Ograniczam Się Kasia Wągrowska

W Patronite od 03.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 876

Liczba Patronów: 648

Zostań Patronem
17 patronów
269 miesięcznie
7 588 łącznie

Zaangażowane posty na Instagramie i Facebooku

500 zł

miesięcznie

53%

osiągnięto

231 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie wpisów o tematyce zero waste i zrównoważonego rozwoju. 1 wpis na Instagramie i Facebooku oraz jeden set Instastories w miesiącu będą wpierane przez Wasze składki!

Raz w miesiącu webinar dla osób mnie wspierających

1 000 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

731 zł

brakuje

Dzięki wpłatom zrobię dla Was raz w miesiącu webinar na temat, który sami wybierzecie!

Kasia Bardziej Niezależna

2 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

2 231 zł

brakuje

Do tej pory mój model finansowania opierał się wyłącznie o płatne współprace z firmami. Nie jest to idealne, bo stawia mnie to w pozycji dość zależnej od niektórych marek, muszę poświęcać czas na czynności dla nich zamiast na działania niezależne, czysto związane z ideą redukowania odpadów. Jeśli osiągnę ten cel, nie będę musiała tracić tyle czasu na działania, które szerzej nie mają aż tak wielkiego znaczenia. Zyskaną przestrzeń przeznaczę na działania... dla Was!

Kasia Super Niepodległa

5 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

4 731 zł

brakuje

Przy takim comiesięcznym wsparciu, mogę przeznaczyć swój czas i energię na rzeczy, które już dawno miałam w planach: edukację w instytucjach pozarządkowych, centrach kultury lokalnej i ...małych miastach, które są żywo zainteresowane działaniami zero waste. Będę mieć wsparcie, by zająć się kolejną książką i edukacją w formie on-line, by jeszcze więcej osób mogło dowiedzieć się, jak skutecznie ograniczać odpady. No i może starczy mi na nowe waciki wielorazowe do zmywania twarzy ;)
Zostań Patronem