Avatar użytkownika

NTN Snow & More

17
patronów
390 
miesięcznie
6 930 
łącznie
17
patronów
390 zł 6 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękujemy, że chcesz współtworzyć z nami kanał NTN Snow & More.


Pragniemy odwdzięczyć się czymś, co ma realną wartość. Dla każdego Patrona już od najniższego progu oferujemy:


 • ➡️dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie pojawiać się będą kolejne benefity oraz możliwość sugerowania tematów naszych następnych nagrań;

 • ➡️możliwość zakupu wybranych modeli nart w cenach lepszych niż gdziekolwiek;

 • ➡️dostęp za darmo do e-wydań PDF Magazynu NTN Snow & More;

 • ➡️zniżka 10% na indywidualne konsultacje sprzętowe z Tomkiem Kurdzielem;

 • ➡️wcześniejszy dostęp do naszych produkcji na kanale YouTube.
20 zł miesięcznie

Wielkie dzięki! 20 zł to idealna kwota dla fanów NTN Snow & More. Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom zaoszczędziłeś znacznie więcej pieniędzy dzięki trafionym i przemyślanym zakupom narciarskim.


Przysługują Ci wszystkie korzyści z progu za 10 zł, a dodatkowo:


 • ➡️otrzymasz za darmo papierowe wydania Magazynu NTN Snow & More;

 • ➡️Twoja zniżka na indywidualne konsultacje sprzętowe z Tomkiem Kurdzielem to 20%.
50 zł miesięcznie

Kłaniamy się nisko w podziękowaniu! 50 zł to wyjątkowo miły gest z Twojej strony. Jest to solidne wsparcie dla naszej działalności.


Przysługują Ci wszystkie korzyści z niższych progów, a dodatkowo:


 • ➡️raz w roku dostaniesz nasz firmowy gadżet Snow & More (np. koszulkę z okolicznościową grafiką, skarpety, nerkę);

 • ➡️Twoja zniżka na indywidualne konsultacje sprzętowe z Tomkiem Kurdzielem to aż 50%.
100 zł miesięcznie

Nie możemy wyjść z zachwytu! 100 zł to naprawdę mocne uderzenie. Pozwoli nam na większą swobodę w działaniu.


Przysługują Ci wszystkie korzyści z niższych progów, a dodatkowo:


 • ➡️oprócz stałej zniżki 50%, jedna konsultacja sprzętowa w sezonie będzie gratis.

100 zł to najwyższy próg wsparcia, dla którego nie ma limitu osób, będących Patronami NTN Snow & More.

250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
4 dostępne miejsca

Witaj w elitarnym, kilkuosobowym gronie Patronów obejmujących mecenatem nasze działania! 250 zł robi na nas spore wrażenie.


Mamy nadzieję, że na Tobie zrobimy równie duże, bowiem przysługują Ci wszystkie korzyści z niższych progów, a dodatkowo:


 • ➡️bez względu na Twoje umiejętności będziesz mieć możliwość testowania nart na kolejny sezon podczas Niezależnego Testu Narciarskiego;

 • ➡️Twoje imię i nazwisko będzie wymienione w stopce Magazynu NTN Snow & More w geście naszego największego podziękowania za wsparcie.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca

Obejmujesz złotym mecenatem działania NTN Snow & More.


Być może jesteś ekscentrycznym milionerem. Być może kochasz narciarstwo całym swoim sercem i całą swoją duszą. Być może kiedyś zrobiliśmy coś, co zmieniło całe Twoje narciarskie życie i chcesz się odwdzięczyć. Jesteśmy wniebowzięci.


Ciężko wymyślić materialne nagrody, bo pewnie wszystko masz. Oczywiście przysługują Ci korzyści z niższych progów. Proponujemy jednak coś, co ciężko kupić, a co może spełnić marzenie największych fanatyków narciarstwa:


 • ➡️wyrobimy Ci legitymację prasową i na wybrane zawody Pucharu Świata dostaniesz akredytację prasową NTN Snow & More. Dzięki temu będziesz mógł przez jeden weekend stać się naszym dziennikarzem i np. zadać pytanie na konferencji prasowej Mikaeli Shiffrin;

 • ➡️będziesz mógł pojeździć jeden dzień sam na sam wspólnie z Tomkiem Kurdzielem na nartach w Andermatt.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora NTN Snow & More w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Magazyn NTN Snow & More – źródło wiedzy narciarskiej. Od 25 lat pomagamy i doradzamy narciarzom na każdym poziomie zaawansowania.

Cześć, z tej strony Tomek Kurdziel i Michał Szypliński. Razem tworzymy skromny, ale prężny zespół redakcyjny NTN Snow & More. Jesteśmy z polskimi narciarzami i osobami aktywnie spędzającymi wolny czas od dwudziestu pięciu lat. Przez ten całkiem długi okres Magazyn NTN Snow & More stał się poradnikiem-przewodnikiem, wyznacznikiem trendów, cenzorem sprzętu i nowości. Nieocenioną pomocą dla osób profesjonalnie, jak i amatorsko związanych z narciarstwem.

Tomasz Kurdziel i Michał Szypliński

Dzięki pasji oraz szerokim kontaktom międzynarodowym, udało nam się osiągnąć pozycję niezaprzeczalnego lidera pośród wszystkich polskich magazynów zajmujących się tematyką narciarską. Przez wszystkie te lata zachowywaliśmy też standardy szaty graficznej, druku i edytowania niedostępne dla innych wydawnictw o tematyce sportowej w Polsce.

Teraz Wy możecie bezpośrednio wesprzeć nasze działania. Chcemy wokół kanału YouTube'owego oraz Magazynu NTN Snow & More zbudować społeczność patronów. Ludzi, którzy z jednej strony będą mieli z tego tytułu różne korzyści (naprawdę wartościowe – szczegóły w dziale z progami), a z drugiej będą gronem osób współtworzących treści w naszych mediach. Z najbardziej zaangażowanymi patronami będziemy konsultować kierunek, w jakim rozwijać się będzie nasz kanał. Liczymy na wyłonienie z grupy patronów wartościowych testerów nart, a być może także autorów tekstów do magazynu. To może być również dla Was wspaniała narciarska przygoda.

***

Od kilku lat bardzo mocno postawiliśmy na rozwój naszego kanału w serwisie YouTube, by zwiększyć zasięg oraz wzmocnić misję edukacyjną wśród polskich narciarzy.

Cykl filmów „Zapytaj eksperta” to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rozwiązywania problemów – tych większych i mniejszych. Seria, w której odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania, kierowane do nas przez narciarzy na każdym poziomie zaawansowania stała się hitem i spowodowała, że Tomek ze swoimi wykładami z wielkich sal mógł trafić prosto do Waszych domów. Pomagamy dobrać sprzęt, podpowiadamy jak kupować mądrze wszystkie elementy wyposażenia narciarskiego, sugerujemy gdzie i kiedy pojechać na narty oraz na co zwrócić uwagę, by jeździć lepiej, przyjemniej i bezpieczniej. Weźmy na przykład sprawę butów narciarskich. To element wyposażenia, który w największym stopniu wpływa na komfort podczas wyjazdu narciarskiego. Odpalasz film i na 100% następne buty kupisz świadomie:


A zastanawialiście się dlaczego narty po jednym serwisie jeżdżą doskonale, a po innym nie działają tak jak powinny? Pewnie nie wiecie jak wiele zależeć może od dobrego serwisanta i dlaczego warto korzystać z usług osób znających się na rzeczy. Kiedyś pokazaliśmy kulisy serwisu nart:


Tworzymy też bardziej ambitne produkcje na śniegu, podczas których testujemy narty, a dzięki temu Wy możecie zobaczyć na co z kolekcji producentów warto zwrócić uwagę w danym sezonie. Do tego pokazujemy Wam wspaniałe narciarskie ujęcia, które na pewno wzmagają apetyt i umilają oczekiwanie na zimowy urlop. To przedsięwzięcia wymagające użycia wielu kamer, dronów i odwagi, by z całym tym sprzętem poruszać się na nartach z dużymi prędkościami. Ale czego się nie robi dla świetnych kadrów. W sezonie produkujemy kilka „dużych” rzeczy, a chcielibyśmy jeszcze więcej:


Kamery, drony, oświetlenie, mikrofony, rejestratory, studio, dyski, komputery, montaż – to gigantyczne koszty, które musimy ponosić. Wasze wsparcie pozwoli nam chociaż w części sfinansować te wszystkie potrzeby. Jeśli będzie ono znaczne, to będziemy mieli szansę działać więcej w terenie i część produkcji przenieść ze studia na śnieg czy np. w niedostępne dla Was zaplecza narciarskich serwisów, by jeszcze ciekawiej opowiadać o tym wspaniałym sporcie.

Pamiętajcie, że nasz kanał jest sezonowy. Narciarskie treści publikujemy od października do marca. W sezonie letnim nie leżymy jednak do góry brzuchem, tylko tworzymy całą serię filmów na zimę. Dzięki temu przez cały sezon dostajecie regularnie ciekawe treści na naszym kanale. Być może przy udziale patronów wymyślimy ciekawą formułę również na okres letni.

Zachęcamy do współpracy.

Tomek i Michał
redaktorzy Magazynu NTN Snow & More

Cele Autora

Seria dwóch filmów „narty pod mikroskopem”
 • 14 300 zł
 • 7 370 zł brakuje
48%
Mam pomysł na dwa autorskie filmy, których nigdy jeszcze nie było w internecie, a które mogą w fantastyczny sposób pokazać narciarski temat z nieznanej perspektywy. Wam taki materiał ułatwi rozmowę z obsługą w serwisie. Chciałbym z wykorzystaniem obiektywu makro o ogromnym powiększeniu nagrać historię dzień po dniu – co dzieje się z krawędziami nart podczas wyjazdu. Jak wygląda „drut”, jakie są efekty najechania na kamień, jak zużywają się niesmarowane ślizgi. A w drugim nagraniu zobrazować przywracanie nart do idealnego stanu – planowanie ślizgu, ostrzenie pilnikami o różnych gradacjach, wykańczanie krawędzi, tuning itp. Zobaczycie też jak można zepsuć sprzęt nieumiejętnie serwisując narty. Dzięki temu zobaczycie na własne oczy co dzieje się z nartami podczas Waszych ferii oraz dlaczego jeden serwis kosztuje 50 zł a inny 200 zł i dlaczego unikać tych podejrzanie tanich.
Zapytaj eksperta
 • 45 300 zł
 • 38 370 zł brakuje
15%
Produkcja 20 odcinków „Zapytaj eksperta” to całkiem spory nakład pracy, ale też i znaczące koszty. Studio z odpowiednią akustyką, kamery, oświetlenie, mastering dźwięku, montaż, oprogramowanie, dyski, komputery, utrzymanie strony, mediów społecznościowych, opisywanie odcinków na YouTube i działania promocyjne. Jest tego trochę a trzeba by i więcej, co pozwoliłoby przenieść część produkcji „w teren”. Ale więcej - w następnych progach.
Kamera 360°
 • 5 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Cały czas rozwijam się filmowo. Sprzęt który kupiłem, by produkować wysokojakościowe treści to już odpowiednik nowego samochodu. Koszty są ogromne, a świat idzie do przodu. Część ekwipunku przy tak ekstremalnym używaniu po prostu się czasem niszczy. Kolejne produkcje na śniegu zamierzam wzbogacić o ujęcia z kamery 360° – będą one atrakcyjnym dodatkiem do tego, co na filmach działo się dotychczas.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora NTN Snow & More już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Artur Krawczyk
Artur Krawczyk
20 zł
Kamil Wolny
Kamil Wolny
50 zł
Paweł Stępień
Paweł Stępień
20 zł
Artur Pasikowski
Artur Pasikowski
50 zł
Marek Wójtowicz
Marek Wójtowicz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.