Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Konkurs Miss Plus Size 2016 to jedyny w Polsce konkurs dla puszystych kobiet, chcemy zwiększyć samoakceptację wśród kobiet walczący z nadwagą. Motto naszego portalu to: “Dopiero gdy zaakceptuję samego siebie takim, jaki jestem – otwiera się przede mną możliwość zmiany”

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 150 zł
Promocja konkursu na Miss Plus Size
Konkurs Miss Plus Size 2016 to jedyny w Polsce konkurs dla Pań puszystych, chcemy wspierać samoakceptację wśród Pań zmagających się z nadwagą. Uważamy, że niesprawiedliwe jest organizowanie wyłącznie konkursów dla szczupłych kobiet. Pieniądze pozyskane tutaj pomogą nam reklamować konkurs i pokryć koszty funkcjonowania portalu. Pomóż nam dotrzeć do jak największego grona puszystych kobiet, jeśli znasz takie osoby powiedz im o konkursie. Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę!

O Autorze

 

Konkurs Miss Plus Size 2016 to jedyny w Polsce konkurs dla puszystych kobiet, chcemy zwiększyć samoakceptację wśród kobiet walczący z nadwagą. Motto naszego portalu to: “Dopiero gdy zaakceptuję samego siebie takim, jaki jestem – otwiera się przede mną możliwość zmiany”.

 

Konkurs trwa od kilku lat i cieszy się różną popularnością. 2 lata temu mieliśmy rekordową ilość uczestniczek dzięki odpowiedniej reklamie całego projektu. Pomysł na konkurs powstał po stworzeniu portalu dla kobiet puszystych (kobietapuszysta.pl).

 

 

Cały dochód ze wsparcia oraz opłat rejestracyjnych przeznaczany jest na portal oraz sprawy administracyjne związane z konkursem. Nie zarabiamy na konkursie.

 

Zależy nam na dotarciu do jak największej ilości kobiet dlatego prosimy nie tylko o wsparcie finansowe, ale także udostępnianie informacji w mediach społecznościowych, polecanie konkursu znajomym itp. DZIĘKUJEMY!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook