Realizujemy sesje fotograficzne dla schronisk dla zwierząt - bo wspaniałe psy zasługują na piękne zdjęcia! Dobra fotografia znacznie zwiększa szanse zwierzaka na adopcję.

O Autorze

Realizowanie sesji zdjęciowych dla zwierząt oczekujących na adopcję w schroniskach nie jest pomysłem zupełnie nowym. Wiele instytucji korzysta z tak zwanych foto-wolontariuszy, którzy pomagają tworzyć portrety psów i kotów oczekujących na to, aż ktoś zabierze je do domu. Niestety, wielu profesjonalnym fotografom brakuje czasu, by wygospodarować regularnie cały dzień na realizację sesji zdjęciowej w schronisku.

 

 

Korzystając z naszych doświadczeń, a także posiłkując się wiedzą niemieckich, greckich i amerykańskich organizacji stworzyliśmy nasz nowy projekt: Na Psa Urok! Dzięki temu realizujemy regularnie nieodpłatne dla schronisk sesje zdjęciowe dla zwierząt oczekujących na adopcję.

 

Dobre zdjęcie zwiększa szansę na prawdziwy dom dla psa nawet dwukrotnie!

Tak pokazują doświadczenia z Europy i Stanów.  Zdjęcia w kojcach nie oddają charakteru zwierzęcia - psy są w nich zwykle przygaszone i zwyczajnie smutne. Dlatego nasze sesje realizujemy po spacerach, posiłkując się hurtowymi ilościami smakołyków, aby nasi bohaterowie czuli się jak najlepiej i pokazali się z najlepszej strony.

 

Zostając naszym Patronem umożliwiasz nam:

  • dojazd do schronisk na terenie całego kraju
  • zakup sprzętu, w tym przede wszystkim tła fotograficznego na sesję, które wymaga wymiany prawie po każdej sesji z psami
  • zrobienie portretów około 60 psom w ciągu jednego dnia
  • zakup smakołyków i karmy dla psiaków i kotów w schronisku
  • profesjonalną edycję i obróbkę zdjęć, by wybrać te naprawdę najlepsze
  • bezpłatną publikację zdjęć dla schronisk 

 

Od progu 50zł miesięcznie uzyskujesz także dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie publikujemy zdjęcia i filmy z sesji nie wykorzystane w ostatecznych publikacjach oraz gdzie poszukujemy wolontariuszy do wsparcia nas w realizacji sesji. Uzyskasz także dostęp do wszystkich zdjęć chwilę wcześniej!

 

Nawet jeśli nie możesz adoptować psa, możesz pomóc mu znaleźć wspaniały dom!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)