Avatar użytkownika

niemiecki Fahrt- Ucz się Sam!

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! Cieszę się, że mnie zauważyłeś. Właśnie dzięki Tobie mój projekt nabiera rozpędu. Zostaniesz uhonorowany wzmianką w najnowszej publikacji materiałów, a także trafisz na listę moich Patronów, która wisi stale na mojej stronie. Ponadto bardzo chętnie przygotuję materiały na wybrany przez Ciebie temat. Podziel się ze mną co Cię interesuje, a jedna z następnych publikacji będzie właśnie o tym.
20 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie! W zamian mam dla Ciebie dostęp do rozszerzonej wersji moich autorskich materiałów do samodzielnej nauki języka. Będę je publikować regularnie co środę, a Ty będziesz mieć dostęp zarówno do tych świeżo publikowanych, jak i do archiwum materiałów.

Razem niemiecki będzie łatwy!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję bardzo! To dużo znaczy!
Za Twoje wsparcie, oprócz dostępu do materiałów dydaktycznych, zapraszam Cię na spotkanie konwersacyjne (po niemiecku!), które organizuję regularnie raz w miesiącu. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich postępów w prawdziwej rozmowie!
75 zł miesięcznie
Wybierz 75 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję! Nie wiem co więcej powiedzieć.
Oczywiście zaoferuję Ci wszystko co powyżej na początek. Każdy miewa jednak wątpliwości, zwłaszcza podczas samodzielnej nauki. Dlatego dla Ciebie mam dodatkowo 45-cio minutowe spotkanie konsultacyjne raz w miesiącu w terminie, który wspólnie ustalimy. Chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora niemiecki Fahrt- Ucz się Sam! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

'niemiecki Fahrt- Ucz się Sam!' to projekt mający ułatwić Patronom samodzielną naukę języka niemieckiego. Poza standardowymi kursami językowymi można również samodzielnie rozwijać umiejętności językowe. A może nawet zamiast kursów?

Martyna Tybińkowska- pasjonatka języka niemieckiego, która postanowiła w końcu podzielić się swoją pasją z innymi. Próbowała swoich sił w różnych kierunkach, nieustannie powracając do nauczania języka- w formie korepetycji, czy też innych metod wsparcia językowego. 

Po czasie pogodziła się z przeznaczeniem i zaczęła działać otwarcie z nauczaniem. Teraz postanowiła pomóc ludziom szukającym alternatywy dla kursów językowych. Nie każdy ma czas na standardowy kurs w sztywnych godzinach. Potrzeba mu zatem materiałów i okazyjnego wsparcia. Tym właśnie zajmuje się w tym projekcie.

Celem projektu jest umożliwienie i ułatwienie samodzielnej nauki języka niemieckiego poprzez tworzenie materiałów i wsparcie merytoryczne Patronów. Jako jeden z nich możesz mieć wpływ na tematykę materiałów i rozwój projektu.

A jak do tego doszło? Naturalnie i trochę przypadkiem. Odkąd skończyła pierwszy kierunek studiów jakim była filologia germańska opierała się byciu nauczycielem. Nawet wybrała ścieżkę translatorską, żeby tego uniknąć. Wybrała się na drugi kierunek -wybór padł na transport. A że student jak wiadomo biedny i na nic nie ma czasu, to szkoły językowe dały idealną okazję do zasypania tej luki. I tak zaczęła się jej "kariera" nauczyciela. Potem były korepetycje, kursy firmowe, współpraca długoterminowa w przygotowaniu do egzaminów szkolnych, maturalnych i innych. A potem to zostawiła... Na chwilę. Została inżynierem i w swojej nowej dziedzinie też pracowała jakiś czas. Kolejny punkt zwrotny to Synek, który wywrócił świat do góry nogami. I tym sposobem niemiecki wrócił do życia codziennego. Rozmawiając z Kursantami nierzadkim problemem była ich dostępność. Niejednej osobie przychodzi zrezygnować z kursu, gdy np. pracuje na zmiany. W tym właśnie miejscu pojawił się pomysł ułatwienia nauki. Żeby niemożliwe stało się możliwe. A że niestety nic się nie dzieje za darmo, projekt do życia potrzebuje wsparcia. Dlatego jesteśmy tutaj. Dzięki Patronite możesz stać się częścią Projektu!

Jeśli i Ty nie masz czasu na tradycyjny kurs, albo nie odpowiada Ci jego forma może rozważysz naukę samodzielną? Albo z tyci wsparciem?

 

 

Cele Autora

Subskrybcje
  • 250 zł miesięcznie
  • 250 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu umożliwi mi wzbogacenie materiałów dzięki dostępowi do płatnych narzędzi. Nasza nauka będzie ciekawsza i przyjemniejsza!
Więcej materiałów dydaktycznych!
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Jak tylko osiągniemy ten cel, będę mogła przygotować więcej materiałów dla Was! Zamiast publikowania jednej paczki z materiałami w tygodniu, zacznę udostępniać Wam dwie takie paczki.
Dodatkowy termin spotkań konwersacyjnych
  • 750 zł miesięcznie
  • 750 zł brakuje
0%
Tym razem, z Waszym wsparciem, stworzymy drugi termin, w którym spotkamy się na zajęciach konwersacyjnych!
Warsztaty online
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego pułapu zacznę organizować co miesiąc warsztaty online dla moich Patronów w tematach przez nich wybranych- oczywiście wszystko w języku niemieckim.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora niemiecki Fahrt- Ucz się Sam! już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.