34 patronów
745 miesięcznie
29 688 łącznie
Psychoterapeuta, który odtajnia sekrety mrocznych zakamarków ludzkiej psychiki, związków i ujawnia bez cenzury wiedzę psychologiczną na temat kobiet i mężczyzn. Psycholog kliniczny, który przedstawia również męski punkt widzenia, a nie tylko kobietocentryczną wizję rzeczywistości.

O Autorze

TAK dla udanych relacji,
NIE dla krzywdzących

W swoich materiałach staram się informować, jak tworzyć dobre związki i w jaki sposób ratować się przed toksycznymi. Mówię, jak rozpoznać w porę problematycznych partnerów bądź partnerki, jakie są sygnały ostrzegawcze, na co zwracać uwagę na etapie doboru osoby do relacji. Satysfakcjonujące związki są w porządku, ale toksyczne mogą być bardzo szkodliwe. Tak dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Psychologia relacji powinna uwzględniać perspektywę męską a nie tylko kobiecą

Zawód psychologa jest mocno sfeminizowany, ale z powodzeniem pracują w nim również mężczyźni. Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, psychoterapeutą. Nagrywam podcasty i filmy, które ukazują perspektywę obu płci. To ważne, by uwzględnione były zapatrywania kobiet, ale i mężczyzn, bo tylko symetria pozwoli na równowagę. Materiały niejednokrotnie są w kontrze do feministycznej propagandy i kłamstw propagowanych przez feministki.

TAK dla rzetelnych badań,
NIE dla propagandy

Rezultaty porządnych badań to najlepszy sposób na podważanie kłamstw i mało wiarygodnych badań środowisk mieszających ideologię z nauką. Dzięki wsparciu możliwe stanie się prowadzenie badań psychologicznych - własnych oraz replikacji (powtórzeń) innych badań na naszym, polskim podwórku z wykorzystaniem licencjonowanego oprogramowania i legalnych testów psychologicznych.

Razem możemy więcej

Dzięki wsparciu Patronów będę w stanie dostarczać więcej i bardziej profesjonalnie przygotowanych treści razem z materiałami pomocniczymi. Będę też mógł bardziej przyczyniać się do dalszego wzrostu świadomości istotnych zjawisk, które zachodzą w relacjach i w społeczeństwie.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem