Avatar użytkownika

Ograniczam Się Kasia Wągrowska

7
patronów
106 
miesięcznie
17 267 
łącznie
7
patronów
106 zł 17 267 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Czasem nie kwota jest ważna, a chęć wyrażenia swojego wsparcia. Jestem wdzięczna, że się na to decydujesz. Dzięki Tobie będę realizować nasze wspólne ekologiczne cele jeszcze skuteczniej!

W ramach podziękowania otrzymasz ode mnie osobistą wiadomość mailową z wirtualnym przybiciem piątki.
5 zł miesięcznie
Każda cegiełka w budowaniu lepszej przyszłości na Ziemi się liczy! Przy regularnych wpłatach będę w stanie stanąć na swoje szybciej i sprawniej przygotowywać teksty o zero waste na blogu.

W zamian za wpłatę otrzymasz ode mnie wiadomość z osobistym podziękowaniem.
10 zł miesięcznie
10 ton plastiku co roku trafia do mórz i oceanów. Tylko działając razem, możemy cokolwiek zmienić. Twoja deklaracja stałego wsparcia jest dla mnie mega ważna!

W ramach podziękowania dostaniesz ode mnie 3 piękne naklejki na Instagrama.
17 zł miesięcznie
17 drzew potrzeba, by wyprodukować 1 tonę papieru. Sporo, prawda?

Jeśli mnie wesprzesz za 17 zł miesięcznie, w ramach podziękowania dostaniesz ode mnie 3 piękne naklejki na Instagrama i 2 obrazki z Kolorowanki Klimatycznej.
26 zł miesięcznie
Około 26 procent odpadów podlega w Polsce recyklingowi. Czujesz, że Cię to wkurza - tak jak i mnie, bo w dobie wszechobecnego plastiku recykling powinien być skuteczniejszy! Zero waste to ważna sprawa i chcesz dołożyć swoją cegiełkę, by ją wspierać.

W podziękowaniu dostaniesz ode mnie dedykowanego maila i ogromną wdzięczność, a dodatkowo szablon wpierający Cię w ograniczaniu odpadów w formie elektronicznej oraz otrzymasz możliwość uczestnictwa w webinarze, który zorganizuję raz w miesiącu, i mieć wpływ na wybór tematu!

...oraz otrzymasz paczkę 10 pięknych naklejek na Instagrama.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
40 dostępnych miejsc
50 procent plastiku na świecie jest używane jednorazowo. Szok! Powinniśmy razem działać według zasady "If you can't reuse it, refuse it" (Jeśli nie możesz tego użyć ponownie, zrezygnuj z tego). Chcesz mieć realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Wiesz, że nic się nie zmieni bez konkretnych działań.

Dostajesz podziękowania w specjalnym mailu ode mnie, paczkę 10 pięknych naklejek na Instagrama i e-Kolorowankę Klimatyczną.
75 zł miesięcznie
75 procent populacji delfinów wyginęło w ciągu ostatnich 40 lat. Główne powody to nielegalne połowy i plastik w oceanach. Twoje wsparcie sprawi, że moje działania na rzecz edukowania na temat odpadów będą miały coraz szerszą skalę. W podziękowaniu dostaniesz wszystkie nagrody z poprzednich progów, e-kolorowankę klimatyczną oraz pakiet 15 pięknych grafik-naklejek na Instagrama.
90 zł miesięcznie
Wybierz 90 zł
30 dostępnych miejsc
90 procent wszystkich plastikowych butelek mamy poddawać recyklingowi od 2025 roku, według unijnej dyrektywy, obostrzającej zużycie jednorazowego plastiku. Twoje wsparcie to już spora i bardzo ważna dla mnie kwota.

W podziękowaniu dostaniesz ode mnie dedykowanego maila z podziękowaniami. Postawię Ci też kawę i ciastko, gdy się spotkamy! Wymienię Cię również wśród osób mnie wspierających w odcinku podcastu Nasze Klimaty :)
150 zł miesięcznie
Uff! 150 to naprawdę sporo, ale dzięki takiej kwocie jestem w stanie rozwinąć bardziej mój podcast Nasze Klimaty. W zamian za Twoje wpłaty wymienię Cię wśród moich patronów w nagrywanych przeze mnie odcinkach.
300 zł miesięcznie
Wow! Decydujesz się przekazać 300 zł miesięcznie na moje działania? Wielki szacunek i uścisk z mojej strony. Takim Patronom należy się coś szczególnego! Wymienię Cię w pierwszej kolejności w moich podziękowaniach w podcaście Nasze Klimaty, jak również na moim Instagramie @kasia.wagrowska.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ograniczam Się Kasia Wągrowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzę podcast edukacyjny Nasze Klimaty - o działaniach na rzecz poprawy sytuacji klimatycznej i ludziach zmieniających świat na lepsze. W 2017 roku wydałam książkę "Życie zero waste"(Znak). Moją misją jest edukowanie w temacie ekologii i śmieci oraz dążenia prowadzące do zmiany prawa odpadowego.

