Avatar użytkownika

Nieanegdotycznie

37
patronów
813 
miesięcznie
9 847 
łącznie
37
patronów
813 zł 9 847 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dziękuję, że dokładasz swoją cegiełkę do budowania świadomej społeczności, która nie daje sobą manipulować w kwestiach medycznych!
W zamian za wsparcie otrzymasz specjalną rangę na Discordzie.
15 zł miesięcznie
Dziękuję, że dokładasz swoją cegiełkę do budowania świadomej społeczności, która nie daje sobą manipulować w kwestiach medycznych!
W zamian za wsparcie otrzymasz specjalną rangę na Discordzie.
30 zł miesięcznie
Dziękuję, że dokładasz swoją cegiełkę do budowania świadomej społeczności, która nie daje sobą manipulować w kwestiach medycznych! W zamian za wsparcie otrzymasz specjalną rangę na Discordzie. Będziesz również wymieniony w napisach końcowych wszystkich filmów na YouTube, które stworzę w czasie wspierania.
50 zł miesięcznie
Wow! Dziękuję, że dokładasz swoją nie cegiełkę, a cegłę do budowania świadomej społeczności, która nie daje sobą manipulować w kwestiach medycznych! W zamian za wsparcie otrzymasz specjalną rangę na Discordzie. Będziesz również wymieniony w napisach końcowych wszystkich filmów na YouTube, które stworzę w czasie wspierania. Jeżeli chcesz, otrzymasz też ode mnie ręcznie wypisaną pocztówkę z Krakowa z podziękowaniami za wsparcie.
60 zł miesięcznie
Wow! Dziękuję, że dokładasz swoją cegiełkę do budowania świadomej społeczności, która nie daje sobą manipulować w kwestiach medycznych!

W zamian za wsparcie chętnie wyślę Ci specjalny, znaleziony przeze mnie magiczny kamień. Co robi? Zupełnie nic, tak jak wszystkie lecznicze kamienie, ale płacisz za niego tyle, że wypada powiedzieć znajomym, że od razu Ci lepiej.

Dodatkowo tak jak przy innych progach otrzymasz specjalną rangę na Discordzie. Będziesz również wymieniony w napisach końcowych wszystkich filmów na YouTube, które stworzę w czasie wspierania.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
7 dostępnych miejsc
Wow! Dziękuję, że dokładasz ogromną cegłę do budowania świadomej społeczności, która nie daje sobą manipulować w kwestiach medycznych! W zamian za wsparcie otrzymasz specjalną rangę na Discordzie. Będziesz również wymieniony w napisach końcowych wszystkich filmów na YouTube, które stworzę w czasie wspierania. Jeżeli chcesz, otrzymasz też ode mnie ręcznie wypisaną pocztówkę z Krakowa z podziękowaniami za wsparcie. Masz problem zdrowotny, który wymaga konsultacji farmaceutycznej? Odezwij się do mnie mailowo - zaradzimy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nieanegdotycznie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Jestem Laura i marzy mi się, by żyć w świecie, w którym ludzie nie wydają kasy na zbędne suple i terapie. A że zamiast marudzić wolę działać, to na Instagramie i YouTube uczę o Medycynie Opartej na Dowodach. Całego świata nie zmienię, ale może uda się zmienić przynajmniej ten wokół mnie.

Nazywam się Laura Krumpholz i jestem absolwentką dwóch kierunków magisterskich - farmacji i Drug Discovery and Development. Aktualnie jestem w trakcie doktoratu, na którym zajmuję się modelowaniem matematycznym procesu przenikania leków przez skórę. Duża część mojego farmaceutycznego zainteresowania opiera się jednak o temat Evidence Based Medicine, czyli Medycyny Opartej na Dowodach. To taki sposób postępowania w decyzjach o zdrowiu, który jednocześnie łączy najbardziej wiarygodne dane naukowe i potrzeby konkretnego pacjenta. Przeraża mnie, jak powszechnie w Polsce łykane są zbędne suplementy diety, jak często przepisywane są niesprawdzone naukowo terapie, podczas gdy mamy dostępne dużo lepsze alternatywy. Dodatkowo firmy sprzedające różne medykamenty zasłaniając się nauką, próbują udowadniać, że ich preparaty są niezbędne do życia, a prawda bywa nieco inna. Kto z nas nie słyszał choć raz, że "wapno" jest super na alergię, nifuroksazyd na biegunkę najlepszy, a izoprynozyna postawi na nogi w jeden dzień? Już nie mówiąc o oszustwie, że szpinak, jest świetnym źródłem żelaza, a wirusy to najlepiej wypocić... A ja postanowiłam, że będę działać w internecie, by jak najszersze grono osób uświadamiać, że to wszystko to mity medyczne. 

Więcej o izoprynoznie możesz posłuchać tutaj:

O "wapnie na alegię" tutaj:

 

A o szpinaku, nifuroksazydzie i wypacaniu wirusów przeczytasz na moim Instagramie. :) 

Cele Autora

Inwestycja w lepszy sprzęt do nagrywania
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 687 zł brakuje
54%
Sprzęt, który aktualnie posiadam niestety nie ułatwia mi pracy - problemy z rozstawieniem rzeczy dla uchwycenia odpowiednich kadrów i nagrywanie w godzinach, w których jest światło słoneczne, skutecznie ogranicza dni, w których mogę nagrywać treści. Dzięki inwestycji w sprzęt będę mogła tworzyć treści lepszej jakości, oszczędzając przy tym na czasie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nieanegdotycznie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Joanna Cabaj
Joanna Cabaj
7 zł
Arysia
Arysia
7 zł
Radek Krzesiński
Radek Krzesiński
7 zł
Jan Bisaga
Jan Bisaga
7 zł
hortensja
hortensja
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.