 PLN za prezentacje)
autor: MiroBurn
2 tygodnie temu
Oto video numer 9,, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. W tym nagraniu pokazuję swoją drogę od mojej pierwszej prezentacji, do otrzymania 3000 PLN za wystąpienie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Stream - Ustalanie Cen dla Projektów Biznesowych
autor: MiroBurn
3 tygodnie temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Na żywo pokażę Wam proces jak ustalam ceny dla różnych projektów - będzie na przykładach!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla Mafii MiroBurn
autor: MiroBurn
3 tygodnie temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
5 WAD WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI i 1 ZALETA!
autor: MiroBurn
3 tygodnie temu
Oto video numer 8,, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. W tym nagraniu dzielę się moimi opiniami o własnej działalności gospodarczej. Przedstawiam 5 minusów i jeden plus, któy przesłania wszystkie minusy!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Stream - Montaż VLOGa!
autor: MiroBurn
3 tygodnie temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Na żywo pokażę Wam proces robienia VLOGa. Jakim cudem znajduję muzykę i montuję video każdego dnia, bez przemęczenia!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla Mafii MiroBurn
autor: MiroBurn
3 tygodnie temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Jak Ustalam Zadania Dla Swojej Firmy... Aby Mieć Nad Nimi Kontrolę!
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Oto video numer 7, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. Postanowiłem opowiedzieć o tym jak wyznaczam cele dla swojego biznesu i dlaczego nie mam tam celów stricte finansowych, a tylko cele... nad którymi mam kontrolę!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Stream - Budowanie Patronite dla bloga Chmurowisko.pl
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Piątek, 24.03.2017, godzina 20:00. Na żywo pokażę Wam proces budowania Patronite dla bloga chmurowisko.pl. Na koniec live wrzucę profil do akceptacji przez Patronite!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla Mafii MiroBurn
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Co to jest MasterMind Group (i dlaczego to takie ważne)
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Oto video numer 6, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. Postanowiłem opowiedzieć o mojej grupie MasterMind, co to jest, dlaczego warto do niej należeć i jak chcę w tym pomóc.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla Mafii MiroBurn
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Stream - Ustalanie celów dla MiroBurnBusiness
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Czwartek, 16.03.2017, godzina 20:00. Na żywo pokażę Wam mój wstępny plan na MiroBurnBusiness. Ostrzegam nie będzie bardzo SEXY. Ustalę tez live 3 poziomy.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
DWA PROJEKTY (2011 i 2012) Z KTÓRYCH ZRODZIŁY SIĘ TRZY POZIOMY!
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Oto video numer 5, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. Postanowiłem przekazać Ci dwa projekty (jeden z 2011, drugi z 2012), które były podwalinami bloga Trzy Poziomy :) Czasami dobry pomysł potrzebuje czasu.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Stream - aplikacje, zakładki i czego używam na MAC.
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Środa, 08.03.2017, godzina 19:00. Na żywo pokażę jakich narzędzi używam na MAC :) oraz jakich zakładek używam w przeglądarcę!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
MiroBurnBusiness zaczyna się klarować!
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Oto video numer 4, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. Postanowiłem przekazać Ci więcej szczegółów o planach z MiroBurnBusiness.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla Mafii MiroBurn
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
LiveStream - Jak MiroBurn komunikuje się ze swoimi idolami.
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Piątek, 03.03.2017, godzina 18:30. Na żywo będziemy dostawać się do znanych osób. Efekt końcowy - nie znany.
Darmowy!
Brak komentarzy
Live Q&A dla MiroBurn Mafia
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
O czym będzie seria MiroBurnBusiness?
autor: MiroBurn
1 miesiąc temu
Oto video numer 3, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. Postanowiłem przekazać Ci o czym będzie seria MiroBurnBusiness i jaki biznes wybieram do tego, aby zarobić pieniądze i dać wartość swoim klientom.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
LiveStream - Jak MiroBurn ogarnia Social Media.
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Sobota, 25.02.2017, godzina 19:00. Skupimy się na Social Media, a dokładniej mówiąc jak używam Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat i LinkedIN.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Czym Jest Lejek Sprzedażowy (PATRON EDITION)
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
Oto video numer 2, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. Postanowiłem przekazać Ci na przykładzie Patronite i Chmurowisko, czym jest lejek sprzedażowy i jak niedługo zacznę go optymalizować na Chmurowisko.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Live Q&A dla MiroBurn Mafia
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
Zapraszam na live Q&A. Każde pytanie i wyczerpująca odpowiedź. Link w opisie.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Nagranie z 1-wszego Live Stream - Wodrpess, Mailchimp, Leadpages i więcej
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
W tym eksperymentalnym odcinku skupiliśmy się na tym jak prowadzę blogi - http://itcertificationmaster.com/, http://chmurowisko.pl/, http://trzypoziomy.pl/.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
LiveStream - Jak MiroBurn ogarnia blogi.
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
Zapraszam Patronów na Live Stream. Piątek, godzina 20:00. Będzie o blogowaniu chmurowisko, trzy poziomy i itcertificationmaster. Jak to robię, czego używam, jak z mailingiem, jak landing pages. Moje sposoby na budowanie listy mailowej.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 5
Temat Odcinka i Losowanie Spotkania (Patroni 50+)
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
Zwracam się do Ciebie Patronie w dwóch kwestiach. 1) Podanie tematu odcinka, o którym chciałbyś usłyszeć - zadedykuję go Tobie. 2) Chciałbym Cię zaprosić na pierwsze losowania spotkania przy kawie :)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Kolejne 10 Książek, Które Mocno Na Mnie Wpłynęły (PATRON EDITION)
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
Oto video numer 1, które przygotowałem specjalnie dla Patronów. W niedzielę, 12 lutego 2017, pojawiło się video Top 10 książek, które mnie zmieniły. Tutaje przedstawiam pozycje od 11 do 20, wraz z kilkoma historiami :)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Dostęp do Grupy na Facebook
autor: MiroBurn
2 miesiące temu
Musisz zrobić jedną rzecz, aby dołączyć do grupy na Facebook. Kliknij, aby się dowiedzieć! Zaczynamy dziś ze live QA o 19:00.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy

Wyszukiwarka

Wybierz