Naukolog

W Patronite od 12.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 515 łącznie
Trochę o nauce ale tak inaczej, bo po mojemu. Przyglądam się tematom naukowym z innej perspektywy przy okazji wpalatając tu i ówdzie lekkostrawne formuły naukowe. Ale te tylko czasem. Kiedy naprawdę trzeba. To się podobno nazywa kanałem popularnonaukowym.

O Autorze

Żółwik!

Po tej stronie internetów Piotrek.

Skoro już się znamy to wiedzcie że tworzę powoli rozwijający się kanał na YouTube.

Po dłuższej przerwie znów w wolnym czasie robię jutuby bo lubię. Mam go mało. Bardzo mało. Ale lubię i będę te filmy robić choćbym rozbił aparat.

A tak serio: poruszam tematy naukowe. Coś ostatnio u mnie więcej w temacie astro, ale postaram, się zbalansować chyba, że zasugerujesz mi inny temat. Będzie mi wtedy bardzo miło. Może nie jestem wielkim graczem na internetowej scenie, są więksi i lepsiejsi ale czy i mrówka nie buduje mrowiska, kiedy słoń tąpa w okolicy?

Produkuję coś takiego:

 

 

A czasem poważniejsze treści:
 

 

 

 

Kto chce, może sobie również ogarnąć taki wypasiony kubeczek z ciekawostką naukologową przy wsparciu określoną kwotą :)

Patrz jaki uroczy!

kubeczek naukologowy

Serio, warto!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Brzóska
Adam Brzóska
Próg: 20 zł
Wojciech Szumański
Wojciech Szumański
Próg: 10 zł
Adam Badura
Adam Badura
Próg: 25 zł
Adam Badura
Adam Badura
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Adam Brzóska
Adam Brzóska
Próg: 50 zł