W Patronite od 02.08.2017

Realizujemy sesje fotograficzne dla schronisk dla zwierząt - bo wspaniałe psy zasługują na piękne zdjęcia! Dobra fotografia znacznie zwiększa szanse zwierzaka na adopcję.

O Autorze

Realizowanie sesji zdjęciowych dla zwierząt oczekujących na adopcję w schroniskach nie jest pomysłem zupełnie nowym. Wiele instytucji korzysta z tak zwanych foto-wolontariuszy, którzy pomagają tworzyć portrety psów i kotów oczekujących na to, aż ktoś zabierze je do domu. Niestety, wielu profesjonalnym fotografom brakuje czasu, by wygospodarować regularnie cały dzień na realizację sesji zdjęciowej w schronisku.

 

 

Korzystając z naszych doświadczeń, a także posiłkując się wiedzą niemieckich, greckich i amerykańskich organizacji stworzyliśmy nasz nowy projekt: Na Psa Urok! Dzięki temu realizujemy regularnie nieodpłatne dla schronisk sesje zdjęciowe dla zwierząt oczekujących na adopcję.

 

Dobre zdjęcie zwiększa szansę na prawdziwy dom dla psa nawet dwukrotnie!

Tak pokazują doświadczenia z Europy i Stanów.  Zdjęcia w kojcach nie oddają charakteru zwierzęcia - psy są w nich zwykle przygaszone i zwyczajnie smutne. Dlatego nasze sesje realizujemy po spacerach, posiłkując się hurtowymi ilościami smakołyków, aby nasi bohaterowie czuli się jak najlepiej i pokazali się z najlepszej strony.

 

Zostając naszym Patronem umożliwiasz nam:

 • dojazd do schronisk na terenie całego kraju
 • zakup sprzętu, w tym przede wszystkim tła fotograficznego na sesję, które wymaga wymiany prawie po każdej sesji z psami
 • zrobienie portretów około 60 psom w ciągu jednego dnia
 • zakup smakołyków i karmy dla psiaków i kotów w schronisku
 • profesjonalną edycję i obróbkę zdjęć, by wybrać te naprawdę najlepsze
 • bezpłatną publikację zdjęć dla schronisk 

 

Od progu 50zł miesięcznie uzyskujesz także dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie publikujemy zdjęcia i filmy z sesji nie wykorzystane w ostatecznych publikacjach oraz gdzie poszukujemy wolontariuszy do wsparcia nas w realizacji sesji. Uzyskasz także dostęp do wszystkich zdjęć chwilę wcześniej!

 

Nawet jeśli nie możesz adoptować psa, możesz pomóc mu znaleźć wspaniały dom!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)