Avatar użytkownika

Moto Addicts

69
patronów
2 875 
miesięcznie
69
patronów
2 875 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Klasa 50ccm

Spokojne podejście, zrozumienie swoich chęci i marzeń o przynależności do mocnej społeczności, jednak czy akurat do tej? Hmm… sprawdźmy to!

1) Patron zostanie wyszczególniony w napisach końcowych każdego przyszłego filmu na Youtube oraz w opisie każdego filmu.

Więcej info o NAGRODACH dla Patronów? Patrz w opisie ogólnym profilu Patronite w nagłówku - Co Patron ma z "BYCIA PATRONEM”?
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Klasa 125ccm

Od tego wszystko się zaczyna! Próbujesz posmakować, czy to miejsce dla Ciebie, czy tu pasujesz… W sumie bez zobowiązań… Boisz się odkręcić, ale wiesz, że w razie czego nie będzie czego żałować. Mimo zachowawczości, ze startu już czujesz, że to chyba TO! :)

1) Nagroda z poprzedniego progu!

2) Patron zostanie dodany do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie będzie miał możliwość większego kontaktu z nami, będą tam przesyłane nasze fotki, filmy i relacje z wyjazdów na moto i garażowego majsterkowania. Zmontowane filmy przedpremierowo wrzucimy przedpremierowo na grupę bez czekania na dzień publikacji.

3) Patron ma dostęp do specjalnej BAZY DOŚWIADCZENIA MOTO ADDICTS znajdującej się na tajnej grupie. Są w niej umieszczane publikacje z poradami odnośnie techniki jazdy na motocyklu, zakupów i eksploatacji odzieży i części motocyklowych, wszystkich aspektów bycia moto vlogerem oraz wiele innych ciekawych moto tematów.

4) Patron otrzymuje zaproszenia na liczne spoty motocyklowe, projekty filmowe i teledyski organizowane przez ekipę Moto Addicts oraz ma możliwość wzięcia udziału w corocznej imprezie integracyjnej “EL PATRONE” (gdzie przez cały weekend biesiadujemy w zaprzyjaźnionym hotelu)

Więcej info o NAGRODACH dla Patronów? Patrz w opisie ogólnym profilu Patronite w nagłówku - Co Patron ma z "BYCIA PATRONEM”?
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Klasa 250ccm

Skoro decydujesz się na to, wiesz, że to już nie tylko chwilowa zajawka! Czujesz, że możesz dostać więcej niż kiedykolwiek. Zaczynasz tym żyć i myśleć o tym coraz więcej! Prawa ręka swędzi, by kręcić manetką i wiesz, że jesteś do tego zdolny!

(1-4) Nagrody z poprzednich progów
+
5) Patron otrzyma zaproszenie na nasz serwer głosowy Discord , na którym będziemy prowadzić spotkania z widzami w celu odpowiedzi na pytania i sugestie dotyczące naszej działalności oraz wspólnie będziemy bajdurzyć i wieczorami spędzać czas przy grach komputerowych.

Więcej info o NAGRODACH dla Patronów? Patrz w opisie ogólnym profilu Patronite w nagłówku - Co Patron ma z "BYCIA PATRONEM”?
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Klasa 1000ccm

Nie wiem czy masz świadomość, ale wylądowałeś już w głębokiej wodzie… Na pewno czujesz się wyjątkowy i pewny siebie! Jedni patrzą na Ciebie z podziwem, inni myślą że zwariowałeś… A Ty po prostu wiesz, że „masz jaja” i nie boisz się odkręcić!

(1-10) Nagrody z poprzednich progów
+
11) Patron z tego progu otrzymuje zniżkę 15% na każde zakupy w sklepie Moto Addicts!

