niemiecki Fahrt- Ucz się Sam!

W Patronite od 27.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
'niemiecki Fahrt- Ucz się Sam!' to projekt mający ułatwić Patronom samodzielną naukę języka niemieckiego. Poza standardowymi kursami językowymi można również samodzielnie rozwijać umiejętności językowe. A może nawet zamiast kursów?

O Autorze

Martyna Tybińkowska- pasjonatka języka niemieckiego, która postanowiła w końcu podzielić się swoją pasją z innymi. Próbowała swoich sił w różnych kierunkach, nieustannie powracając do nauczania języka- w formie korepetycji, czy też innych metod wsparcia językowego. 

Po czasie pogodziła się z przeznaczeniem i zaczęła działać otwarcie z nauczaniem. Teraz postanowiła pomóc ludziom szukającym alternatywy dla kursów językowych. Nie każdy ma czas na standardowy kurs w sztywnych godzinach. Potrzeba mu zatem materiałów i okazyjnego wsparcia. Tym właśnie zajmuje się w tym projekcie.

Celem projektu jest umożliwienie i ułatwienie samodzielnej nauki języka niemieckiego poprzez tworzenie materiałów i wsparcie merytoryczne Patronów. Jako jeden z nich możesz mieć wpływ na tematykę materiałów i rozwój projektu.

A jak do tego doszło? Naturalnie i trochę przypadkiem. Odkąd skończyła pierwszy kierunek studiów jakim była filologia germańska opierała się byciu nauczycielem. Nawet wybrała ścieżkę translatorską, żeby tego uniknąć. Wybrała się na drugi kierunek -wybór padł na transport. A że student jak wiadomo biedny i na nic nie ma czasu, to szkoły językowe dały idealną okazję do zasypania tej luki. I tak zaczęła się jej "kariera" nauczyciela. Potem były korepetycje, kursy firmowe, współpraca długoterminowa w przygotowaniu do egzaminów szkolnych, maturalnych i innych. A potem to zostawiła... Na chwilę. Została inżynierem i w swojej nowej dziedzinie też pracowała jakiś czas. Kolejny punkt zwrotny to Synek, który wywrócił świat do góry nogami. I tym sposobem niemiecki wrócił do życia codziennego. Rozmawiając z Kursantami nierzadkim problemem była ich dostępność. Niejednej osobie przychodzi zrezygnować z kursu, gdy np. pracuje na zmiany. W tym właśnie miejscu pojawił się pomysł ułatwienia nauki. Żeby niemożliwe stało się możliwe. A że niestety nic się nie dzieje za darmo, projekt do życia potrzebuje wsparcia. Dlatego jesteśmy tutaj. Dzięki Patronite możesz stać się częścią Projektu!

Jeśli i Ty nie masz czasu na tradycyjny kurs, albo nie odpowiada Ci jego forma może rozważysz naukę samodzielną? Albo z tyci wsparciem?

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent