NTN Snow & More

W Patronite od 17.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 695

Liczba Patronów: 967

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
740 miesięcznie
3 080 łącznie
Magazyn NTN Snow & More – źródło wiedzy narciarskiej. Od 25 lat pomagamy i doradzamy narciarzom na każdym poziomie zaawansowania.

O Autorze

Cześć, z tej strony Tomek Kurdziel i Michał Szypliński. Razem tworzymy skromny, ale prężny zespół redakcyjny NTN Snow & More. Jesteśmy z polskimi narciarzami i osobami aktywnie spędzającymi wolny czas od dwudziestu pięciu lat. Przez ten całkiem długi okres Magazyn NTN Snow & More stał się poradnikiem-przewodnikiem, wyznacznikiem trendów, cenzorem sprzętu i nowości. Nieocenioną pomocą dla osób profesjonalnie, jak i amatorsko związanych z narciarstwem.

Tomasz Kurdziel i Michał Szypliński

Dzięki pasji oraz szerokim kontaktom międzynarodowym, udało nam się osiągnąć pozycję niezaprzeczalnego lidera pośród wszystkich polskich magazynów zajmujących się tematyką narciarską. Przez wszystkie te lata zachowywaliśmy też standardy szaty graficznej, druku i edytowania niedostępne dla innych wydawnictw o tematyce sportowej w Polsce.

Teraz Wy możecie bezpośrednio wesprzeć nasze działania. Chcemy wokół kanału YouTube'owego oraz Magazynu NTN Snow & More zbudować społeczność patronów. Ludzi, którzy z jednej strony będą mieli z tego tytułu różne korzyści (naprawdę wartościowe – szczegóły w dziale z progami), a z drugiej będą gronem osób współtworzących treści w naszych mediach. Z najbardziej zaangażowanymi patronami będziemy konsultować kierunek, w jakim rozwijać się będzie nasz kanał. Liczymy na wyłonienie z grupy patronów wartościowych testerów nart, a być może także autorów tekstów do magazynu. To może być również dla Was wspaniała narciarska przygoda.

***

Od kilku lat bardzo mocno postawiliśmy na rozwój naszego kanału w serwisie YouTube, by zwiększyć zasięg oraz wzmocnić misję edukacyjną wśród polskich narciarzy.

Cykl filmów „Zapytaj eksperta” to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rozwiązywania problemów – tych większych i mniejszych. Seria, w której odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania, kierowane do nas przez narciarzy na każdym poziomie zaawansowania stała się hitem i spowodowała, że Tomek ze swoimi wykładami z wielkich sal mógł trafić prosto do Waszych domów. Pomagamy dobrać sprzęt, podpowiadamy jak kupować mądrze wszystkie elementy wyposażenia narciarskiego, sugerujemy gdzie i kiedy pojechać na narty oraz na co zwrócić uwagę, by jeździć lepiej, przyjemniej i bezpieczniej. Weźmy na przykład sprawę butów narciarskich. To element wyposażenia, który w największym stopniu wpływa na komfort podczas wyjazdu narciarskiego. Odpalasz film i na 100% następne buty kupisz świadomie:


A zastanawialiście się dlaczego narty po jednym serwisie jeżdżą doskonale, a po innym nie działają tak jak powinny? Pewnie nie wiecie jak wiele zależeć może od dobrego serwisanta i dlaczego warto korzystać z usług osób znających się na rzeczy. Kiedyś pokazaliśmy kulisy serwisu nart:


Tworzymy też bardziej ambitne produkcje na śniegu, podczas których testujemy narty, a dzięki temu Wy możecie zobaczyć na co z kolekcji producentów warto zwrócić uwagę w danym sezonie. Do tego pokazujemy Wam wspaniałe narciarskie ujęcia, które na pewno wzmagają apetyt i umilają oczekiwanie na zimowy urlop. To przedsięwzięcia wymagające użycia wielu kamer, dronów i odwagi, by z całym tym sprzętem poruszać się na nartach z dużymi prędkościami. Ale czego się nie robi dla świetnych kadrów. W sezonie produkujemy kilka „dużych” rzeczy, a chcielibyśmy jeszcze więcej:


Kamery, drony, oświetlenie, mikrofony, rejestratory, studio, dyski, komputery, montaż – to gigantyczne koszty, które musimy ponosić. Wasze wsparcie pozwoli nam chociaż w części sfinansować te wszystkie potrzeby. Jeśli będzie ono znaczne, to będziemy mieli szansę działać więcej w terenie i część produkcji przenieść ze studia na śnieg czy np. w niedostępne dla Was zaplecza narciarskich serwisów, by jeszcze ciekawiej opowiadać o tym wspaniałym sporcie.

Pamiętajcie, że nasz kanał jest sezonowy. Narciarskie treści publikujemy od października do marca. W sezonie letnim nie leżymy jednak do góry brzuchem, tylko tworzymy całą serię filmów na zimę. Dzięki temu przez cały sezon dostajecie regularnie ciekawe treści na naszym kanale. Być może przy udziale patronów wymyślimy ciekawą formułę również na okres letni.

Zachęcamy do współpracy.

Tomek i Michał
redaktorzy Magazynu NTN Snow & More


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotrek Sroka
Piotrek Sroka
Próg: 20 zł
Paweł Siergiej
Paweł Siergiej
Próg: 20 zł
Anna Ptaszyńska
Anna Ptaszyńska
Próg: 20 zł
Kamil Wolny
Kamil Wolny
Próg: 50 zł
Paweł Stępień
Paweł Stępień
Próg: 20 zł
Sławomir Konior
Sławomir Konior
Próg: 20 zł