Avatar użytkownika

Konkurs Miss Plus Size

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Konkurs Miss Plus Size 2016 to jedyny w Polsce konkurs dla puszystych kobiet, chcemy zwiększyć samoakceptację wśród kobiet walczący z nadwagą. Motto naszego portalu to: “Dopiero gdy zaakceptuję samego siebie takim, jaki jestem – otwiera się przede mną możliwość zmiany”

 

Konkurs Miss Plus Size 2016 to jedyny w Polsce konkurs dla puszystych kobiet, chcemy zwiększyć samoakceptację wśród kobiet walczący z nadwagą. Motto naszego portalu to: “Dopiero gdy zaakceptuję samego siebie takim, jaki jestem – otwiera się przede mną możliwość zmiany”.

 

Konkurs trwa od kilku lat i cieszy się różną popularnością. 2 lata temu mieliśmy rekordową ilość uczestniczek dzięki odpowiedniej reklamie całego projektu. Pomysł na konkurs powstał po stworzeniu portalu dla kobiet puszystych (kobietapuszysta.pl).

 

 

Cały dochód ze wsparcia oraz opłat rejestracyjnych przeznaczany jest na portal oraz sprawy administracyjne związane z konkursem. Nie zarabiamy na konkursie.

 

Zależy nam na dotarciu do jak największej ilości kobiet dlatego prosimy nie tylko o wsparcie finansowe, ale także udostępnianie informacji w mediach społecznościowych, polecanie konkursu znajomym itp. DZIĘKUJEMY!