Więcej info o NAGRODACH dla Patronów? Patrz w opisie ogólnym profilu Patronite w nagłówku - Co Patron ma z "BYCIA PATRONEM”?
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Klasa 1300ccm

Kiedy myślałeś/aś, że już limity zostały osiągnięte, ale jednak… idziesz po więcej! Nie bierzesz jeńców i nie boisz się przekroczyć granicy zdrowego rozsądku! Nadal przyspieszasz, gdy inni widzą już V-MAX w swoich maszynach…

(1-11) Nagrody z poprzednich progów
+
12) Patron ma prawo zdecydować na jaki temat nagrywamy (cyklicznie) odcinek, wspólnie ustalamy tematykę, rodzaj ujęć i styl filmu. Jesteś uwzględniony na filmie jako jego współtwórca.

13) Patron z tego progu otrzymuje zniżkę 20% na każde zakupy w sklepie Moto Addicts!

Więcej info o NAGRODACH dla Patronów? Patrz w opisie ogólnym profilu Patronite w nagłówku - Co Patron ma z "BYCIA PATRONEM”?
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Klasa MotoGP

Dokładnie wiesz, że to już nie jest normalne, ale nie możesz się powstrzymać i potrzebujesz odkręcić mocniej! Tracisz przyczepność, ale pewność siebie pozwala Ci czuć się tym jednym z nielicznych!

(1-13) Nagrody z poprzednich progów
+
14) W sezonie letnim oraz zimowym wysyłamy Patronowi specjalny zestaw upominkowy "Moto Addicts BOX" z giftami, jakich jeszcze nikt na oczy nie widział!

15) Patron z tego progu otrzymuje zniżkę 25% na każde zakupy w sklepie Moto Addicts!

Więcej info o NAGRODACH dla Patronów? Patrz w opisie ogólnym profilu Patronite w nagłówku - Co Patron ma z "BYCIA PATRONEM”?
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Klasa TURBO

Odpalasz TURBO! Wiesz, że świat wokół Ciebie stoi w miejscu, czas się zatrzymał, a ludzie patrzą i nie mogą uwierzyć, że tak się da! Sami jesteśmy w SZOKU, gdy Cię widzimy! System został rozpie*dolony! GAME OVER!

(1-15) Nagrody z poprzednich progów
+
16) Jedziemy do Ciebie (teren PL) z zestawem upominkowym "Moto Addicts BOX" na "integrację" i nagranie wspólnego moto odcinka w stylu jaki sobie zażyczysz!

17) Patron z tego progu otrzymuje zniżkę 25% na każde zakupy w sklepie Moto Addicts!

18) Patron otrzymuje od nas specjalny, wysokiej jakości certyfikat “Chory na Motory Infected By Moto Addicts”
Więcej info o NAGRODACH dla Patronów? Patrz w opisie ogólnym profilu Patronite w nagłówku - Co Patron ma z "BYCIA PATRONEM”?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Moto Addicts w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moto Addicts – Moto Nałogowcy! Chcemy pokazać piękno motocyklowej pasji, abyście wpadli dzięki nam w „nałóg” spalania hektolitrów etyliny, wąchania spalonej gumy oraz ćpania wraz z nami tego pięknego hobby jakim są MOTOCYKLE!

Witaj w świecie Moto Addicts Army!


Witamy serdecznie w świecie Moto Addicts! Rozsiądź się wygodnie i daj się porwać fali naszego motocyklowego entuzjazmu. Jeżeli to Twoje pierwsze spotkanie ze społecznością Moto Addicts, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi przygodami na kanale Youtube - Moto Addicts. Nasze filmy to treści stworzone nie tylko z myślą o zagorzałych motocyklistach. Chcemy dzielić naszą pasję również z tymi, którzy motocykle uwielbiają głównie z pozycji obserwatora! 😉"

 

