Oaza Gdańsk

W Patronite od 11.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1287

Liczba Patronów: 1571

Zostań Patronem
3 patronów
135 miesięcznie
440 łącznie
Cześć! Jesteśmy młodymi, kreatywnymi katolikami. Pragniemy podpalić świat Ewangelią, więc działamy w mediach i świecie. Szukajcie, a znajdziecie, mówi nasz Pan, więc szukamy jak najlepszych rozwiązań do dzielenia się wiarą poprzez organizację różnych eventów i świadectwo życia z Bogiem :) PAX

O Autorze

KIM JESTEŚMY? 

Jesteśmy wspólnotą młodzieżową Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej. "Oaza" jest wspólnotą, której głównym zadaniem jest formowanie dzieci, młodzieży i dorosłych do dojrzałości chrześcijańskiej. Przez cały rok formujemy młodzież w małych grupach we współpracy animatorów z duchownymi, a co roku, w okresie wakacyjnym organizujemy piętnastodniowe rekolekcje, w których uczestniczą osoby formujące się w Ruchu.


 

CO ROBIMY?

Udało nam się już zorganizować trzy duże eventy ewangelizacyjne przeznaczone dla młodzieży i rodzin- Gdynia PANAma, czyli wydarzenie nawiązujące do Światowych Dni Młodzieży w Panamie oraz dwie edycje koncertu uwielbieniowego o nazwie wSTAŃiSŁAW, na którym wystąpił między innymi zepół niemaGOtu. 

Prężnie działamy także w mediach społecznościowych na Facebooku, czy YouTubie, na którym publikujemy filmy z naszych wydarzeń, prowadzimy wiele serii, takich jak rekolekcje na czas Adwentu czy Wielkiego Postu, a także Oaza News, w którym przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z całego miesiąca funkcjonowania naszej wspólnoty.

Mimo wielu rzeczy, które aktualnie realizujemy, wciąż mamy wiele planów i głowy pełne pomysłów, na których realizację zbieramy środki. 

NA CO ZBIERAMY?

  • Organizację eventów ewangelizacyjnych, takich jak wSTAŃiSŁAW, czy Gdynia PANAma
  • Rozwój kanału na YouTube, zakup sprzętu dla lepszej jakości materiałów
  • Rekolekcje oazowe - dofinansowania do wyjazdów dla dzieci i młodzieży

 


 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie wsparcie finansowe, ponieważ daje nam to możliwość do rozwoju i głoszenia Ewangelii coraz większemu gronu ludzi.
 Panem Bogiem! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marta Rodak
Marta Rodak
100 zł miesięcznie
Sacrophoto
Sacrophoto
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
150 zł jednorazowo