Napisać Wschód

W Patronite od 15.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2605

Liczba Patronów: 1988

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
20 miesięcznie
820 łącznie
Wierzymy, że wiedza na temat tego co dzieje się Na» Wschód od Polski jest istotna, a procesy tam zachodzące mają ważny wpływ na nas i nasz świat. Dzielimy się z Wami wiadomościami zza wschodniej granicy, z państw byłego ZSRR, Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

O Autorze

🔵 Grupa entuzjastów Wschodu wpadła na pomysł, aby swoją pasją dzielić się z innymi. Po nieczekanie zdobytej popularności na Facebooku idziemy z tym projektem wpieriod. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli poważnie zająć się nie tylko tworzeniem postów na Facebooku, ale również nagrywaniem podcastów, wideo na YouTube czy organizowaniem wydarzeń i spotkań z ludźmi związanymi z byłym ZSRR, Bliskim i Dalekim Wschodem.

🔵 Informujemy o bieżących wydarzeniach na Wschodzie. Zawsze bierzemy informacje z najlepszych źródeł, zajmujących się byłym ZSRR, Bliskim i Dalekim Wschodem. Śledzimy to co dzieje się w tych krajach i często nie dociera do naszych mediów. Dzięki znajomości języków i lokalnych kultur dostosuwjemy swoje materiały tak, aby były one jak najbardziej zrozumiałe dla osób żyjących w realiach polskich.

🔵 Przybliżamy Wam kontekst kulturowy i historyczny, tak abyście lepiej rozumieli procesy i społeczeństwo za naszą Wschodnią granicą. Mówimy o postaciach, wydarzeniach, rewolucjach i przemianach. Znajdziecie u nas szereg informacji na temat związków między Wschodem, a Polską i tym co różni nas na tyle, że wywołuje ten słynny "szok kulturowy".

🔵 Proponujemy rozwiązania i kolejne kroki na Waszej drodze na Wschód. Zarówno pod kątem rozrywki, popkultury, publikacji naukowych i tych mniej poważnych. Dzięki nam poznacie aspekty życia codziennego społeczeństw na Wschodzie i, przy ewentualnej podróży czy spotkaniu z osobą stamtąd, będziecie mogli zabłysnąć wiedzą!

🔵 Wierzymy, że media w XXI wieku, zwłaszcza w obliczu pandemii, to przede wszystkim media ciekawe. Starannie selekcjonujemy tematy, abyście w zawirowaniach dnia codziennego otrzymali kawał wiedzy nie tylko pożytecznej, ale też ciekawej i w nowoczesnej formie wizualnej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartłomiej Hołuj
Bartłomiej Hołuj
Próg: 5 zł
Magdalena Kmieć
Magdalena Kmieć
Próg: 5 zł
Igor Kaczor
Igor Kaczor
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Karolina Haniszewska
Karolina Haniszewska
Próg: 10 zł