Cześć! Prowadzę blog "Ograniczam Się" i związane z nim media społecznościowe (Instagram, Facebook, YouTube), żeby dzielić się moimi doświadczeniami na temat życia zero waste. Redukowanie odpadów stało się dla mnie życiowym wyzwaniem. Przyglądam się swoim (i naszym, jako społeczeństwa) nawykom zakupowym i skupiam się na świadomej konsumpcji. Moje motto brzmi "Od nadmiaru do umiaru", bo uważam, że współcześnie lubimy otaczać się mnóstwem nieprzydatnych nam rzeczy, tylko dlatego, że czujemy ciężki do opanowania przymus kupowania. 

Od świadomej konsumpcji zaczęła się moja przygoda z zero waste. Dwa lata temu spisałam moją wiedzę w książce "Życie zero waste" wydanej nakładem wydawnictwa Znak. Od tamtej pory moje działania nabrały szybszego tempa, a tematyka związana z odpadami stała się ważna dla coraz większej liczby osób i firm. Mój stan świadomości na temat śmieci stale się powiększa, gdy zbieram rozproszoną w różnych miejscach wiedzę. I chcę Wam tę wiedzę przekazywać!

Aktualnie, od początku 2024 roku nagrywam podcast edukacyjny "Nasze Klimaty" - o klimacie, ekologii i ludziach zmieniających świat na lepsze. To dla mnie ważne medium przekazywania pogłębionej wiedzy, ale też budowania relacji z osobami, którym nie jest wszystko jedno.

W moich działaniach edukuję jednostki poprzez moje działania i mam nadzieję, że wpływam na Was w pozytywny sposób.  Wiem jednak, że bez szeroko zakrojonych zmian systemowych - prawnych i ekonomicznych - nie zatrzymamy procesu zaśmiecania świata i związanych z tym zmian klimatycznych. Dlatego, oprócz edukacji, chcę wpływać na prawo i zachowania rynku, by wprowadzane zmiany pozytywnie wpływały na nasze życie. 

Tak jak pewnie i Ty, chcę, by moje dzieci żyły w czystym kraju, na planecie, która nie dusi się pod setkami ton produkowanego rocznie plastiku. 

Żeby móc działać niezależnie, potrzebuję Twojego wsparcia. To jest dla mnie jak motor napędzający mnie do kolejnych akcji. Dzięki Twoim wpłatom będę mogła przeznaczyć więcej czasu na działania związane z zero waste, co może przełożyć się na realną zmianę w naszym kraju. To co, wchodzisz w to?

Cele Autora

1 odcinek podcastu miesięcznie
  • 500 zł miesięcznie
  • 394 zł brakuje
21%
Przy progu 500 zł miesięcznie mogę nagrać 1 odcinek podcastu w profesjonalnym studio, z samodzielną obróbką dźwięku.
1 odcinek podcastu w studio + 2 odcinki nagrane online
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 894 zł brakuje
10%
Dzięki wpłatom zrobię nie tylko 1 odcinek podcastu w studio, ale będę mogła też opłacić subskrypcję programu do nagrań online i samodzielnie opracować technicznie odcinki.
2 profesjonalnie nagrane odcinki miesięcznie z masteringiem
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 394 zł brakuje
7%
W tej kwocie mogę już zrobić dwa profesjonalne odcinki w studio ze wsparciem specjalistów od obrabiania dźwięku i edycji nagrań. Najwyższa jakość słuchania dla Ciebie!
3 odcinki w studio i 1 zdalnie + obróbka dźwięku
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 394 zł brakuje
4%
Przy takim comiesięcznym wsparciu, mogę przeznaczyć środki na więcej profesjonalnie przygotowanych odcinków podcastowych, z których dowiesz się, jak dbać o klimat i żyć ekologicznie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ograniczam Się Kasia Wągrowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Mańka
Marta Mańka
17 zł
Paulina Babica
Paulina Babica
10 zł
Zofia Drabek
Zofia Drabek
26 zł
Zofia Wasylczuk
Zofia Wasylczuk
5 zł
Daria Now
Daria Now
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.