NTN Snow & More

W Patronite od 17.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 692

Liczba Patronów: 982

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
740 miesięcznie
3 080 łącznie

Kamera 360°

5 000 zł

61%

osiągnięto

1 920 zł

brakuje

Cały czas rozwijam się filmowo. Sprzęt który kupiłem, by produkować wysokojakościowe treści to już odpowiednik nowego samochodu. Koszty są ogromne, a świat idzie do przodu. Część ekwipunku przy tak ekstremalnym używaniu po prostu się czasem niszczy. Kolejne produkcje na śniegu zamierzam wzbogacić o ujęcia z kamery 360° – będą one atrakcyjnym dodatkiem do tego, co na filmach działo się dotychczas.

Seria dwóch filmów „narty pod mikroskopem”

14 300 zł

21%

osiągnięto

11 220 zł

brakuje

Mam pomysł na dwa autorskie filmy, których nigdy jeszcze nie było w internecie, a które mogą w fantastyczny sposób pokazać narciarski temat z nieznanej perspektywy. Wam taki materiał ułatwi rozmowę z obsługą w serwisie. Chciałbym z wykorzystaniem obiektywu makro o ogromnym powiększeniu nagrać historię dzień po dniu – co dzieje się z krawędziami nart podczas wyjazdu. Jak wygląda „drut”, jakie są efekty najechania na kamień, jak zużywają się niesmarowane ślizgi. A w drugim nagraniu zobrazować przywracanie nart do idealnego stanu – planowanie ślizgu, ostrzenie pilnikami o różnych gradacjach, wykańczanie krawędzi, tuning itp. Zobaczycie też jak można zepsuć sprzęt nieumiejętnie serwisując narty. Dzięki temu zobaczycie na własne oczy co dzieje się z nartami podczas Waszych ferii oraz dlaczego jeden serwis kosztuje 50 zł a inny 200 zł i dlaczego unikać tych podejrzanie tanich.

Zapytaj eksperta

45 300 zł

6%

osiągnięto

42 220 zł

brakuje

Produkcja 20 odcinków „Zapytaj eksperta” to całkiem spory nakład pracy, ale też i znaczące koszty. Studio z odpowiednią akustyką, kamery, oświetlenie, mastering dźwięku, montaż, oprogramowanie, dyski, komputery, utrzymanie strony, mediów społecznościowych, opisywanie odcinków na YouTube i działania promocyjne. Jest tego trochę a trzeba by i więcej, co pozwoliłoby przenieść część produkcji „w teren”. Ale więcej - w następnych progach.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotrek Sroka
Piotrek Sroka
Próg: 20 zł
Paweł Siergiej
Paweł Siergiej
Próg: 20 zł
Anna Ptaszyńska
Anna Ptaszyńska
Próg: 20 zł
Kamil Wolny
Kamil Wolny
Próg: 50 zł
Paweł Stępień
Paweł Stępień
Próg: 20 zł
Sławomir Konior
Sławomir Konior
Próg: 20 zł