Na rozgrzewkę trailer naszego kanału (stworzony wraz z naszymi Patronami i Widzami), jest to kwintesencja naszej motocyklowej choroby”.Jeśli po obejrzeniu naszego filmu poczujesz, że to właśnie to, czego szukasz, jeśli także czujesz się „chory na motory”, to serdecznie zapraszamy, abyś dołączył/a do naszej społeczności Moto Addicts! Jesteśmy zespołem pasjonatów motocykli i wszystkiego, co z nimi związane. Naszym celem jest pokazanie, że motocyklowa pasja to nie tylko adrenalina i szybka jazda, ale również radość, tworzenie niezapomnianych wspomnień, odkrywanie nowych miejsc i spotkania z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję. Chcemy przedstawić Wam życie motocyklisty od środka - włączamy kamery, byście mogli doświadczyć tej przygody razem z nami. 🗺

Od prawie 7 lat prowadzimy nasz kanał na YouTube, a także jesteśmy aktywni na social mediach (Instagram, Facebook, TikTok). Rozwijanie obecności w mediach społecznościowych to wyzwanie, które codziennie pokonujemy krok po kroku, z dużym zaangażowaniem, ale przecież, gdy robi się to, co się kocha, każdy wysiłek smakuje inaczej. 😅 Mimo upływu lat, nasz kanał wciąż możemy nazwać małym, lecz nasze plany i ambicje są bezgraniczne! 💪😎

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na Patronite?
 

Zapewne wielu z Was zdaje sobie sprawę, tworzenie filmów i zdjęć wysokiej jakości wymaga nie tylko sporego nakładu czasu, energii i ciężkiej pracy, ale także znaczących inwestycji finansowych. Pasja to rzecz jasna przyjemność, i nie sposób wyliczać każdego wydanego grosza, ale aby dotrzymać kroku rosnącym wymaganiom "wysokiego poziomu" produkcji i utrzymania standardów w dynamicznie zmieniającym się świecie internetu, często musimy inwestować więcej niż pozwala nasz budżet. Logicznie rzecz biorąc, zaciąganie kredytów na utrzymanie kanału na YouTube nie jest najlepszym rozwiązaniem. 😅 Na szczęście istnieją platformy takie jak "Patronite", które umożliwiają wsparcie naszego projektu.

Wasze wsparcie na Patronite pomoże nam rozwijać kanał Moto Addicts i całą naszą społeczność. W zamian zobowiązujemy się dostarczać Wam coraz to lepsze emocje, regularnie publikując nowe filmy i zdjęcia o coraz lepszej jakości. Razem możemy osiągnąć coś wyjątkowego i podnieść nasze produkcje na wyższy poziom. 😎

 

Na co pójdzie kasa z „Patronite”? Bo ta z komunii nadal nie wiadomo gdzie jest...

Chcemy jasno podkreślić, że nasz cel na Patronite nie dotyczy utrzymania nas przez Patronów. Wszystkie zebrane środki planujemy przeznaczyć na zakup lepszego niezbędnego sprzętu np. kamer video, sprzętu do montażu oraz wszystkich niezbędnych narzędzi zwiększających nasze możliwości tworzenia moto kontentu. Jednocześnie ciągle rozwijamy nasz sklep odzieżowy, aby oferowane przez nas bluzy i akcesoria były jeszcze lepszej jakości. Chcemy, aby asortyment sklepu zadowalał każdego Moto Nałogowca, szukającego wysokiej jakości gadżetów motocyklowych.

Dodatkowe środki pozwolą nam także na częstsze zakupy bardziej ekscytujących akcesoriów do naszych produkcji, takich jak flary, opony do palenia czy inne „zabawki”, które urozmaicą nasze nagrania i dostarczą Wam jeszcze więcej radości. 
 

Pamiętajcie więc, że każda złotówka wpłacona na Patronite będzie przeznaczona wyłącznie na rozwój kanału i poprawę jakości naszych produkcji. 😊
 

Poniżej tylko część zaplecza MA zdobytego, dzięki Wam!

 

Co Patron ma z „BYCIA PATRONEM”?

