Malwina Łapińska

W Patronite od 19.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 949

Liczba Patronów: 787

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
415 miesięcznie
14 255 łącznie
Jestem feministką i aktywistką, która uwielbia edukować innych. Na moim instagramie @nie.pelnosprytna codziennie znajdziesz skrót bieżących wydarzeń. Walczę z dyskryminacją i działam na rzecz równości, bo jako osoba z niepełnosprawnością wiem doskonale jak wygląda wykluczenie.

O Autorze

Hej! Mam na imię Malwina. Jestem feministką, aktywistką i osobą z niepełnosprawnością, która na co dzień chce edukować innych w zakresie tego co się aktualnie dzieje w Polsce i reszcie świata. 


Na story mojego instagrama @nie.pelnosprytna znajdziecie codzienny skrót wydarzeń, dzięki któremu nie będziecie musieli zaglądać na żadne strony informacyjne. W moich postach poruszam kwestie związane z edukacją w zakresie dyskryminacji i równości. 

Mówię wprost o swojej niepełnosprawności i o tym co się z nią wiąże. Staram się działać na rzecz osób z niepełnosprawnościami, biorę udział w kampaniach, udzielam wywiadów i pokazuję realia naszego życia w Polsce.

Jestem prawniczką, która obecnie jest w trakcie przygotowywania swojej pracy doktorskiej w której skupiam się na zagadnieniu surogacji. W przyszłości chciałabym być wykładowczynią w zakresie prawa karnego bądź praw człowieka. 

Walczę o prawa człowieka - w swoich postach poruszam kwestie dyskryminacji m.in. kobiet, osób z niepełnosprawnościami, osób świadczących usługi seksualne, a także osób transpłciowych. Staram się wspierać innych i być osobą sojuszniczą. 

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dalej rozwijać swoją działalność informacyjną na instagramie, dzięki której coraz więcej osób będzie wiedziało co się dzieje w Polsce i reszcie świata. 

 


Wywiad że mną w internetowym radiu Reset Obywatelski - dostępny jest również w formie podcastu.

 

Staram się uświadamiać innych jak bardzo ważny jest język, którym się posługujemy. To właśnie on kształtuje nasze postrzeganie świata i warto o niego dbać! 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agata Gemza
Agata Gemza
Próg: 30 zł
Karolina Konieczna
Karolina Konieczna
Próg: 30 zł
Julia Strus
Julia Strus
Próg: 30 zł
Tomatenstick
Tomatenstick
Próg: 10 zł
magdaj.praha
magdaj.praha
Próg: 15 zł
Katarzyna Wielgat
Katarzyna Wielgat
Próg: 10 zł