Niemcy po polsku

W Patronite od 28.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
45 łącznie
Cześć ✌️ Jestem Adrian Jestem twórcą kanału ”Niemcy po polsku”. Pragniesz wiedzy o i z Niemiec?. To zapraszam na kanał :) Mam nadzieje ze mój kanał przypadnie Ci do gustu!

O AutorzeJak to się stało, że powstał kanał "Niemcy po polsku"? Podczas Lockdownu zatliła się w mojej głowie idea, aby stworzyć format "Niemcy po polsku" bezpośrednio z Niemiec, przede wszystkim dla rodaków będących już tutaj. Mój sceptyzm mówiący mi ze to się nie uda, blokował mnie. Lecz po sprawdzeniu, czy taki kontent ma potencjał, przerzedłem do działania i tak powstały pierwsze wiadomości. W trakcie realizacji wykrystalizowała się cała idea i inne formaty:

 1. Cotygodniowe wiadomości / Szybkie wiadomości
 2. Na temat: Serie o aferach w Niemczech i problemach społecznych.
  ➞ Wyjaśnianie systemów w Niemczech: Socjalnych, Politycznych, Szkolnych
 3. Comiesięczne podsumowanie zmian prawnych w Niemczech.

Na ten moment to stale formaty na moim kanale planowane sa dodatkowe formaty:

 • Nauka Niemieckiego z rodowita Niemką.
 • Vlogi z życia w Niemczech: przede wszystkim pokazywanie kultury.
 • Wywiady z osobami pracującymi tutaj na różnych stanowiskach.
 • Formaty w formie podcastu
 • i inne w pózniejszym terminie

Początki były trudne, ale doszedłem już do pewnego poziomu, który jest satysfakcjonujący, wzrastające zasięgi i subskrypcje utwardziły moje przekonania ze mogę wykonywać będąc zadowolony.

Tylko, że to jest baaardzo wymagające, angażujące, a także...kosztuje. Chcę ten projekt kontynuować, rozwijać, poprawiać, realizować regularnie. I dlatego jestem tutaj i liczę na Waszą pomoc.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Czyszczoń
Mateusz Czyszczoń
Próg: 5 zł
Rafał Majdański
Rafał Majdański
Próg: 5 zł