Avatar użytkownika

MKS Imielin

2
patronów
275 
miesięcznie
4 143 
łącznie
2
patronów
275 zł 4 143 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami! Niby nieduża kwota, ale jednak robi różnicę! Dzięki niej przyłączasz się do tworzenia historii razem z nami!

Zasłużyłeś na oficjalny, imienny Certyfikat Patrona MKS-u! (pdf, gotowy do druku).

Nagroda przysługuje przy min. 3-miesięcznym wsparciu.
30 zł miesięcznie
30 minut - dokładnie tyle trwa połowa meczu piłki ręcznej. Wiemy, że wspierasz nas, żebyśmy się jak najlepiej zaprezentowali w drugiej połowie! Dziękujemy Ci za to!

Doceniają to również nasi zawodnicy, więc w formie nagrody będziesz mógł zrobić sobie zdjęcie z wybraną zawodniczką/zawodnikiem naszego klubu wykonane przez naszego fotografa!

Na tym poziomie przysługuje nagroda z wcześniejszego progu!

Nagroda przysługuje przy min. 3 miesięcznym wsparciu.
51 zł miesięcznie
51 - tyle meczów z rzędu wygrały nasze siatkarki od listopada 2020 roku do grudnia 2022 roku! Widzimy, że wspierając nas tą kwotą chcesz, żebyśmy w przyszłości powtórzyli ten wynik! Dzięki!

Rewanżując się, oferujemy Ci duże zdjęcie drużyny seniorek z autografami zawodniczek reprezentujących nasz klub w obecnym sezonie!

Na tym poziomie przysługują nagrody z wcześniejszych progów!

Nagroda przysługuje przy min. 3-miesięcznym wsparciu.
100 zł miesięcznie
Nasze zawodniczki i zawodnicy zawsze dają z siebie 100%. Jeżeli Ty dokładasz swoją "stówę", to znaczy, że żaden przeciwnik nie będzie nam straszny!

W podziękowaniu 100% naszej klubowej energii przekażemy Ci w postaci koszulki treningowej siatkarskich seniorek w wybranym przez Ciebie rozmiarze i z Twoimi inicjałami!

Na tym poziomie przysługują nagrody z wcześniejszych progów!

Nagroda przysługuje przy min. 3 miesięcznym wsparciu.
224 zł miesięcznie
224 cm - na tej wysokości zawieszona jest siatka w damskiej siatkówce. Mierzysz już bardzo wysoko!

Dziękujemy za tak znaczące wsparcie i gwarantujemy Ci koszulkę meczową seniorek z wybranym numerem oraz Twoim nazwiskiem!

Oczywiście na tym poziomie przysługują nagrody z wcześniejszych progów!

Nagroda przysługuje przy min. 3 miesięcznym wsparciu.
493 zł miesięcznie
Wybierz 493 zł
10 dostępnych miejsc
493 km/h - to oficjalny rekord prędkości lotki badmintonowej. Wow! Bądź równie szybki i zostań naszym mecenasem, a my na pewno będziemy promować Twoje imię gdzie tylko się da. O sposobie promocji zdecydujemy wspólnie podczas osobistego spotkanie przy kawie po minimum 3-miesięcznym wsparciu.

Na tym poziomie przysługują nagrody z wcześniejszych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MKS Imielin w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą zapaleńców, dla których świat bez badmintona, piłki ręcznej czy siatkówki nie mógłby istnieć. Staramy się zarażać pasją do sportu jak największą liczbę osób. To jak? Dołączasz do naszego sportowego świata?

W 2015 roku w niespełna dziewięciotysięcznym Imielinie rozpoczynaliśmy działalność w 3 grupach, zrzeszając niecałe 40 osób. W chwili obecnej prowadzimy zajęcia w 14 grupach dla ponad 200 zawodników!

Bardzo zaangażowaliśmy się również w pracę z osobami niepełnosprawnymi, czego rezultatem jest grupa parabadmintona, w której ćwiczą osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi. Nasi parabadmintoniści należą do czołówki krajowej, zdobywając medale Mistrzostw Polski oraz będąc członkami kadry narodowej.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie, jednak najważniejsza jest dla nas praca u podstaw - z dziećmi. Wierzymy, że zarażanie dzieci pasją do sportu przyniesie w przyszłości wymierne korzyści!

Mało? ;)

W 2022 roku nasza siatkarska drużyna seniorek zdobyła tytuł Mistrzyń Śląska i wywalczyła awans do rozgrywek centralnych - 2 ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jest to wydarzenie bez precedensu - jeszcze żadnej drużynie z powiatu bieruńsko-lędzińskiego w żadnym sporcie drużynowym nie udało się awansować do rozgrywek ogólnopolskich!

Do każdej naszej inicjatywy wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. Oprócz naszej codziennej pracy szkoleniowej, staramy się zapewnić mieszkańcom Imielina i okolicznych miejscowości namiastkę wydarzeń sportowych organizowanych na najwyższym poziomie. Ale o tym musisz się osobiście przekonać na naszych wydarzeniach! :)

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MKS Imielin już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mikolaj Mikus Lietzau
Mikolaj Mikus Lietzau
224 zł
Tomasz Zmysłowski
Tomasz Zmysłowski
51 zł
msynowiec
msynowiec
51 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.