Jak wcześniej wspominaliśmy, poza satysfakcją przy oglądaniu coraz lepszych jakościowo filmów oraz z dokładania kolejnej cegiełki budującej naszą społeczność, warto wspomnieć o kilku niespodziankach z naszej strony. Znajdziecie je w opisach poszczególnych progów. 
Corocznie organizujemy wyjątkowe spotkania integracyjne dla naszych patronów, dając nam wszystkim szansę na bliższe poznanie się i doskonałą zabawę. Ale to nie wszystko! W ciągu sezonu motocyklowego planujemy również całodniowe spotkania z naszymi Patronami, łączące w sobie pasję do motocykli i przyjemność z wspólnie nakręconych kilometrów. Te spotkania będą obejmować wspólne trasy motocyklowe i gwarantują miło spędzony czas, zacieśniając więzi w naszej społeczności Moto Addicts Army!

(Fotka z I Spotu z Patronami MA)

 

>>>  WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM BARDZO DZIĘKUJEMY!  <<<
NIE ZAWIEDZIEMY WAS! 

 

Dla znudzonych naszymi powyższymi wypocinami - przedstawiamy w skrócie jakiego typu materiały można było zobaczyć na naszym kanale Youtube.


> MOTO VLOGI W NASZYM STYLU <

Włączamy kamery i pozwalamy, aby wydarzenia toczyły się swoim rytmem! W tej serii filmów zabieramy Was na każdy nasz wyjazd - niezależnie od tego czy jest to zlot, spontaniczna jazda, czy odkrywanie nowych miejsc. Poznacie bliżej naszą ekipę i zobaczycie, jak wygląda nasza motocyklowa pasja z naszej perspektywy. Bądźcie z nami, by doświadczyć pełni emocji, jakie towarzyszą nam na każdym kroku naszej przygody!
 

 

> TELEDYSKI I GRUBE PROJEKTY NASZEGO AUTORSTWA <

Od A do Z zaplanowane materiały naszej produkcji! Teledyski, specjalne filmy, w których zawsze mamy na uwadze możliwość osobistego uczestnictwa i Patronów i najaktywniejszych widzów MA!


> RECENZJE I FILMY OPOWIADAJĄCE O PRODUKTACH, KTÓRYCH UŻYWAMY! <

W tej serii filmów opowiadamy o akcesoriach/odzieży, chemii moto i sprzęcie, którego na co dzień używamy, skrupulatnie oceniamy jakość, odpowiadamy na pytania dotyczące jego działania itp.

 

Pogadanki na moto tematy, czyli “PodKASK” <

Najnowszy projekt MA! Dyskutujemy, oceniamy, czasami żartujemy, a to wszystko w motocyklowym klimacie. Każdy tu znajdzie coś dla siebie do pooglądania, a tak naprawdę do posłuchania 😉

 

> EFEKTY NASZEGO ISTNIENIA NA PORTALU PATRONITE.PL <

Dowód na to, że portal Patronite.pl nam naprawdę pomógł widać gołym okiem! W 2022 roku dzięki pomocy naszych Patronów do skutku doszedł zakup dwóch Pitbików a następnie ukończyliśmy budowę drugiej, większej siedziby Moto Addicts - studio v.2!

 W 2023 roku udało się zakupić drona! To nam się nawet nie śniło! 🤩 


 

W planach na najbliższy sezon 2k24 jest zakup 2 motocykli enduro! Nie chcemy kończyć sezonu, gdy na dworze warunki stają się mniej sprzyjające a za to przesiadać się na inny typ motocykli, gdzie nic poza wyobraźnią i zdrowym rozsądkiem nas nie ogranicza.

Tak samo jak z Pitbike - planujemy wspólne wykorzystanie motocykli enduro do jazdy z Patronami, którzy nas odwiedzą! 

Razem to wszystko tworzymy i razem będziemy korzystać z osiągniętych wspólnie celów.

 

I jak? Namówiliśmy? 😎

Bo my aż “palimy” się do pracy!


 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Moto Addicts już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Stelcia_no1
Stelcia_no1
50 zł
Erbeen7
Erbeen7
50 zł
bolo 1985
bolo 1985
100 zł
PyTu_R1
PyTu_R1
30 zł
Goall
Goall
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.