Oaza Gdańsk

W Patronite od 11.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2004

Liczba Patronów: 2726

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
105 miesięcznie
1 105 łącznie
Cześć! Jesteśmy młodymi, kreatywnymi katolikami. Pragniemy podpalić świat Ewangelią, więc działamy w mediach i świecie. Szukajcie, a znajdziecie, mówi nasz Pan, więc szukamy jak najlepszych rozwiązań do dzielenia się wiarą poprzez organizację różnych eventów i świadectwo życia z Bogiem :) PAX

O Autorze

KIM JESTEŚMY? 

Jesteśmy wspólnotą młodzieżową Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej. "Oaza" jest wspólnotą, której głównym zadaniem jest formowanie dzieci, młodzieży i dorosłych do dojrzałości chrześcijańskiej. Przez cały rok formujemy młodzież w małych grupach we współpracy animatorów z duchownymi, a co roku, w okresie wakacyjnym organizujemy piętnastodniowe rekolekcje, w których uczestniczą osoby formujące się w Ruchu.


 

CO ROBIMY?

Udało nam się już zorganizować trzy duże eventy ewangelizacyjne przeznaczone dla młodzieży i rodzin- Gdynia PANAma, czyli wydarzenie nawiązujące do Światowych Dni Młodzieży w Panamie oraz dwie edycje koncertu uwielbieniowego o nazwie wSTAŃiSŁAW, na którym wystąpił między innymi zepół niemaGOtu. 

Prężnie działamy także w mediach społecznościowych na Facebooku, czy YouTubie, na którym publikujemy filmy z naszych wydarzeń, prowadzimy wiele serii, takich jak rekolekcje na czas Adwentu czy Wielkiego Postu, a także Oaza News, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z całego miesiąca funkcjonowania naszej wspólnoty.

Mimo wielu rzeczy, które aktualnie realizujemy, wciąż mamy wiele planów i głowy pełne pomysłów, na których realizację zbieramy środki. 

NA CO ZBIERAMY?

  • Organizację eventów ewangelizacyjnych, takich jak wSTAŃiSŁAW, czy Gdynia PANAma
  • Rozwój kanału na YouTube, zakup sprzętu dla lepszej jakości materiałów
  • Rekolekcje oazowe - dofinansowania do wyjazdów dla dzieci i młodzieży

 


 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie wsparcie finansowe, ponieważ daje nam to możliwość do rozwoju i głoszenia Ewangelii coraz większemu gronu ludzi.
 Panem Bogiem! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Hubert Zadrożny
Hubert Zadrożny
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Sacrophoto
Sacrophoto
Próg: 10 zł
Marta Rodak
Marta Rodak
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł