Muzyka w legionowskim

W Patronite od 13.12.2019

Wspieramy inicjatywy muzyczne w powiecie legionowskim, wspieramy muzyków, słuchaczy oraz organizatorów. Jedną z bardziej widocznych inicjatyw jest "Wielki Zderzacz Muzyków" i informator muzyczny. Zebrane środki posłużą jako pomoc w rozwoju działalności z zakresu "Muzyki w legionowskim".

O Autorze

Muzyka w legionowskim to inicjatywa mająca na celu rozruszanie środowiska muzycznego w powiecie legionowskim. Chcemy wprowadzić tu trochę świeżego powietrza i pomysłów.

Prowadzimy informator muzyczny na Facebooku, odkrywamy regionalnych artystów, piszemy artykuły i recenzje, lansujemy kawałki, zachęcamy do działalności muzycznej, scenicznej, integrujemy muzyczną społeczność, inwestujemy czas i wysiłek w młode talenty, staramy się oddziaływać na tradycyjne instytucje kulturalne, opiekujemy się lokalnymi artystami, w których niewątpliwy potencjał wierzymy, inwestujemy w regionalny, muzyczny patriotyzm i kulturę wsparcia.

Jedną z bardziej widocznych inicjatyw jest Wielki Zderzacz Muzyków, cykliczne spotkania regionalnych muzyków połączone z warsztatami, dżemowaniem i występami. Wszystko to w bardzo luźnej atmosferze wszechobecnego wsparcia przez uczestników, kolegów. Sezony "Zderzaka" kończone są wielkim finałem, wspaniałym koncertem artystów, którzy w danym sezonie najbardziej się wyróżnili.

Wielu z Was prosiło o możliwość dołożenia cegiełki na rozwój inicjatywy. Oto i ona. :-) Jeśli znasz nas i jesteś wdzięczny za to co robimy - możesz nas tutaj wspierać finansowo. Jeśli nas nie znasz - wstrzymaj się jeszcze z finansowaniem - wpadnij na naszą stronę, profil Facebook, na naszą grupę, posłuchaj naszej muzyki, spotkaj się z nami na koncertach, wpadnij na Wielki Zderzacz Muzyków choćby zobaczyć o co chodzi - jeśli spodoba ci się, wtedy będzie nam bardzo miło jeśli poza swoim zaangażowaniem wesprzesz nas finansowo. :-)

Środki będą wykorzystywane wyłącznie do celów rozwojowych/utrzymaniowych inicjatyw jakie prowadzimy, o tym na co dokładnie przeznaczymy środki decydować będziemy grupowo jako osoby najbardziej zaangażowane w działalność. Każdy może wesprzeć kwotą jaką chce, jesteśmy wdzięczni za wsparcie w każdej kwocie. Każda kwota pozwala nam na rozwój naszych inicjatyw - za każdą jesteśmy jednakowo wdzięczni. O osobach, które nas wsparły będziemy pamiętać - będą miały pierwszeństwo w naszych inicjatywach, mogą liczyć w przyszłości na zniżki na wybrane koncerty/płyty, dostęp do piosenek do pobrania, gadżety itp. Pamiętaj, że Twój wkład finansowy to również forma manifestacji, wsparcia idei - to Twój głos, że istnieje potrzeba zmian a my idziemy swoim tempem we właściwym kierunku! Dzięki za Twoje wsparcie! :-) <3 \m/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)